• 94'

Vége, nincs tovább! Miénk a három pont!

síp
  • 93'

GÓÓÓÓÓÓL! Újra vezetünk! Kulcsár remekül ívelt Zsóri elé, akinek 12 méteres lövése még kipattant a bal kapufáról, de utána az érkező Ihrig-Farkas hat méterről a hálóba passzolt. 2-3!

gól
  • 91'

Három perc a hosszabbítás.

• 90'

Védés! Zeke tüzelt a tizenhatos bal sarkának közeléből, ballal, de a lapos lövésnél Tujvel vetődve szögletre tolta a labdát.

• 88'

Zsóri ütközött vállal Batikkal, támadónk sárga lapot kapott. Vajon miért?

sárga lap
  • 85'

Ziccer! Ihrig-Farkas vezette a labdát hosszan a jobb oldalon, helyzetbe hozta magát, majd 10 méterről, jobbal lőtt, de Tujvelben elakadt a labda.

• 84'

Újabb csere: a mieinknél Takács helyére Medgyes állt be.

csere
  • 84'

Helyzet! Takács futott el a jobbszélen, majd Kulcsár elé tálalt, középpályásunk azonban 16 méterről, jobbal magasan a kapu fölé lőtt.

• 82'

Cserélt a Honvéd: Balogh helyére Traoré érkezett.

csere
  • 75'

Újabb két csere a mieinknél: Filkor és Kovács le, Micsinai és Kulcsár be.

csere
  • 72'

Póser! Gazdag 23 méterről, jobbal vette célba a jobb alsó sarkot, kapusunk vetődve ütötte ki a labdát.

• 70'

Mi is cseréltünk: Szabó helyére Ihrig-Farkas állt be.

csere
  • 69'

Blokk! Huszti remek indításával Szabó iramodott meg a jobbszélen, visszagurított, de Takács jobblábas lövése elakadt a védő lábában.

• 67'

Helyzet! Egy kontratámadásunk végén Szabó passzolt Kovács elé, aki 22 méterről, jobbal tisztán lőhetett, de nem talált kaput. Ezért kár volt.

• 59'

Kettőt cserélt a Honvéd: Hidi és Bardea helyén Nagy D. illetve Gale a pályán.

csere
  • 51'

GÓÓÓÓÓÓL! Egyenlítettünk és valamit most visszaadott Fortuna. Kovács balról, az oldalvonal és a tizenhatos közti területről, szabadrúgásból bombázott a rövid oldali kapufára, a kipattanó labdát pedig a menteni igyekvő Szendrei a saját kapujába sodorta. 2-2.

gól
  • 46'

A Honvéd kezdte a második játékrészt. Nem volt csere egyik oldalon sem.

síp
  • 46'

Vége az első félidőnek. Sikerült két perc alatt lerombolni, amit addig felépítettünk, 2-1-re vezet a Honvéd a szünetben.

síp
  • 45'

Egy perc hosszabbítás.

• 40'

Gól, már a kispestiek vezetnek... Batik ívelt a tizenhatosunk elé, Balogh továbbcsúsztatott Bőléhez, aki ballal, 12 méterről nagy erővel lőtt a kapunkba. Védőink egészen közelről nézték végig az akciót, de nem tudtak közbeavatkozni. 2-1.

gól
  • 37'

Gól, egyenlít a Honvéd, ritkán láható mázlifaktorral. Hidi bal oldali szabadrúgása után Batik fejelt kapura 10 méterről, az még kijött a jobb kapufáról, de a kipattanót Gazdag néhány lépésről a hálóba lőtte. 1-1.

gól
  • 36'

Huszti szabálytalankodott, sárga lap.

sárga lap
  • 35'

Helyzet! Kovács ezúttal balról, az oldalvonal közeléből lőtt szabadrúgást, a hosszú oldalon Huszti érkezett, de kevéssel lemaradt a labdáról, amely majdnem így is beakadt a kispestiek kapujába.

• 28'

GÓÓÓÓÓÓL! Mintegy 24 méterről, a kapuval szemben végezhettünk el szabadrúgást, Kovács pedig jobbal gyönyörűen tekert a kapu bal oldalába. Tujvel mozdulni sem tudott...

gól
  • 24'

Póser újra munkában, Bőle 14 méteres, ballábas lövését fogta a bal alsó saroknál. Talán mellé ment volna...

• 21'

Újabb lövés! Ezúttal Tamás szúrta rá balról, 13 méterről Szendrei passzát követően, a jobblábas kísérlet azonban messze elkerülte a kapunkat.

• 18'

Könnyelműek voltunk egy labdakihozatalnál, de Szendrei jobblábas lövését Póser magabiztosan fogta. A hazaiak középpályása a balösszekötő helyéről, mintegy 23 méterről próbálkozott.

• 11'

Tíz perc elteltével kiegyenlített játék zajlik, igazi gólhelyzet nélkül.

• 7'

Lehetőség! Oláh hosszú indítása után Kovács csúsztatott Zsóri felé a tizenhatos bal oldalánál, Bardea zavarta a kapust, de Tujvel végül megkaparintotta a labdát.

• 1'

Csapatunk kezdte a találkozót. Hajrá, Budafok!

síp
  • 19:28 - Jönnek a játékosok, fehérben a mieink, piros-feketében ezúttal a Honvéd.

• 19:16 - A mérkőzésen Solymosi Péter játékvezető fújja majd a sípot. Asszisztensei: Horváth Róbert és Szécsényi István, az alapvonali játékvezetők Bogár Gergő és Takács János lesznek.

• 19:00 - Zajlik a bemelegítés a pályán.

• 18:29 - Ez pedig a Pisont István irányította kispestiek kezdőtizenegye: Tujvel - Klemenz, Bardea, Batik - Mezghrani, Hidi, Gazdag, Szendrei, Tamás K. - Bőle, Balogh N.

• 18:24 - Így kezdünk ma este a Budapest Honvéd ellen: Póser - Huszti A., Jagodics, Oláh B., Zeke - Csonka, Filkor - Takács R., Kovács D., Szabó M. - Zsóri

• 18:20 - Helyenként fagyos, de a körülményekhez képest jó állapotú pálya fogadja a csapatokat a Hidegkuti Nándor Stadionban. A hőmérséklet jelenleg -4 Celsius fok.

• 18:10 - Köszöntjük Olvasóinkat! A mérkőzés 19:30 perckor kezdődik.