• 93'

Ez a vége. Pont nélkül maradtunk Pakson.

síp
  • 92'

Gól. Egy kontratámadás végén Szendrei is betalált. Bognár István átadását követően néhány méterről passzolt az üres kapuba. 4-1.

gól
  • 91'

Kapufa! Zsóri passza után Kovács 20 méterről, jobbal lőtt, a labda a bal kapufáról pattant ki.

• 90'

Három perc a hosszabbítás.

• 88'

Paksi cserék: Szendrei és Bognár D. álltak be.

csere
  • 85'

Zsóri 19 méterről, középről, szabadrúgásból tekert kapura, ballábas lövését Hegedüs védte.

• 79'

Szakály a tizenhatos vonalának közeléből jobbal, laposan lőtt a bal alsó sarok mellé, Póser biztosított.

• 69'

Újabb csere a hazaiaknál: Nagy helyére Sajbán állt be.

csere
  • 65'

Medgyes tévesztett ütemet és találta el Osváth lábát, sárga lap.

sárga lap
  • 65'

Változtatott a Paks: Ádám le, Szakály be.

csere
  • 64'

Margitics helyére Huszti állt be.

• 62'

GÓÓÓÓÓÓL! Takács ügyesen vezette a labdát jobbról a pálya közepe felé, majd 23 méterről, ballal nagy gólt rúgott a kapu jobb oldalába. Szélsőnknek ez az első NB I-es találata. 3-1!

gól
  • 59'

Jagodics is sárga lapot kapott, Hahnt rúgta meg.

sárga lap
  • 58'

Lenzsér birkózta le Szabót a hazai tizenhatos előterében, sárga lap.

sárga lap
  • 55'

Gól. Az ajándék-tizenegyest Hahn a kapu jobb oldalába rúgta, Pósernek nem volt esélye.

gól
  • 54'

Tizenegyes! De mire? Nagy esett el a tizenhatoson belül, de senki nem bántotta, Kovács a labdát rúgta el...

• 53'

Kovács 15 méterről, ballal vette célba a kaput, a középre tartó labdát Hegedüs fogta.

• 50'

Zsóri! Nagyszerű labdát kapott Kovácstól, hat méterre volt a paksi kaputól, de nem tudta elrúgni a labdát Hegedüs mellett, odalett a lehetőség...

• 48'

Lövés! Zsóri kereste a lövőhelyzetet a tizenhatos előterében, majd 17 méterről ballal lőtt, Hegedüs azonban védett.

• 47'

Helyzet! Szabó passz után Hahn került ziccerbe 10 méterre a kapunktól, de jobblábas, gyenge lövése elkerülte a bal alsó sarkot.

• 46'

Elkezdődött a második játékrész.

síp
  • 46'

Hármat cseréltünk a szünetben: Filkor, Ihrig-Farkas és Zeke helyére Romić, Takács és Medgyes érkezett.

csere
  • 45'

Szünet. Ez nagyon nem a mi félidőnk volt... 2-0 oda.

síp
  • 35'

Újra Póser! Bognár ezúttal a tizenhatos bal csücskének közeléből próbálkozott, veszélyes, pattogós labdáját a jobb sarok elöl Póser ütötte ki.

• 34'

Védés! Bognár 22 méterről, majdnem középről, jobbal lőtt kapura, Póser vetődve hárította a jobb alsó sarokba tartó labdát.

• 32'

Tamás csúszott oda csúnyán Szabó jobb lábára, sárga lap.

sárga lap
  • 30'

Tamás ugratta ki Ádámot, aki ziccerbe került, de Csonka az utolsó pillanatban becsúszva mentett.

• 19'

Gól, 2-0. Böde felívelése után Nagy passzolt a tizenhatos bal oldalán érkező Szabóhoz, aki ballal kapásból, 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 2-0.

gól
  • 4'

Helyzet! Bertus bal oldali beadását követően Ádám 8 méterről, kevéssel perdített a jobb kapufa mellé.

• 3'

Gól, vezet a Paks. Zeke labdavesztése után Osváth futott el a jobbszélen, élesen középre lőtt labdája a menteni igyekvő Jagodicsról az öt és feles közeléből pattant a kapunkba. 1-0.

gól
  • 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • 14:07 - A csapatok a pályán. A mieink tiszta fehérban, a paksiak zöldben.

• 13:32 - A mérkőzésen Pillók Ádám játékvezető fújja majd a sípot. Asszisztensei Georgiou Theodoros és Király Krisztián, az alapvonali játékvezetők Erdős József és Ducsai József lesznek.

• 13:15 - A paksi kezdőtizenegy: Hegedüs - Szabó J., Böde, Lenzsér - Osváth, Tamás O., Bognár I., Bertus, Nagy R. - Ádám M., Hahn

• 13:02 - Így állunk fel: Póser - Margitics, Jagodics, Oláh B., Zeke - Filkor, Csonka - Ihrig-Farkas, Kovács D., Szabó M. - Zsóri

• 13:00 - Egyetlen változás a kezdőcsapatban a szerdai, ZTE elleni győztes mérkőzéshez képest: Romić Danijel helyére Oláh Bálint került vissza a védelembe.

• 12:20 - Köszöntjük Olvasóinkat Paksról!