/ Élő közvetítés
  • 93'

Vége a mérkőzésnek, 2-0-s győzelmével a MOL Fehérvár jutott a MOL Magyar Kupa elődöntőjébe.

síp
  • 90'

Három perc a ráadás.

• 84'

Vaszicsku labdaveszése után Zivzivadze került helyzetbe, a grúz 12 méterről lőtt, de Póser hárított.

• 83'

Zsoldos zsoldost váltott a MOL Fehérvárnál: Petryak le, Bourard be.

csere
  • 77'

Gól, 2-0. Dárdai jobbról, a tizenhatos és az oldalvonal közötti területről végzett el szabadrúgást, a rövid sarokhoz érkező Stopira pedig Vaszicskut megelőzve néhány lépésről a kapuba fejelt.

gól
  • 72'

Kettős csere a házigazdáknál: Bolla és Houri helyére Bamgboye és Dárdai állt be.

• 68'

Gól, vezet a MOL Fehérvár. Pinto balról ívelt a kapunk elé, a védőink között Zivzivadze bújt ki, de a labda mellé fejelt, ami a menteni igyekvő Romić válláról került a hálóba. 1-0.

gól
  • 63'

Houri mintegy 14 méterről tisztán lőhetett, de jobblábas próbálkozása elkerülte a kapunkat.

• 62'

Lehetőség! Petryak passza után Houri balról, élesen lőtte középre a labdát, a hosszú oldalon érkező Nego elöl azonban Medgyesnek sikerült szögletre mentenie.

• 61'

Változtatott a MOL Fehérvár is: Szabó L. helyén Zivzivadze folytatja.

csere
  • 56'

Újabb csere nálunk: Iharoš le, Huszti be.

csere
  • 54'

Helyzet! Skribek lépett ki a balösszekötő helyén és a védővel a nyakán tört kapura. Ballal, mintegy 10 méterről gyengén lőtt, a kapus magabiztosan fogta a labdát.

• 46'

Négyet cseréltünk a szünetben: Szabó, Zeke, Micsinai és Zsóri helyére Skribek, Medgyes, Oláh B. és Kovács D. álltak be.

csere
  • 46'

Folytatódik a meccs.

síp
  • 46'

Vége az első félidőnek, 0-0 az állás a szünetben.

síp
  • 45'

Egy perc a hosszabbítás.

• 45'

Hangya szöglete után Stopira öt méterről fejelt magasan a kapunk fölé.

• 42'

Nikolić rántotta le Petryakot a felezővonalnál, sárga lap.

sárga lap
  • 40'

Zeke és Szabó M. is lent maradt és ápolásra szorult. Egy rövid ideig kilencen voltunk a pályán, de aztán mindketten visszatértek.

sérülés ápolás
  • 33'

Helyzet! Vaszicsku nagy bedobása után Szabó M. emelte vissza a labdát a hazai védők mögé, Romić üresen maradt, de a levegőből nem tudott a hálóba továbbítani. Magasan fölé lőtt.

• 32'

Az elmúlt tíz percben védekezésre kényszerültünk, a Fehérvár volt labdabirtoklási fölényben, de szervezetten dolgoztunk hátul.

• 21'

Zsóri ugrott fel fejelni és a játékvezető szerint magasra emelte a könyökét. Sárga lap.

sárga lap
  • 20'

Keresik a fogást egymáson a csapatok, kiegyenlített játék zajlik a pályán, helyzetek nélkül.

• 1'

A Fehérvár kezdte a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • Napsütéses, tavaszi időben játszhatnak a csapatok a Magyar Kupa-elődöntőbe jutásért, ami a fehérváriaknak tavaly, nekünk 2017-ben sikerült legutóbb.

• Solymosi Péter vezeti a mérkőzést a MOL Aréna Sóstóban. Asszisztensei Szalai Balázs és Horváth Róbert lesznek. Kárpály MIhály és Szilágyi Sándor az alapvonalakon dolgozik.

• A hazaiak így állnak fel ma: Kovács D. - Bolla, Rus, Stopira, Hangya - Fiola, R. Pinto - Nego, Houri, Petryak - Szabó L.

• Ketten maradtak a kezdőcsapatban a MOL Fehérvár elleni vasárnapi tizenegyből: Romić Danijel és Szabó Máté. Így kezdünk a kupameccsen: Póser - Iharoš, Vaszicsku, Romić, Zeke - Nikolić, Micsinai - Ihrig-Farkas, Kulcsár K., Szabó M. - Zsóri.

• Köszöntjük Olvasóinkat Székesfehérvárról! Ma délután a legjobb négy közé jutás a tét a MOL Magyar Kupában. Kezdés 14:30 perckor!