• 93'

Bamgboye rúgta meg csúnyán Oláh Bálintot, sárga lap.

sárga lap
  • 92'

GÓÓÓÓÓÓL! Szépítettünk! Lőrinczy gyorsan elvégzett szabadrúgása után Kovács jobbról, 8 méterről, állítgatás nélkül lőtt a kapuba. 4-1!

gól
  • 90'

3 perc a hosszabbítás.

• 90'

Újonc a pályán a mieinknél: Nikolić helyére saját nevelésű védőnk, Venczel Zsolt érkezett.

csere
  • 83'

Oláh kapott sárga lapot, amiért megrúgta Pintót.

sárga lap
  • 82'

Szabó L. és Zeke is beállt a Fehérvárnál, Petrjak és Fiola jött le.

csere
  • 76'

A másik oldalon Szabó vette célba a hazai kaput a balösszekötő helyének közeléből, 18 méterről, de jobblábas tekerése kevéssel a léc fölött hagyta el a játékteret.

• 75'

Nyári lőhetett tisztán kapura 25 méterről, de lapos próbálkozását Póser vetődve védte.

• 71'

Géresi gyorsan helyzetbe került egy jobb oldali támadás végén, de Petrjak passzát követően néhány méterről mellé perdített. Pontosabban Micsinai belelépett a labda útjába.

• 67'

Hármas hazai változtatás: Zivzivadze, Alef és Bolla helyett Géresi, Nyári és Bamgboye állt be.

csere
  • 58'

Újabb kettős csere nálunk: Takács R. helyére Szabó M., Kulcsár helyett Lőrinczy állt be.

csere
  • 55'

Gól. Houri balról ívelt középre, a román Rus pedig hat méterről, védőink mellett a kapuba fejelt. 4-0.

gól
  • 48'

Fehérvári helyzetekkel indult a félidő. Előbb Bolla jobbról, 14 méterről leadott jobblábas lövését hárította Póser, majd a kipattanóból Zivzivadze tüzelt a tizenhatos vonalának közeléből, ám Nikolićnak sikerült blokkolnia.

• 46'

A hazaiak kezdték a második játékrészt.

síp
  • 46'

Kettőt is cseréltünk a szünetben. Zsóri helyére Ihrig-Farkas, Medgyes helyére pedig Margitics állt be.

csere
  • 45'

Szünet.

síp
  • 45'

Újabb hazai lehetőség. Zivzivadze lőtt hét méterről, Pósernek kellett védenie.

• 43'

Hatalmas hibákkal ajándékoztuk meg a Fehérvárt, így hiába voltak jobb időszakaink az első félidőben, eldőlt a meccs...

• 36'

Gól, 3-0. Amikor kezdtünk magunkra találni... Nikolić passzolta oda a labdát Zivzivadzénak, aki egy az egyben tört kapura. Végül Petrjakhoz passzolt, ő pedig néhány méterről a hálóba gurított.

gól
  • 23'

Kulcsár vette célba a bal felső sarkot 20 méterről, de jobblábas lövését Rockov fogta.

• 14'

Gól, már kettő oda. A Petrjak elé pattanó labdát az ukrán jobbról, nyolc méterről lőtte a jobb sarokba. 2-0.

gól
  • 11'

Takács balról, a tizenhatos sarkától lőtt laposan a hosszú alsó sarok mellé.

• 5'

Gól, vezet a MOL Fehérvár. Houri a tizenhatos jobb sarkának közeléből végzett el szabadrúgást, amit követően Alef hat méterről csúsztatott a kapu jobb oldalába. 1-0.

gól
  • 4'

Romić borította fel Petrjakot, ez is sárga lap.

sárga lap
  • 2'

Kulcsár szöglete után Takács állította meg a hazai kontratámadást, szabálytalanul. Hourit rúgta meg. Sárga lap.

sárga lap
  • 1'

Tiszta fehérben játszó csapatunk kezdte a mérkőzést.

síp
  • 0'

Köszöntjük Olvasóinkat! 19:30 perckor kezdődik a MOL Fehérvár FC elleni mérkőzésünk az OTP Bank Liga 14. fordulójában. Így kezdünk ma este Székesfehérváron: Póser - Huszti A., Nikolić, Romić, Medgyes - Micsinai, Oláh B. - Kovács D., Kulcsár K., Takács R. - Zsóri

• 0'

A MOL Fehérvár kezdőcsapata: Rockov - Bolla, Fiola, Rus, Stopira, Hangya - R. Pinto, Alef, Houri - Petrjak, Zivzivadze