/ Élő közvetítés
  • 94'

Vége, 4-2-re nyertünk Pakson és bejutottunk a legjobb nyolc közé a Magyar Kupában. Szép volt, fiúk!

• 93'

GÓÓÓÓÓÓL! Eldőlt! Kulcsár jobbról emelt középre, Zsóri pedig senkitől sem zavartatva, hat méterről a hálóba lőtt. 2-4!

gól
  • 90'

Négy perc a hosszabbítás.

• 84'

Kulcsár Dávid végre megkapta jól megérdemelt sárga lapját. Ezúttal névrokonát, Kornél rúgta meg.

sárga lap
  • 83'

Bese kapott sárga lapot időhúzásért.

sárga lap
  • 78'

Lövés! Szabó János elé került a labda az öt és feles bal sarkának közelében, de a védő ballábas, lapos lövése elment keresztbe a kapunk előtt.

• 72'

Az utolsó húsz percre Böde is beállt, Szabót váltotta.

csere
  • 71'

Védés! A mi Kulcsárunk gyorsan elvégzett egy szabadrúgást a felezővonal környékéről, de Holczert nem tudta meglepni, a kapus szögletre tolta a léc alá tartó labdát.

• 70'

És megint Bese! Kulcsár Dávid szúrta rá a tizenegyespont közeléből, jobbal, de kapusunk lábbal hárított.

• 69'

Védés! Bognár a jobbösszekötő helyének közeléből, mintegy 20 méterről végzett el szabadrúgást, de Bese védte a kapu bal oldalába tartó labdát.

• 68'

Zsóri találta el Lenzsért arcát egy fejpárbajnál, sárga lap.

sárga lap
  • 65'

Holczer ütközött Vaszicskuval a paksi kapu előtt, a kapust ápolni kellett, de úgy tűnik, tudja folytatni a játékot.

sérülés ápolás
  • 63'

A Paks is cserélt: Sajbán le, Hahn be.

csere
  • 60'

A mesterhármast szerző Skribek helyén Fekete a pályán.

csere
  • 48'

Ez is lap. Kulcsár nem engedett elvégezni egy paksi szabadrúgást.

sárga lap
  • 47'

Szabó Bálint rúgta meg Zsórit hátulról. Sárga lap.

sárga lap
  • 46'

A Paks kezdte a második játékrészt.

síp
  • 46'

Cserék mindkét oldalon: nálunk Zsóri, Szabó, Oláh és Margitics érkezett Kovács, Ihrig-Farkas, Micsinai, illetve Huszti helyére. A másik oldalon Bognár, Papp és Ádám állt be.

csere
  • 46'

Vége az első félidőnek!

síp
  • 45'

GÓÓÓÓÓÓL! Újra Skribek! Romić indította szélsőnket, aki a mi térfelünkről indult, lefutotta Lorentzet és Lenzsért, beért a tizenhatoson belülre és kissé jobbról, 14 méterről a bal sarokba lőtt. 2-3!

gól
  • 42'

Helyzet! Kovács-Kulcsár-Kovács összjáték után csapatkapitányunk ziccerben vette mellre a labdát az öt és feles bal sarkának közelében, de a kimozduló Holczer mellett nem tudott a kapuba lőni. Szép játék volt!

• 38'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt a válasz! Ihrig-Farkas tartotta meg jól a labdát, majd jobbról passzolt Skribekhez, aki 8 méterről, jobbal kapásból perdített a jobb alsó sarokba. 2-2!

gól
  • 35'

Más kérdés, hogy Nikolić a labdát rúgta el annál az esetnél, amit a játékvezető tévesen szabálytalanságnak látott.

• 34'

Gól, megint vezet a Paks. Nagy ismét balról, az oldalvonal közeléből ívelt középre szabadrúgásból, a kapu előtt többen összeütköztek, a labda pedig Vaszicskuról a hálóba került. 2-1.

gól
  • 28'

Védés! Nagy balról, szabadrúgásból tekert a kapunk elé, Gévay öt méterről csúsztatott, Bese azonban bravúrral hárított.

• 25'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt az egyenlítés! Ihrig-Farkas jobbról adott középre, a labda eljutott a hosszú oldalra, Skribekhez, aki 12 méterről, jobbal a jobb alsó sarokba lőtt. 1-1!

gól
  • 15'

Gól, most viszont már vezet a Paks. Nagy balról, az oldalvonal mellöl cselezett középre - Nikolić, Micsinai és Romić sem tudta megállítani -, majd 14 méterről, jobbal a hálóba lőtt. 1-0.

gól
  • 9'

Paksi tizenegyes, de kimarad! Vaszicsku előbb tisztán szerelte Nagyot a tizenhatos bal oldalánál, majd amikor fel akart szabadítani, megrúgta ellenfelét. A tizenegyesből a sértett jobbal a keresztlécre bombázott.

• 4'

Lövés! Nagy lekészítése után Szabó Bálint lőtt a kapunk fölé a tizenhatos vonalának közeléből.

• 1'

Mi kezdtünk a mérkőzést tiszta fekete szerelésben. Hajrá, Budafok!

síp
  • A mai mérkőzés játékvezetője Szilasi Szabolcs lesz. Asszisztensei Máyer Gábor és Rózsa Dávid.

• Először került be a meccskeretünkbe Marko Iharos, aki tavaly nyáron szenvedett térdsérülést, így eddig még nem tudott bemutatkozni budafoki színekben. Ma ez is megtörténhet.

• Ez a Paks kezdőtizenegye: Holczer - Lorentz, Gévay, Lenzsér - Kulcsár D., Szabó B., Vági, Szakály D., Szabó J. - Sajbán M., Nagy R.

• Ebben az összeállításban kezdünk ma délután: Bese B. - Huszti A., Vaszicsku, Romić, Medgyes - Nikolić, Micsinai - Ihrig-Farkas, Kulcsár K., Skribek - Kovács D.

• Kellemes, tavaszias idő és napsütés, 13 fok. Az időjárási körülményekre egyik csapatnak sem lehet panasza.

• Köszöntjük Olvasóinkat Paksról! A legjobb nyolc közé jutás a tét a MOL Magyar Kupában, 13 órától a paksiak vendégeként harcolhatjuk ki a továbbjutást.