• 93'

Vége a mérkőzésnek! Fölényes győzelem és továbbjutás Dunavarsányban!

síp
  • 92'

GÓÓÓÓÓL! Kulcsár is betalált a végén. Fekete 16 méteres lövése után Kovácsról kijött a labda, amit Kulcsár 6 méterről a hálóba emelt. 0-11!

gól
  • 90'

2 perc a hosszabbítás.

• 88'

GÓÓÓÓÓÓL! 0-10! Lőrinczy a tizenhatos vonalának közeléből, majdnem középről végzett el egy szabadrúgást és jobbal a hálóba tekert.

gól
  • 85'

Zsóri a balösszekötő helyének közeléből, 18 méterről lőtt, Kovács azonban magabiztosan fogta a labdát.

• 80'

GÓÓÓÓÓÓL! Kulcsár emelt a tizenhatos jobb oldalánál érkező Khiesz elé, aki 6 méterről, laposan lőtt a hosszú sarokba. 0-9!

gól
  • 78'

Micsinai mintegy 25 méterről, ballal lőtt, a lapos próbálkozást Kovács védte.

• 75'

Tizenegyes, de kimaradt! Kulcsárral szemben szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, de a sértett jobblábas büntetőjét Kovács kapus balra vetődve védte.

• 72'

Harangozó kapta az egyébként rendkívül sportszerű meccs első sárga lapját. Feketét buktatta.

sárga lap
  • 65'

GÓÓÓÓÓÓL! Kulcsár bal oldali szöglete után Nikolić fejelte vissza a labdát a hosszú oldalról, Zsóri pedig néhány lépésről a kapuba sodorta. 0-8!

gól
  • 64'

Helyzet! Zsóri sarokkal passzolt Kulcsár elé, aki 10 méterről a jobb alsó sarkot célozta, de Kovács vetődve szögletre mentett.

• 58'

GÓÓÓÓÓÓL! Ihrig-Farkas gyorsan megszerezte második gólját. Lőrinczy passzát Zsóri elengedte, Ihrig-Farkas 5 méterről lőtt a kapuba. 0-7!

gól
  • 55'

GÓÓÓÓÓÓL! Micsinai indított, Ihrig-Farkas a tizenhatos oldalvonalánál vezette balról befelé a labdát, majd az öt és feles sarkától jobbal a hosszú sarokba tekert. 0-6!

gól
  • 55'

Khiesz állt be Takács helyére.

csere
  • 49'

Helyzet! A bátran támadó Dunavarsány csereként beállt támadója, Novák került ziccerbe egy hiba után, de 10 méterről az oldalhálóba lőtt.

• 47'

GÓÓÓÓÓÓL! Kulcsár jó ütemben indult be a védők mögé, Takácstól kapta, majd sarokkal Zsóri elé tette a labdát. Támadónknak volt ideje átvenni azt és 6 méterről, nagy erővel lőtt a kapu bal oldalába. 0-5!

gól
  • 46'

Többet is cseréltünk a szünetben. Kovács, Szabó, Oláh és Huszti helyére Zsóri, Ihrig-Farkas, Lőrinczy és Fekete állt be.

csere
  • 46'

A Dunavarsány kezdte a második játékrészt.

síp
  • 45'

Vége az első félidőnek!

síp
  • 44'

GÓÓÓÓÓÓL! Négy! Egy hazai lehetőség és Bese kirúgása után Szabó előtt pattant le a labda, szélsőnk pedig 15 méterről, jobbal a bal alsó sarokba gurított. 0-4!

gól
  • 40'

GÓÓÓÓÓÓL! Újra Szabó! Takács jobbról, laposan passzolt a középen érkező gólszerző elé, aki 12 méterről továbbított a hálóba. 0-3!

gól
  • 37'

Kulcsár 23 méterről, jobbal lőtt kapu fölé.

• 33'

Helyzet! Szabó balról, laposan adott középre, Huszti a kaputól 6 méterre az átvétel után lőtt, méghozzá pontatlanul. Elvétette a bal felső sarkot.

• 30'

És itt lehetett volna a harmadik. Kovács egy az egyben tört kapura, de nem tudta gólra váltani a ziccert. A másik Kovács védett.

• 29'

GÓÓÓÓÓÓL! Szabó kapott labdát balra, befelé cselezett, majd 13 méterről, jobbal a kapu bal oldalába tekert. 0-2!

gól
  • 25'

Védések! A DTE kapusa, Kovács előbb névrokona 18 méteres próbálkozásánál tolta bravúrral kapufára a labdát, majd Oláh közeli ismétlésénél is hárított.

• 23'

Helyzet! Kulcsár szabadrúgásból ívelt a hazai kapu elé, de játékosaink egymást zavarták, így nem lett gól a lehetőségből.

• 19'

A másik oldalon egy jobbról középre passzolt labdát Kis lőtt kapu mellé, 13 méterről.

• 18'

Kovács lépett ki a hazaiak tizenhatosának jobb oldalánál, 14 méterről megpróbálta átemelni a varsányi kapust, de nem járt sikerrel.

• 16'

Lövés! Bata került lövőhelyzetbe tizenhatosunk vonalának közelében, kissé jobbra. A hazaiak csatára jobbal, laposan lőtt jócskán mellé.

• 12'

GÓÓÓÓÓÓL! Kulcsár jobbról, szögletből adott középre, Romić pedig 5 méterről a hálóba fejelt. 0-1!

gól
  • 8'

Kapufa! Kovács a tizenhatos előteréből, mintegy 18 méterről, jobbal lőtt a keresztlécre.

• 3'

Szabó tört be balról a tizenhatoson belülre, egy visszacsel után középre passzolt, az érkezők elöl azonban Mag szögletre mentett.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést.

síp
  • 12:57 - A mieink tiszta fehérben, a hazaiak feketében futballoznak majd.

• 12:54 - A csapatok befejezték a bemelegítést és már az öltözőfolyosón készülődnek.

• 12:33 - A hazaiak kezdőcsapata: Kovács T. - Csizmadia T., Schmidtka, Sós I., Meiszter - Kis R., Mag - Huller, Ladányi T., Sipos R. - Bata

• 12:20 - Köszöntjük Olvasóinkat Dunavarsányból!

• 12:24 - Így kezdünk a megyei I. osztályban szereplő DTE otthonában: Bese - Huszti A., Nikolić, Romić, Medgyes - Micsinai, Oláh B. - Szabó M., Kulcsár K., Takács R. - Kovács D.

• 12:22 - Az első és legfontosabb hír: lesz mérkőzés! Az időjárási körülményekhez képest a pálya elfogadható állapotban van. Legalábbis egyelőre...