• 93'

Vége a mérkőzésnek.

síp
  • 91'

Gól, 2-0. Bacsa ugratta ki Peroševićet, aki 6 méterről a jobb sarokba lőtt. Eldőlt a meccs.

gól
  • 90'

3 perc a hosszabbítás.

• 90'

Gól, vezet az Újpest... Micsoda mázlijuk van a liláknak. Mitrović lőtt jobbal, 20 méterről, a labda megpattant Csongvai vállán és a kapu bal oldalában kötött ki. 1-0.

gól
  • 86'

Ihrig-Farkas helyére Margitics állt be.

csere
  • 85'

Ez elképesztő. Megint 22 éves kapusunk nyerte a Mitrović elleni párharcot. A szerb 18 méterről, jobbal lőtt, Bese a kapu fölé ütötte a labdát.

• 83'

Bese! Mit művel ez a fiú?! Mitrović 16 méterről, jobbal, nagy erővel lőtt a bal felső sarok felé, de kapusunk kiütötte a labdát. Megint.

• 82'

Bacsa is beállt a hazaiaknál Pauljević helyére.

csere
  • 80'

Bese! Szakály 24 méteres, jobblábas szabadrúgását ütötte ki a jobb alsó sarok előtt.

• 75'

Piros lap! Kulcsár szabálytalankodott Onovóval szemben, de nem ezért, hanem reklamálásért állította ki őt a játékvezető. Emberhátrányban folytatjuk.

piros lap
  • 74'

Helyzet! Ihrig-Farkas jobbról emelt középre, Kovács pedig hat méterről kevéssel csúsztatott a jobb kapufa mellé.

• 71'

Lövés! Onovo 20 méterről tüzelt, Bese balra vetődve megint nagyot védett.

• 65'

Védés! Beridze passzával Perošević futott el a balszélen, majd nagyon éles szögből, ballal nagy erővel lőtt, de Bese szögletre ütötte a labdát.

• 62'

Újabb változtatás a mieinknél. Kulcsár váltotta Zsórit.

csere
  • 58'

Lövés! Kovács 23 méterről, ballal próbálkozott, Banai némi nehézségek árán fogta a labdát.

• 57'

Az újpestieknél Szakály, Perošević és Csongvai álltak be Croizet, Stieber és Koutroumpis helyére.

csere
  • 56'

Cserélünk: Skribek le, Szabó be.

csere
  • 51'

Megint Zsóri! Medgyes adott remek labdát fiatal játékosunknak, aki az öt és feles bal sarkánál az átvétel után ballal egyből lőtt, de nem talált kaput. Nagy helyzet volt!

• 47'

Helyzet! Skribek indult meg a jobb oldalon, majd Zsóri passzolt, támadónk pedig 15 méterről jobbal lőtt, de kevéssel elvétette a bal felső sarkot.

• 46'

Az Újpest kezdte a második játékrészt.

síp
  • 46'

Cseréltünk a szünetben: Zeke helyére Medgyes állt be.

• 46'

Vége az első félidőnek.

síp
  • 45'

Egy perc a hosszabbítás.

• 43'

Zekét kellett ápolni egy ütközést követően, de balhátvédünk egyelőre tudja folytatni a játékot.

sérülés ápolás
  • 36'

Antonov ezúttal jobbról adott középre, a labda a kapunk felé csavarodott, Bese éppen Koutroumpisra ütötte, de a visszapattanót már magabiztosan fogta.

• 34'

Újpest helyzet! Egy bal oldali akció végén Antonov az alapvonal közeléből gurított vissza, Croizet pedig 10 méterről, ballal laposan lőtt a hosszú sarok mellé.

• 30'

Beridze a tizenhatos vonalának közeléből, ballal tekert jócskán a kapunk fölé.

• 16'

Koutroumpis rúgta meg Zsórit a felezővonalnál, sárga lap.

sárga lap
  • 15'

Bese! Megfogja! A tizenegyespontról Mitrović jobbal a bal alsó sarkot célozta, de kapusunk vetődve védte a lövést!

• 14'

Tizenegyes! Zeke passzolt Bese felé pontatlanul, kapusunk pedig az öt és feles előterében elütötte a labdát jó ütemben megtoló Beridzét. Sárga lap.

sárga lap
  • 3'

Helyzet! Kovács jobb oldali szöglete után Zsóri 6 méterről fejelt kapu mellé.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • Pályán a csapatok. Himnusz.

• A meccs játékvezetője Pintér Csaba. Asszisztensei Kóbor Péter és Becséri Gergely lesznek. Az alapvonali játékvezetők Farkas Ádám és Iványi Zoltán.

• Az Újpest kezdőtizenegye: Banai - Ristevski, Kastrati, Koutroumpis - Pauljević, Croizet, Onovo, Mitrović, Antonov - Stieber Z., Beridze.

• Hét 23 éven aluli fiatallal a sorainkban kezdünk a Megyeri úton: Bese - Huszti A., Jagodics, Oláh B., Zeke - Csonka, Micsinai - Ihrig-Farkas, Kovács D., Skribek - Zsóri.

• Köszöntjük Olvasóinkat Újpestről! 17:30-től itt, a Szusza Ferenc Stadionban játsszuk következő bajnoki mérkőzésünket.