Vége, 2-1-re nyert a MOL Fehérvár Budafokon.

• 90'

Szabó Levente is beállt a vendégeknél. Zivzivadzét váltotta.

csere
  • 84'

Gól, újra vezet a Fehérvár. Houri balról, a tizenhatos oldalvonalától nem messze végzett el szabadrúgást, jobbal a kapu felé tekert, a labda pedig a menteni igyekvő Zsóri lábáról került a hálóba. 1-2.

gól
  • 83'

Kettős csere a mi oldalunkon: Margitics és Micsinai érkezett Huszti, valamint Filkor helyére.

csere
  • 75'

Fehérvári csere: Nikolić helyén Houri a pályán.

csere
  • 73'

Vendég helyzetek! Előbb Nego jobb oldali, lecsúszott beadása landolt a keresztlécen, majd Nikolić került helyzetbe, 5 méterről, jobbal lőtt, ám Bese hárított. A kipattanóból Pinto próbálkozott, ekkor Romić mentett a gólvonal közeléből.

• 72'

Újabb csere a mieinknél: Kovács le, Zsóri be.

csere
  • 67'

Nego rúgta meg Filkort a fehérvári térfél közepén, sárga lap. Az első a meccsen.

sárga lap
  • 64'

Cseréltünk: Skribek helyére Ihrig-Farkas állt be.

csere
  • 63'

Bese! Zivzivadze átadása után Nikolić balról, az öt és feles, valamint az alapvonal közeléből lőtt vagy talán középre akart passzolni, de kapusunk zárta a szöget és elakadt benne a labda.

• 52'

Újabb fehérvári csere: Alef le, Rúben Pinto be.

csere
  • 49'

Kovács futott el a jobb oldalon, majd viszonylag éles szögből kapu mellé lőtt.

• 46'

A szünetben cseréltek a vendégek: Bamgboye az öltözőben maradt, Bolla állt be a helyére.

csere
  • 46'

Folytatjuk.

síp
  • 46'

A félidő egy Petryak lövéssel zárult, 1-1 az állás a szünetben.

síp
  • 45'

Egy perc hosszabbítás következik.

• 41'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt az egyenlítés! Huszti gyorsan elvégzett bedobása után Kovács passzolt Skribek elé. Szélsőnk 10 méterről, ballal lőtt, Rockov pedig csak beleütni tudott a labdába, ami a kapufa érintésével került a bal sarokba. 1-1!

gól
  • 34'

Petryak jobbról, szabadrúgásból adott középre, Rus pedig 6 méterről jócskán a kapunk fölé fejelt.

• 30'

Skribek egy emeléssel próbálkozott a tizenhatos jobb sarkának közeléből, de nem találta el a kaput.

• 26'

Kimaradt a büntetőnk... Kovács a bal alsó sarkot célozta, de Rockov vetődve hárított. Marad a 0-1...

• 25'

Tizenegyes! Nego rúgta bokán Csonkát, egyértelmű szabálytalanság!

• 17'

Gól, vezet a Fehérvár. Nikolić passza után Zivzivadze 18 méterről, ballal lőtt a jobb felső sarokba. 0-1.

gól
  • 11'

Fejes! Hangya balról emelt középre, Bamgboye 12 méterről, Medgyest megelőzve fejelt, Bese pedig magabiztosan fogta a labdát.

• 5'

Az első helyzet, de les! Filkor passza után Kovács belsőzött tíz méterről a bal felső sarok felé, Rockov védett, csakhogy csapatkapitányunk már lesen kapta a labdát.

• 1'

Mi kezdtük a játékot. Hajrá, Budafok!

síp
  • A mérkőzést Zierkelbach Péter vezeti. Asszisztensei Tóth II. Vencel és Szécsényi István, az alapvonali játékvezetők Karakó Ferenc és Takács János lesznek.

• A MOL Fehérvár kezdőcsapata: Rockov - Nego, Rus, Stopira, Hangya - Bamgboye, Fiola, Alef, Petryak - Nikolić, Zivzivadze.

• Ebben az összeállításban kezdünk ma este a BMTE Stadionban: Bese B. - Huszti A., Jagodics, Romić, Medgyes - Filkor, Oláh B. - Skribek, Csonka, Szabó M. - Kovács D.

• Köszöntjük Olvasóinkat! 20 órától az OTP Bank Liga 25. fordulójának zárómérkőzésén fogadjuk a MOL Fehérvár FC-t.