/ Élő közvetítés
  • 93'

Vége. Óriásit küzdöttünk, de sajnos a végén már nem sikerült egyenlítenünk. 2-1-re nyert az FTC.

síp
  • 91'

Kulcsár szöglete után Oláh 6 méterről fejelt a kapu fölé.

• 90'

Három perc a hosszabbítás.

• 90'

Huszti kapott sárga lapot visszahúzásért.

sárga lap
  • 89'

Boli is beállt a hazaiaknál, Baturina helyett.

csere
  • 88'

Skvarka húzta vissza Oláht, sárga lap.

sárga lap
  • 86'

Póser! Baturina 10 méteres lövését elképesztő bravúrral tolta szögletre.

• 81'

Cserék mindkét oldalon. Nálunk Kulcsár, Skribek és Huszti jött Lőrinczy, Ihrig-Farkas és Margitics helyére. A hazaiaknál Laidouni és Skvarka álltak be.

csere
  • 75'

GÓÓÓÓÓÓL! Lőrinczy indította Ihrig-Farkast, aki szépen tette maga elé a labdát a tizenhatoson belül, majd balra Zsórihoz passzolt, aki 6 méterről a hálóba passzolt. 2-1!

gól
  • 69'

Szabót húzta vissza ellenfelét, ez is lap.

sárga lap
  • 66'

Az FTC is változtat: Isael és Uzuni helyett Zubkov és Varga állt be.

csere
  • 65'

Kettőt cserélünk: Takács helyén Szabó, Kovács helyett Zsóri folytatja.

csere
  • 64'

Margitics késett egy ütemet és rúgta meg Heistert. Sárga lap.

sárga lap
  • 62'

Gól, a büntetőből Kharatin a kapu jobb oldalába lőtt, Póser a másik irányba indult. 2-0.

gól
  • 61'

Tizenegyes! Nikolić akart kifejelni egy jobb oldali beadást, de a labda a karját találta el.

• 57'

Gól, vezet a Ferencváros. Isael 23 méterről, középről elvégzett nagy erejű szabadrúgásánál Póser még kitolta a labdát a bal alsó sarok elöl, de a kipattanót Lovrencsics néhány méterről a léc alá bombázta. 1-0.

gól
  • 56'

Újabb lap, Vaszicsku kapta. Veszélyes szabadrúgáshoz jut a Fradi.

sárga lap
  • 50'

Micsinai állította meg szabálytalanul Somáliát, sárga lap.

sárga lap
  • 48'

Védés! Póser előbb Tokmac 16 méteres, jobblábas lövését hárította bravúrral, majd Baturina közeli ismétlésénél is védett.

• 46'

Kezdődik a második játékrész. Hajrá, Budafok!

síp
  • 46'

Vége az első félidőnek! 0-0, hatalmas munkát végez a csapatunk.

síp
  • 45'

Dvali lökte el Kovácsot, Solymosi Péter játékvezető helyesen utólag adott egy sárga lapot a georgiai védőnek.

sárga lap
  • 45'

Egy perc a hosszabbítás.

• 43'

Mentések! Uzuni balról, az alapvonal közeléből passzolt középre, de Uzuni lövésébe Nikolic lépett bele, a nagy lendülettel érkező Heister elé pedig Oláh csúszott be és blokkolt. Bravó, srácok!

• 36'

Somália középről, 20 méterről, jobbal lőtt a léc fölé.

• 33'

Egy ferencvárosi kontratámadás végén Uzuni tolta el a labdát Póser mellett a tizenhatoson belül, majd jobbról, éles szögből lőtt, Takács azonban a gólvonalról kirúgta a labdát.

• 29'

Lovrencsics jobbról, élesen adott középre, a hosszún Heister érkezett és a tizenhatos bal sarkának közeléből kapásból lőtt, de Vaszicsku blokkolta a próbálkozást.

• 26'

Védés! Uzuni 18 méterről végzett el szabadrúgást, jobblábas lövése a kapu bal oldalába tartott, de Póser vetődve hárított.

• 22'

Kharatin bal oldali beadása után veszélyesen csavarodott a labda a bal alsó sarok felé, de Póser vetődve odaért és védett.

• 12'

Oláh 25 méterről, ballal próbálkozott, lapos lövése elkerülte a kaput.

• 11'

Lőrinczy jobbról, az oldalvonal közeléből tekert középre szabadrúgásból, a labda kevéssel ment el a hosszún érkező Oláh feje fölött.

• 2'

Isael 12 méterről, ballal laposan lőtt kevéssel a jobb kapufa mellé egy gyors hazai akció végén.

• 1'

Mi kezdtük a játékot, Kovács indította útjára a labdát.

síp
  • 0'

Köszöntjük Olvasóinkat! A 2020-as év utolsó idegenbeli mérkőzése következik számunkra a címvédő és listavezető FTC otthonában, a Groupama Arénában.

• 0'

Az FTC kezdőcsapata: Dibusz - Lovrencsics, Frimpong, Dvali, Heister - Somália, Kharatin - Uzuni, Isael, Tokmac - Baturina

• 0'

Három helyen változott a kezdőcsapatunk a szerdai, Mezőkövesd ellen találkozóhoz képest. Így állunk fel az Üllői úton: Póser - Margitics, Nikolić, Vaszicsku, Medgyes - Micsinai, Oláh B. - Ihrig-Farkas, Lőrinczy, Takács R. - Kovács D.