/ Élő közvetítés
  • 93'

Vége, ismét 3-1-re nyertünk a ZTE ellen! Szép volt, fiúk! Megszakadt a nyeretlenségi sorozatunk!

síp
  • 92'

Póser! Szánthó jobbról végzett el szögletet, ami után visszakerült hozzá a labda. Éles szögből, a tizenhatos jobb oldalvonalától ismételt, de a rövid sarok felé tartó labdát Póser hárította.

• 90'

Három perc a hosszabbítás.

• 89'

Helyzetek! Kulcsár végzett el szabadrúgást a tizenhatos bal csücskétől, a vendégek nem tudtak felszabadítani, Medgyes 12 méterről, nagy erővel lőhetett, Demjén bravúrral védett.

• 88'

Ihrig-Farkas le, Medgyes be.

csere
  • 83'

Veszélyes helyről járt szabadrúgás a vendégeknek, Koszta 17 méterről, ballal lőtt, de a kapu bal oldalába tartó labdát Póser magabiztosan fogta.

• 80'

Gól, szépít a ZTE. Egy felívelés után Könyves balról, 10 méterről laposan vette célba a kaput, Póser lábáról Lesjak elé került a labda, aki közelről a hálóba lőtt. 3-1.

gól
  • 78'

Szabó, Filkor és Margitics helyén Takács, Micsinai, illetve Huszti folytatja a mieinknél.

csere
  • 77'

Kulcsár rúgta meg Favorovot, ez is sárga lap.

sárga lap
  • 76'

A szabálytalankodó Könyves és a mérkőzésen egyfolytában reklamáló Boér Gábor vezetőedző is sárga lapot kapott.

sárga lap
  • 75'

Az elmúlt negyedórában többnyire a mi térfelünkön zajlott a játék. A ZTE támadott a szépítésért, de eddig stabilan védekezünk.

• 70'

Mi is cserélünk, az első gólunkat szerző Zsóri helyén Kulcsár a pályán.

csere
  • 59'

Még három változtatás zalai oldalon. Tanasin, Vass és Koszta álltak be. Nincs több cserelehetősége a ZTE-nek.

csere
  • 57'

Tajti összereklamált magának egy jól megérdemelt sárga lapot.

sárga lap
  • 56'

Kovács passzolt Ihrig-Farkas elé a tizenhatos jobb oldalánál, szélsőnk éles szögből leadott lövésébe Demjén belekapott, szöglet.

• 53'

Kettős csere a ZTE-nél: Sanković és Babati helyén Futács, valamint Szánthó a pályán.

csere
  • 51'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt a harmadik! Ihrig-Farkas és Zsóri labdaérintése után Lesjak lábáról Kovács elé került a játékszer, aki 17 méterről laposan kilőtte a jobb alsó sarkot. 3-0!

gól
  • 49'

GÓÓÓÓÓÓL! 2-0! Kovács Dávid higgadtan értékesítette a büntetőt. A kapu jobb oldalába lőtt, Demjén a másik irányba indult.

gól
  • 48'

Tizenegyes! Szabó cselezett be a tizenhatoson belülre balról, ahol Favorot lerántotta. Sárga lap!

sárga lap
  • 46'

Elkezdődött a második játékrész.

síp
  • 45'

Vége az első félidőnek. 1-0 a szünetben a javunkra.

síp
  • 42'

Ezt is bent láttuk... Zsóri 25 méterről elvégzett, ballábas szabadrúgása után a labda centikkel kerülte el a kaput.

• 40'

GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk! Kovács a zalai térfél közepéről, szabadrúgásból ívelt a vendég kapu elé, Romić az öt és feles bal sarkának közeléből a keresztlécre lőtt, a kipattanó labdát Zsóri néhány lépésről a hálóba továbbította. 1-0!

gól
  • 36'

Tajti szögletét követően Szépe fejelt 7 méterről védőink szorításában, a labda Póser kezében landolt.

• 27'

Zimonyi jobbról, az alapvonal közeléből, mintegy 10 méterről lőtt élesen középre, Póser lábbal védett, majd az ismétlésnél szögletre mentettünk.

• 23'

Kezezést reklamáltak a zalaiak a tizenhatosunkon belül Romić és Zimonyi párharcánál, majd Könyves lőtt 6 méterről, balról, éles szögből Póser kezébe.

• 13'

Ismét Póser! Kapusunk ezúttal vetődve ütötte ki Lesjak lövését. A vendégek játékosa most 17 méterről, majdnem középről, ballal próbálkozott.

• 10'

Póser! Először került helyzetbe a ZTE, egy mélységi indítás után Bedi Zimonyihoz, ő pedig Lesjak elé passzolt, de a horvát védő 12 méteres, jobblábas lapos lövését Póser lábbal hárította.

• 5'

Újabb helyzet! Kovács balról, egy kisszöglet után ívelt a hosszú sarok felé, Jagodics 5 méterről tisztán fejelhetett, de a gólvonal közelében mentettek a vendégek.

• 2'

Lehetőség! Kovács indítása után Szabó futott el a balszélen, középre vezette a labdát, ami némi szerencsével előtte maradt, a tizenegyespont közeléből leadott jobblábas lövését azonban blokkolta a zalai védő.

• 1'

Kezdődik! Mi indítottuk útjára a labdát. Hajrá, Budafok!

síp
  • 19:58 - A csapatok a pályán. A mieink szokásos, piros-fekete hazai szerelésükben, a ZTE tiszta fehérben futballozik ma este.

• 19:51 - A mérkőzést az M4 Sport+ közvetíti.

• 19:46 - Befejeződött a bemelegítés.

• 19:14 - A zalaegerszegiek kezdőtizenegye: Demjén - Szépe, Bobál D., Lesjak - Bedi, Favorov, Tajti, Sanković, Babati - Könyves, Zimonyi.

• 19:03 - A kezdőcsapatunk a ZTE ellen: Póser - Margitics, Jagodics, Romić, Zeke - Csonka, Filkor - Ihrig-Farkas, Kovács D., Szabó M. - Zsóri.

• 19:02 - Az öt sárga lapos Oláh Bálintra és a kisebb sérüléssel bajlódó Skribek Alenre ma nem számíthatunk. Rajtuk kívül a hosszabb ideje hiányzó Marko Iharos és Soltész István nincs a meccskeretünkben.

• 18:45 - Köszöntjük Olvasóinkat! Már világítanak a reflektorok a BMTE Stadionban, 20 órától a ZTE-t fogadjuk az OTP Bank Liga 19. fordulójában.