Vége, a Mezőkövesd 1-0-ra nyert a Promontor utcában.

síp
  • 90'

Négy perc a hosszabbítás.

• 86'

Serderov egy kemény párharcnál megsérült, nem tudja folytatni a játékot. Nincs már cserelehetősége a Mezőkövesdnek, emberelőnyben fejezzük be a meccset.

sérülés ápolás
  • 85'

Zsóri is beállt, Kovácsot váltotta.

csere
  • 81'

Gól, vezet a Mezőkövesd. Kulcsár passzánál a labda egy vendég játékosról Jurina elé pattant, aki kapura tört, védőink nem tudták szerelni és a szerencsés akció végén 6 méterről a hálóba lőtt. 0-1.

gól
  • 77'

Újabb vendég csere: Cseri helyére Meskhi állt be.

csere
  • 71'

Mezőkövesd-csere: Vutov le, Vajda be.

csere
  • 68'

Kulcsár balról, az oldalvonal közeléből kapura tekert szabadrúgásból, de Szappanos fogta a labdát.

• 64'

Újabb csere a mieinknél: Skribek és Kulcsár álltak be, Ihrig-Farkas és Lőrinczy számára véget ért a mérkőzés.

csere
  • 64'

Blokk! Serderov lövésébe lépett bele Margitics a kapu közvetlen közelében.

• 63'

Romić buktatta Jurinát az oldalvonal mellett, sárga lap. Védőnknek ez az ötödik sárga lapja a szezonban, a Ferencváros ellen eltiltott lesz.

sárga lap
  • 57'

A vendégek is változtattak. Beširović helyére Serderov, Nagy helyett Jurina érkezett.

csere
  • 54'

Kihasználtuk első cserelehetőségünket. Takács állt be Szabó helyére.

csere
  • 46'

Itt a vége az első félidőnek. Nagy csata, kevés helyzet. 0-0 a szünetben.

síp
  • 46'

A Mezőkövesd kezdte a második játékrészt.

síp
  • 45'

Egy perc a hosszabbítás.

• 42'

Karnitski a Beširovićtól kapott labdát 18 méterről, jobbal lőtte el, de métereket tévesztett.

• 32'

Berecz jobbról adott passza után Nagy az öt és feles vonalának közeléből készített elő, Vutov 6 méterről, ballal lőtt, de sikerült blokkolnunk a közeli próbálkozást.

• 29'

Egy mezőkövesdi lövés, Nagy mintegy 20 méterről, jobbal próbálkozott, de nem talált kaput.

• 22'

Farkas tarolta le csúnyán Szabót, szélsőnket ápolni kellett, nehezen kapott levegőt.

• 18'

Helyzet! Kovács passza után Lőrinczy a kapuval szemben, 17 méterről, jobbal lőtt, Szappanos jobbra vetődve szögletre tolta a labdát.

• 8'

Oldalszabadrúgásból és szögletből voltak a mezőkövesdi kapu elé lőtt labdáink, de kidolgozott helyzetet egyelőre nem jegyezhettünk fel. Egyik oldalon sem.

• 1'

Piros-fekete mezünkben mi kezdtük a játékot.

síp
  • 0'

Köszöntjük Olvasóinkat! Hétközi fordulót rendeznek az OTP Bank Ligában, 20:15 perctől a Mezőkövesd Zsóry FC-t fogadjuk a BMTE Stadion. Kövesd online, szöveges közvetítésünket és szurkolj a budafoki győzelemért!

• 0'

A Mezőkövesd kezdőcsapata: Szappanos - Farkas D., Pillár, Nesterov, Vadnai - Beširović, Berecz, Karnitski, Cseri - Vutov, Nagy D.

• 0'

A kezdőcsapatunkban négy változás történt a MOL Fehérvár elleni mérkőzéshez képest. Íme, a budafoki tizenegy: Póser - Huszti A., Nikolić, Romić, Margitics - Micsinai, Oláh B. - Ihrig-Farkas, Lőrinczy, Szabó M. - Kovács D.