• 92'

Vége! Értékes három pontot szereztünk a Kisvárda 2-0-s legyőzésével!

síp
  • 90'

Debütálás! A pályán először budafoki színekben sérülése után Marko Iharos! Ihrig-Farkast váltotta.

csere
  • 90'

Két perc a hosszabbítás.

• 85'

Helyzet! Ihrig-Farkas az öt és feles jobb sarkának közeléből laposan vette célba a hosszú sarkot, de Dombónak sikerült védenie.

• 78'

Most Ihrig-Farkas volt szabálytalan, ez is sárga lap.

sárga lap
  • 76'

Jelena, Zlicić és Kovácsréti is beállt a vendégeknél.

csere
  • 72'

Leoni rúgta meg Ihrig-Farkast, sárga lap.

sárga lap
  • 70'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt a második! Ihrig-Farkas labdaszerzése után Kovács tört kapura és mivel nem támadták, 17 méterről, jobbal a kapu bal oldalába lőtt. 2-0!

gól
  • 69'

GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk! Jagodics indította Ihrig-Farkast a jobbszélen, aki a védőjével szemben állva a tizenhatos oldalvonalától jobbal emelt a hosszú sarokba. 1-0!

gól
  • 68'

Újabb változtatás. Kulcsár érkezett Zsóri helyére.

csere
  • 57'

Itt az első cserénk: Skribek állt be Szabó helyére.

csere
  • 46'

Folytatódik a meccs. Nem volt csere a szünetben.

síp
  • 45'

Vége az első félidőnek. Egyelőre nincs gól a Promontor utcában.

síp
  • 38'

Lehetőség! Kovács nagyszerűen indította Zsórit, aki nem tudta igazán jól maga elé tenni a labdát. A védő utolérte és szögletre tisztázott.

• 34'

Bumba vette célba a kapunkat mintegy 28 méterről, de Bese szögletre mentett. Pont oda jött a lövés, ahol kapusunk állt.

• 31'

Egy bal oldali kisvárdai szöglet után Bese ütötte ki a kapunk felé csavarodó labdát.

• 23'

Egyelőre nem forognak veszélyben a kapuk, többnyire a mezőnyben pattog a labda.

• 10'

A Kisvárda lépett fel kezdeményezőbben, az első tíz percben a vendégek futballoztak mezőnyfölényben.

• 3'

Kapufa! Bumba balról, nagyon éles szögből, csaknem az alapvonalról lőtt az alumíniumra.

• 1'

Kezdés! Mi indítottuk útjára a labdát. Hajrá, Budafok!

síp
  • A meccs játékvezetője Káprály Mihály. Asszisztensei Garai Péter és Bornemissza Norbert, az alapvonali játékvezetők Erdős József és Lovas László lesznek.

• A Kisvárda összeállítása: Dombó - Hej, Prenga, Ćirković, Leoni - Karabelyov, Simović - Návratil, Bumba, Sassá - Viana.

• Kapusunk, Bese Balázs ma áll először a kapuban NB I-es mérkőzésen.

• A mai budafoki kezdőcsapat: Bese B. - Huszti A., Jagodics, Oláh B., Zeke - Csonka, Micsinai - Ihrig-Farkas, Kovács D., Szabó M. - Zsóri.

• Köszöntjük Olvasóinkat! 14:45 perckor a Kisvárda Master Good együttesét fogadjuk a Promontor utcában.