Vége a mérkőzésnek. 2-1-re kikaptunk Mezőkövesden.

• 83'

Jagodics ütközött szabálytalanul Vojtuš-sal, sárga lap.

sárga lap
  • 82'

Cserék mindkét oldalon. A mieinknél Iharoš váltotta Husztit, a hazaiaknál Nesterov jött Cseri helyére.

• 73'

Helyzet! Farkas jobbról, élesen adott középre, Vojtuš azonban 6 méterről, nagy helyzetben kapu mellé, fölé fejelt.

• 68'

Cserél a Mezőkövesd: Jurina le, Kavtaradze be.

csere
  • 64'

Vojtuš rúgta meg Jagodicsot, sárga lap.

sárga lap
  • 64'

Skribek került lövőhelyzet 15 méterre a mezőkövesdi kaputól, de jobblábas próbálkozását Szappanos magabiztosan fogta.

• 63'

Cserélünk: Ihrig-Farkas és Csonka helyére Zsóri és Szabó Máté állt be.

csere
  • 60'

Gól, újra vezet a Mezőkövesd. Cseri sarkázása után Beširović kerülte meg könnyedén Romićot a tizenhatos jobb oldalánál, visszagurított labdáját pedig Votjuš 12 méterről, jobbal laposan lőtte a hálóba. Bese csak beleérni tudott. 2-1.

gól
  • 50'

Kapufa! Vadnai balról ívelt a tizenhatosunkon belülre, Cseri mintegy 8 méterről fejelt, a labda a keresztlécről pattant ki a pályáról.

• 46'

Kettőt cserélt a szünetben a Mezőkövesd: Rui Pedro és Nagy helyére Karnitski és Vojtuš állt be.

csere
  • 46'

Elkezdődött a második játékrész.

• 46'

Vége az első félidőnek.

síp
  • 44'

Beširović és Skribek futottak és fejeltek össze egy ártalmatlan helyzetben. Szélsőnket ápolni kellett, de visszatért a pályára.

sérülés ápolás
  • 41'

Lövés! Huszti jobb oldali beadását középen Ihrig-Farkas csúsztatta tovább, Medgyes pedig a tizenhatos bal oldalvonalától kapásból lőtt, ám Szappanos üggyel-bajjal fogta a ballábas próbálkozást.

• 36'

GÓÓÓÓÓÓL! Egyenlítettünk! A felszabadítani igyekvő Nagy rúgott bele Kovács lábfejébe a büntetőterületen belül, a sértett a jogosan megítélt tizenegyest jobbal a jobb alsó sarokba lőtte. 1-1!

gól
  • 29'

Ihrig-Farkas előkészítése után Kovács 20 méterről, laposan lőtt jócskán kapu mellé.

• 25'

Lövés! Nagy mintegy 25 méterről, középről lőtt, jobblábas próbálkozásánál Bese a bal alsó sarok felé vetődve szögletre tolta a labdát.

• 22'

Martić akkorát rúgott Skribekbe a középkör közelében, hogy szélsőnknek szétszakadt a sportszára. Sárga lap.

sárga lap
  • 13'

Gól, vezet a Mezőkövesd. Cseri lőtt 7 méterről, jobbal a hálóba, miután Jurina a jobbszélen bevezette a labdát a tizenhatoson belülre, megtartotta és pontosan passzolt csapattársához. 1-0.

gól
  • 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • A mérkőzésen Berke Balázs fújja majd a sípot. Asszisztensei Buzás Balázs és Vígh-Tarsonyi Gergő lesznek. Az alapvonali játékvezetők: Vad II. István és Ducsai József.

• Ez a mezőkövesdiek kezdőcsapata: Szappanos - Farkas D., Pillár, Katanec, Vadnai - Cseri, Martić, Rui Pedro - Beširović, Jurina, Nagy D.

• Így kezdünk ma délután: Bese B. - Huszti A., Jagodics, Romić, Medgyes - Filkor, Oláh B. - Ihrig-Farkas, Csonka, Skribek - Kovács D.

• Köszöntjük Olvasóinkat Mezőkövesdről! A válogatott szünet előtti utolsó bajnoki mérkőzésünk 14:05-kor kezdődik a Városi Stadionban.