Vége a mérkőzésnek, 3-0-ra nyert az FTC Budafokon.

síp
  • 90'

Három perc a ráadás.

• 86'

Helyzet! A balszélen megiramodó Ihrig-Farkas éles szögből, 12 méterről lőtt ballal, Dibusz vetődve hárított. Szép jelenet volt.

• 82'

A mi utolsó cserénk Kovács, aki Zsórit váltotta.

csere
  • 81'

Wingo és Vécsei is a pályán.

csere
  • 80'

Helyzet! Skvarka passza után Isael az öt és feles jobb sarkától emel kevéssel a kapu fölé.

• 75'

Nálunk Ihrig-Farkas és Micsinai jött Szabó, illetve Filkor helyére.

csere
  • 71'

Masszőrünket, Noskó Tamást állította ki a játékvezető.

piros lap
  • 70'

Zubkov és Skvarka állt be a vendégeknél.

csere
  • 68'

sárga lap
  • 67'

Gól, 0-3. Kharatin a bal alsó sarokba lőtt, Pósernek esélye sem volt.

gól
  • 66'

Tizenegyes. Zekét látta szabálytalannak a játékvezető, aki egy sárga lapot is kiosztott. Védőnk kezét érte a labda.

sárga lap
  • 63'

Lőrinczy és Skribek helyén Kulcsár, valamint Takács a pályán a mieinknél.

csere
  • 58'

Gól, megduplázta előnyét a Ferencváros. Uzuni balról, szabadrúgásból ívelt a kapunk elé, Blazić közeli csúsztatása után Oláhról a felsőlécre pattant a labda, onnan pedig Csontos elé, aki néhány lépésről helyezett az üres kapuba. 0-2.

gól
  • 50'

Szabó lépett ki Zsóri indítása után, de Heister nagyot mentve szerelte szélsőnket a kapu előterében.

• 46'

Mi kezdtük a második játékrészt.

síp
  • 46'

Vége az első félidőnek.

síp
  • 45'

Egy perc a hosszabbítás.

• 44'

Ígéretes helyről, 20 méterről végezhettünk egy szabadrúgást, Lőrinczy azonban a sorfalba lőtt.

• 38'

Filkort is figyelmeztette a játékvezető. Valószínűleg egy korábbi szituáció miatt.

• 37'

Dvali valóban nem tudja folytatni a játékot, Csontos érkezett a helyére.

csere
  • 37'

Sigér kapott sárga lapot, amiért ellökte a lendületben lévő Oláht.

sárga lap
  • 36'

Dvali kért ápolást, majd visszajött és nem sokkal később leült a fűre... Most újra leballagott a pályáról.

sérülés ápolás
  • 32'

Kharatin rúgta meg csúnyát Zsórit. Sárga lap.

sárga lap
  • 30'

Védés! Bolitól Sigér elé került a labda, aki az öt és feles jobb sarkától próbálkozott, de Póser útját állta a lövésnek.

• 27'

Kapufa! Ez öngól lett volna, ha bemegy, ám Isael szöglete után Lőrinczy fejéről az alumíniumra vágódott a labda.

• 25'

Gól, vezet a Ferencváros. Uzunival szemben szabálytalankodott Romić a tizenhatoson belül, a büntetőt a sértett a bal alsó sarokba lőtte. 0-1.

gól
  • 20'

Valamelyest enyhült a nyomás, de továbbra is a Fradi irányítja a játékot. Néhány gyors ellentámadást sikerült vezetnünk, helyzetig viszont nem jutottunk.

• 13'

Zsóri 23 méterről, kissé jobbról végzett el szabadrúgást, de ballábas lövése magasan kapu fölé szállt.

• 11'

Védés! Heister 18 méteres, ballábas lövését Póser nagyot vetődve tolta a keresztlécre.

• 10'

Kapufa! Isael jobb oldali szöglete után a hosszú saroknál, mintegy négy méterről Tokmac jobbal lőtte a kapufára a labdát.

• 9'

Ismét Csonka tisztázott, ezúttal Uzuni elöl. Tokmactől jött az átadás a kapunk elé.

• 5'

Boli került helyzetbe a tizenhatosunk vonalánál, de Csonka az utolsó pillanatba becsúszva mentett.

• 2'

Filkor lövését blokkolták szögletre a vendégek, de a sarokrúgás után szabálytalankodtunk Dibusz kapuja előtt.

• 1'

A Ferencváros kezdte a játékot.

síp
  • 19:56 - Érkeznek a csapatok a pályára.

• 19:26 - A Ferencváros így kezd a Promontor utcában: Dibusz - Lovrencsics, Blazic, Dvali, Heister - Sigér, Kharatin - Isael, Tokmac, Uzuni - Boli

• 19:14 - Íme a budafoki 11: Póser - Huszti A., Romić, Oláh B., Zeke - Csonka, Filkor - Skribek, Lőrinczy, Szabó M. - Zsóri

• 19:13 - Kezdőcsapatunkban három változás történt a vasárnapi, MTK elleni mérkőzéshez képest. Az eltiltott Nikolić helyén Romić kezd. Medgyes helyett Zeke, Kovács helyére pedig Lőrinczy került be.

• 19:00 - Köszöntjük Olvasóinkat! 20 órától a címvédő és listavezető FTC-t fogadjuk a BMTE Stadionban.