Újabb csere: Lőrinczy is beállt, Kulcsárt váltotta.

Mi is cseréltünk: Kovács helyére Mervó érkezett.

• 73'

Kispesti csere: Traoré le, Kamber be.

csere
  • 68'

Gól, vezet a Honvéd. Huszti labdavesztése után Tamás futott el a balszélen, Traoréhoz passzolt, aki balról középre passzolt, az érkező Balogh pedig estében, 5 méterről a hálóba lőtt. 1-2.

gól
  • 64'

Kulcsár jobbról, az oldalvonalhoz közel végzett el szabadrúgást, a nagy lendülettel érkező Oláh azonban 6 méterről mellé fejelt.

• 63'

Skribek két Honvéd-védő szorításában, 12 méterről, ballal húzta kapura a labdát, Tujvel védett. Most mi játszunk fölényben.

• 61'

Lovrić csak szabálytalan eszközökkel tudta megállítani Skribeket. Ez is sárga lap.

sárga lap
  • 61'

Szabó cselezett balról befelé, majd éles szögből a rövid sarok felé lőtt, de Tujvel fogta a nem túl gyors labdát.

• 57'

Baráth nem finomkodott, csúnyán megrúgta Kulcsárt. Sárga lap.

sárga lap
  • 56'

Kettős csere a mieinknél: hosszú idő után újra pályán Filkor, aki Micsinait váltotta. Szabó pedig Ihrig-Farkas helyére állt be.

csere
  • 52'

Balogh nagyjából onnan próbálkozott, ahonnan Skribek a gólt rúgta a 35. másodpercben. A kispesti támadó lövését Póser magabiztosan védte.

• 48'

Micsinai vette célba a kaput ballal, mintegy 28 méterről, de kevéssel a bal kapufa mellé lőtt.

• 46'

Cseréltünk a szünetben: Nikolić helyére Vaszicsku jött.

• 46'

A Honvéd kezdte a második játékrészt.

síp
  • 46'

Vége az első félidőnek.

síp
  • 45'

Gól. Gazdag a kapu jobb oldalába lőtt a tizenegyespontról.

gól
  • 45'

Tizenegyes! Nikolić húzta vissza Lovrićot a büntetőterületen belül teljesen feleslegesen. A Honvéd-játékos kifelé vitte volna a labdát a tizenhatosról.

• 44'

Egy jobb oldali kispesti szöglet után Baráth a kapunak háttal állva, védőink szorításában csúsztatott, de a felfelé szálló labdát Póser magabiztosan vette birtokba.

• 41'

Zsótér 25 méteres, ballábas lövése ment fölé.

• 33'

Nikolić szabálytalankodott Traoréval szemben az oldalvonal környékén. Sárga lap.

sárga lap
  • 22'

Kiegyenlítődött a játék, gólhelyzetek nincsenek.

• 11'

Hidi passza után Traoré a jobbösszekötő helyének közeléből, 18 méterről lőtt mellé.

• 10'

A Honvéd próbál gyorsan válaszolni, a gól óta a vendégek irányítanak. Szendrei éles szögből, kiszorított helyről lőtt az imént jócskán kapu mellé.

• 1'

Mi kezdtük a játékot. Hajrá, Budafok!

síp
  • 1'

GÓÓÓÓÓÓL! Kulcsár passzát követően Skribek a tizenhatos bal oldalánál vette át a labdát, majd a hátráló védők között, 14 méterről a hálóba lőtt. 1-0!

gól
  • 0'

Így kezdünk mi: Póser - Huszti A., Romić, Nikolić, Medgyes - Micsinai, Oláh B. - Skribek, Kulcsár K., Ihrig-Farkas - Kovács D.

• 0'

Köszöntjük Olvasóinkat! Az év utolsó mérkőzésén, 20:15 perctől a Budapest Honvédot fogadjuk.

• 0'

A Honvéd kezdőcsapata: Tujvel - Lovrić, Baráth, Batik - Zsótér, Gazdag, Hidi, Szendrei, Tamás K. - Balogh N., Traoré