• 96'

Vége, 1-1! Az utolsó pillanatokban mentettünk pontot Diósgyőrben.

síp
  • 95'

GÓÓÓÓÓÓL! Egyenlítettünk! Kulcsár 27 méterről elvégzett szabadrúgása utat talált a kapuba, laposan a bal alsó sarokba. 1-1!

gól
  • 94'

Max szabálytalankodott Csonkával szemben. Sárga lap.

sárga lap
  • 92'

Lehetőség. A kapuval szemben, 22 méterről végeztünk egy szabadrúgást, de Kovács lövését Antal nagyobb gond nélkül fogta.

• 91'

Öt percünk maradt, ennyi a hosszabbítás.

• 90'

Szabó a tizenhatos bal sarkának közeléből lőtt jobbal, Antal hárított.

• 88'

Oláh szabálytalankodott a pálya közepén, ez is lap.

sárga lap
  • 87'

Huszti kapott sárga lapot beszédért...

sárga lap
  • 87'

Dražić helyén Hegedűs a pályán.

csere
  • 83'

Piros lap! Živulić. Egy DVTK-szögletnél ütötte meg Kovácsot a horvát légiós.

piros lap
  • 81'

Jagodics rúgta meg Ivanovszkit és kapott sárga lapot. Előtte az Oláh elleni szabálytalanságot nem vette észre a játékvezető.

sárga lap
  • 79'

Márkvárt nem siette el a cserét, sárga lapot kapott időhúzásért.

sárga lap
  • 78'

DVTK-csere: Márkvárt helyére Rui Pedro állt be.

csere
  • 77'

Ihrig-Farkas le, Szabó be.

csere
  • 75'

Helyzet! Mi maradt ki... Takács az öt és feles jobb sarkának közeléből, 8 méterről laposan lőtt, nagy erejű kísérleténél azonban Antal védeni tudott.

• 70'

Lövés! Egy gyors budafoki támadás végén Ihrig-Farkas a balösszekötő helyének közeléből, 18 méterről lőtt, Antal csak ütni tudta a labdát, amit aztán az érkező Kovács elől elrúgott a védő.

• 68'

A gólszerző Vaněček helyén Živulić a pályán.

csere
  • 67'

Az elmúlt negyedórában mi irányítottuk a játékot, a DVTK visszaállt a saját térfelére.

• 62'

Lövés! Filkor 23 méterről, kissé jobbról próbálkozott, de jobblábas lövése egy méterrel kapu mellé ment.

• 50'

Saját tizenhatosunk előterében vesztettünk labdát, Max betört vele a tizenhatoson belül, középen Ivanovski várta a passzt, ami szerencsénkre nem volt pontos.

• 46'

Mindkét csapat kettőt cserélt a szünetben. Nálunk Skribek és Zsóri helyére Takács, valamint Kulcsár állt be. A DVTK-nál Ivanovski és Max jött, Grozav és Suljic az öltözőbe maradt.

csere
  • 46'

Elkezdődött a második félidő.

síp
  • 46'

Vége az első félidőnek. 1-0-s hazai vezetés a szünetben.

síp
  • 45'

Egy perc hosszabbítás következik.

• 41'

Az első húsz perc a miénk, a második húsz a Diósgyőré volt. Időnként beszorultunk és keveset birtokoltuk a labdát ebben az időszakban.

• 40'

Gól, vezet a DVTK! Grozav emelt a tizenhatos bal oldalánál kilépő Marin elé, aki élesen középre lőtt, a hosszú oldalon érkező Vaněček pedig néhány lépésről a hálóba továbbított. 0-1.

gól
  • 38'

Lövés! Labdavesztésünk után Grozav mintegy 22 méterről, jobbal lőtt, a nagy erejű próbálkozást Póser hárította.

• 35'

Ihrig-Farkas rúgta meg Grgić-et, aki akkorát ordított, hogy a játékvezető ijedtében elővette a sárga lapot.

sárga lap
  • 32'

Márkvárt végzett el szabadrúgást jobbról, a tizenhatos és az oldalvonal közötti területről. Oláh kifejelte a labdát, Suljic ismétlése pedig a lelátón landolt.

• 30'

Diósgyőri helyzet! Egy bal oldali támadás végén Vaněček próbált kapura fordulni az öt és feles bal sarkánál, de nem hagytuk. Póseré lett a labda.

• 28'

Skribek maradt lent, a sarkát fájlalta, ápolásra szorult, de vissza tudott jönni a pályára.

sérülés ápolás
  • 24'

Vaněček rúgta meg Husztit a felezővonal közelében. Sárga lap.

sárga lap
  • 22'

Vaněček nyomta el Jagodicsot, így hiába került a hálónkba a labda, nincs gól. Szabadrúgás a javunkra.

• 20'

0-0. Eddig stabilan, szervezetten futballoztunk és veszélyesebbek is voltunk a hazaiaknál.

• 18'

És újra Ihrig-Farkas! Miután egy csellel elfektette a védőt, jobbal emelt középre, Zsóri ollózni próbált 10 méterre a kaputól, de nem találta el a labdát. Skribek ismétlésénél szólt a síp, Zsóri előtte magasra emelte a lábát.

• 14'

Megint Ihrig-Farkas adott be balról, miután az alapvonalig cselezett. Skribek az öt és feles jobb sarkánál már lövésre lendített, amikor a védő elrúgta előle a labdát.

• 9'

Ihrig-Farkas balról, veszélyesen tekert középre, de az érkező Skribek feje fölött elszállt a labda.

• 7'

Lövés! Kovács az ellenfél térfelén szerzett labdát, Zsóri 20 méterről, ballal lőtt, a középra tartó lövést Antal fogta.

• 5'

Grgić beadása után a DVTK végezte el a meccs első szögletét, amelyből nem alakult ki veszély.

• 1'

Mi kezdtük a játékot. Hajrá, Budafok!

síp
  • 16:12 - Jönnek a csapatok a pályára.

• 16:08 - A mérkőzés játékvezetője Bognár Tamás. Az asszisztensek: Buzás Balázs és Szalai Balázs. Alapvonali játékvezetők: Antal Péter, Lovas László.

• 15:40 - Az őszi mérkőzésből erőt meríthetünk. Októberben jó hangulatú találkozón 2-1-re nyertünk a DVTK ellen. Góljainkat a diósgyőri nevelésű Oláh Bálint, valamint Ihrig-Farkas Sebestyén szerezték.

• 15:26 - Így kezdenek a diósgyőriek: Antal - Grgić, Milović, Soldo, Marin - Márkvárt, Shestakov - Dražić, Grozav, Suljić - Vaněček.

• 15:05 - A kezdőcsapatunk: Póser - Huszti A., Jagodics, Oláh B., Zeke - Csonka, Filkor - Skribek, Kovács D., Ihrig-Farkas - Zsóri.

• 14:57 - Napsütés, de csípős, hideg idő fogadott minket Miskolcon. Csapatunk hamarosan megkezdi a bemelegítést.

• 14:50 - Köszöntjük Olvasóinkat Diósgyőrből! 16:15 perctől a DVTK vendégeként lépünk pályára az OTP Bank Liga 18. fordulójában.