Vége a mérkőzésnek. 2-2, egy pontot szereztünk az év első bajnokiján.

síp
  • 90'

Négy perc a hosszabbítás.

• 89'

Oláh is figyelmeztetést kapott, a tizenhatosunk bal sarkánál rúgta meg ellenfelét.

sárga lap
  • 85'

A szabadrúgást Mezei végezte el 22 méterről, lövése kevéssel szállt kapu fölé.

• 83'

Piros lap! Nikolić bonyolódott feleslegesen cselezésbe a tizenhatosunk előterében, majd visszahúzta a labdára lecsapó Mezeit. Emberhátrányban folytatjuk...

piros lap
  • 82'

És most az MTK is: Ikenne-King jött a hajrára, Alhót váltotta.

csere
  • 81'

Kihasználtuk az utolsó cserelehetőségünket: Zsóri helyére Kulcsár érkezett a pályára.

csere
  • 79'

Cserélt az MTK: Varga helyére Bíró jött.

csere
  • 78'

Zeke beadása után nem tudtak felszabadítani a vendégek, de Skribek a tizenhatos vonalának közeléből az égbe lőtt.

• 75'

A kapuk az elmúlt negyedórában nem forogtak komolyabb veszélyben. A mezőnyben kiegyenlített játék zajlik.

• 73'

Újabb csere: Filkor helyére Micsinai érkezett.

csere
  • 64'

Mi is változtatunk: Szabó le, Ihrig-Farkas be.

csere
  • 61'

Csonka szerelte szabálytalanul Palincsárt a felezővonalnál. Sárga lap.

sárga lap
  • 60'

Kettős csere az MTK-nál: Palincsár és Balázs álltak be Dimitrov, valamint Prossser helyére.

csere
  • 52'

GÓÓÓÓÓÓL! Egyenlítettünk! Kovács 20 méterről, középről végzett el szabadrúgást és a bal alsó sarkot célozta. A labda előbb a bal, majd a jobb kapufáról is kipattant, de az érkező Csonka közelről a hálóba passzolta. 2-2!

gól
  • 49'

Zeke jött és máris kapott egy sárga lapot. Pintért rúgta meg.

sárga lap
  • 46'

Cseréltünk a szünetben: Medgyes helyére Zeke állt be, aki a kezdőként játszó Csonkához hasonlóan ma mutatkozik be budafoki színekben.

csere
  • 46'

Mi kezdtük a második játékrészt.

síp
  • 46'

Vége az első félidőnek.

síp
  • 45'

A szabadrúgásból Zsóri 22 méterről, ballal a sorfalba lőtt.

• 44'

Schön és Filkor akaszkodott össze a sorfalban állva. Mindketten sárga lapot kaptak.

sárga lap
  • 43'

Szabó passza után Skribek kereste a lövőhelyzetet 12 méterre a vendégek kapujából. Ballábas, lapos próbálkozása után azonban kevéssel mellé ment a labda.

• 38'

Ezúttal Varga lőhetett volna újabb gólt, de jobbról, éles szögből leadott közeli lövésénél Póser magabiztosan védett.

• 37'

Újabb MTK-kontra, Miovski a hálóba lőtt, de a partjelző lest jelzett.

• 27'

Gól, újra vezet az MTK. Skribek veszített labdát az ellenfél térfelén, ahonnan a vendégek gyorsan átrohantak rajtunk. Miovski lövésébe Póser még belekapott, de a labda Varga elé pattant, aki három méterről befejezte a kontrát. 1-2.

gól
  • 24'

Újabb sárga, ezúttal Zsórinak. Schön elé csúszott oda.

sárga lap
  • 23'

Sárga lap. Miovski lépett oda keményen.

sárga lap
  • 21'

Helyzet! Skribek vezette a labdát a jobb oldalon, majd Huszti elé passzolt, aki 12 méterről, jobbal azonnal lőtt, de Mijatović szögletre tolta a léc alá tartó labdát.

• 13'

Skribek balról, szabadrúgásból tekert a tizenhatoson belülre, de Oláh csúsztatása után Mijatović könnyedén védett.

• 6'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt a válasz! Skribek a Zsóri kapufája után kipattanó labdát néhány lépésről az üres kapuba passzolta. 1-1!

gól
  • 5'

Varga lépett ki a jobbszélen, az alapvonal közeléből középre passzolt, Prosser pedig nyolc méterről az oldalhálóba lőtt.

• 2'

Gól, vezet az MTK. Skribek hagyta üresen emberét, a felfutó Schönt, aki 23 méterről, ballal nagy gólt rúgott a bal felső sarokba. 0-1.

gól
  • 1'

Az MTK kezdte a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • 13:28 - Pályán a csapatok.

• 13:20 - Befejeződött a bemelegítés. Az évszakhoz képest enyhe, napsütéses időben rendezik a mérkőzést.

• 13:08 - A 17. forduló eddigi végeredményei: Kisvárda-Mezőkövesd 0-0, Puskás Akadémia-Ferencváros 1-1, Újpest-MOL Fehérvár 0-5.

• 12:52 - A mérkőzésen Bogár Gergő játékvezető fújja a sípot. Az asszisztensek Tóth II. Vencel és Kóbor Péter, az alapvonali játékvezetők Szilasi Szabolcs és Szilágyi Sándor lesznek.

• 12:45 - Az MTK kezdőcsapata: Mijatović - Alho, Nagy Zs., Pintér Á., Schön - Kata, Mezei, Dimitrov - Miovski, Prosser, Varga R.

• 12:37 - Így állunk fel ma délután: Póser - Huszti, Nikolić, Oláh B., Medgyes - Csonka, Filkor - Skribek, Kovács D., Szabó M. - Zsóri

• 12:30 - Köszöntjük Olvasóinkat! 2021 első tétmérkőzését az MTK Budapest ellen játsszuk az OTP Bank Ligában. Kezdés 13:30 perckor a BMTE Stadionban.