Kettőt változtatott az Újpest: Gigić és Pauljević jött be.

Újabb kapufa! Ilyen nincs... Margitics jobb oldali beadása után Takács 6 méterről, kapásból bombázott az alumíniumra.

• 90'

Két perc a hosszabbítás.

• 88'

Lövés! Micsinai 20 méterről, ballal célozta a kapu bal oldalát, a kapus odaért és vetődve hárított.

• 86'

Kapufa és nincs bent! Ihrig-Farkas nagy bedobása után Kovács jobbról, az alapvonal közeléből szépen perdített, de a túloldali kapufáról kipattant a labda. És aztán Takács sem tudta bekotorni... Mi maradt ki...

• 84'

Ihrig-Farkas rántotta le Antonovot, sárga lap.

sárga lap
  • 77'

Kettős újpesti csere: Mitrović és Simon helyére Szakály és Bacsa állt be.

csere
  • 75'

Újabb változtatás: Kulcsár helyére Lőrinczy jött.

csere
  • 73'

Kapufa! A jobbszélen felfutó Kastrati egy hosszú indítás után éles szögből lőtt és a rövid oldali kapufát találta el. Talán beadásnak szánta, mindenesetre Póser rajta volt.

• 72'

Helyzet! Ihrig-Farkas jobb oldali beadása után Takács a hosszú saroknál visszafejelte a labdát, Kovács középen nem tudta kapura húzni, Kulcsár viszont 8 méterről lőtt. A védő a gólvonalról mentett!

• 65'

Kettős csere a mieinknél: Szabó és Zsóri helyére Takács és Ihrig-Farkas érkezett.

csere
  • 62'

Kulcsár lökte el Perošević-et, sárga lap.

sárga lap
  • 59'

Gól. Gyorsan válaszolt az Újpest. Simon szöglete után Csongvai hat méterről, tisztán fejelt a kapu jobb oldalába. 1-1.

gól
  • 55'

GÓÓÓÓÓÓL! A tizenegyest Kovács magabiztosan lőtte a kapu jobb oldalába. Vezetünk, 1-0!

gól
  • 54'

Büntető! Kulcsár és Mitrović mentek a labdáért az újpesti tizenhatoson belül, előbbi volt a gyorsabb, a szerb megrúgta őt.

• 53'

Kulcsár végzett el szabadrúgást 21 méterről, szemben a kapuval, de a gólba tartó labda a sorfalról szögletre pattant.

• 52'

Cserélünk: Huszti le, Margitics be.

csere
  • 46'

Az Újpest kezdte a második játékrészt.

síp
  • 45'

Vége az első félidőnek. Nincs gól a BMTE Stadionban negyvenöt perc játék után

síp
  • 37'

Csongvai buktatta a bal oldalon megiramodó Szabót, sárga lap.

sárga lap
  • 30'

Helyzet! Zsóri zavarta Pajović-ot egy rizikós hazaadás után, a labda Kulcsár elé perdült. Középpályásunk 12 méterről ballal lőtt, de a kapust találta el.

• 25'

A szabadrúgást Zsóri végezte el és 20 méterről, ballal a kapu fölé lőtt.

• 24'

Ez is sárga lap! A hibázó, majd kapujából kifutó Pajović a tizenhatos vonalának közelében buktatta Szabót.

sárga lap
  • 22'

Huszti lépett oda Perošević-nek, sárga lap. Szigorú döntés.

sárga lap
  • 11'

Az első tíz percben nem alakult ki komoly gólhelyzet, többet birtokoljuk a labdát a mezőnyben.

• 1'

Csapatunk kezdte a játékot. Hajrá, Budafok!

síp
  • 0'

Köszöntjük Olvasóinkat! 20:15 perctől az Újpest FC ellen lépünk pályára a BMTE Stadionban, zárt kapuk mögött.

• 0'

Újpest: Pajović - Kastrati, Koutroumpis, Baošić, Antonov - Onovo - Simon K., Csongvai, Mitrović, Beridze - Perošević.

• 0'

Ma este Kárpály Mihály fújja a sípot a Promontor utcában. Asszisztensei Georgiou Teodorosz és Király Krisztián, az alapvonali játékvezetők Antal Péter és Takács János lesznek.

• 0'

Nézzük a kezdőcsapatokat! BMTE: Póser - Huszti A., Nikolić, Romić, Medgyes - Micsinai, Oláh B. - Kovács D., Kulcsár K., Szabó M. - Zsóri