Vége a mérkőzésnek. 4-0-ra nyert a Ferencváros Budafokon.

síp
  • 91'

Két perc a hosszabbítás.

• 90'

0-4. Khariatin ívelt a tizenhatos előteréből a kapunk elé, Kharaishvili pedig 6 méterről fejelt a hálóba.

gól
  • 88'

Gól, 0-3. Egy bal oldali szögletet követően Sigér a kapunknak háttal állva, 8 méterről húzta a labdát a bal sarokba. Szép mozdulat volt...

gól
  • 86'

Sárga lap, Isael rúgta meg csúnyán Iharošt.

sárga lap
  • 83'

Baturina nagy helyzetben, a tizenegyes pont közeléből lőtt gyengén, ballal a kapu mellé.

• 80'

Cserék: a mieinknél Skribeket Fekete, Kovácsot pedig Soltész váltotta, míg vendégeknél Lovrencsics helyére Wingo érkezett.

csere
  • 76'

Kharaishvili kissé balról, 12 méterről, laposan lőtt a kapunk mellé.

• 73'

Védés! Kharatin 20 méterről, jobbal lőtt kapura egy pattogó labdát, amit aztán Bese balra vetődve szögletre ütött.

• 71'

Ferencvárosi cserék: Boli és Uzuni le, Baturina és Kharaishvili be.

csere
  • 65'

Mi is változtattunk: Lőrinczy le, Takács be.

csere
  • 64'

Cserék a vendégeknél: Tokmac és Mak helyére Isael és Sigér áll be.

csere
  • 61'

Gól, 0-2. Lovrencsics jobb oldali beadása megpattant Romić testén, Bese csak belekapni tudott a labdába, az érkező Boli pedig néhány méterről a hálóba lőtt.

gól
  • 60'

Csere: Kulcsár le, Iharoš be.

csere
  • 57'

Piros lap! Husztit kiállította a játékvezető egy lökdösődés után.

piros lap
  • 55'

Gól, vezet a Ferencváros. A tizenegyest Uzuni jobbal a bal alsó sarokba lőtte. Bese érezte az irányt, centiken múlott, hogy nem tudott hárítani. 0-1.

gól
  • 54'

Sárga lap és büntető. Uzuni közeli, kapura tartó lövése Huszti kezéről pattant le.

sárga lap
  • 46'

A Ferencváros kezdte a második játékrészt.

síp
  • 45'

Vége az első félidőnek. Kiegyenlített játék, 0-0 a BMTE Stadionban.

síp
  • 43'

Uzuni továbbított a levegőből Boli elé, aki a hátráló védőnkkel szemben, mintegy 14 méterről, jobbal lőtt, de a labda kevéssel elkerülte a bal alsó sarkot.

• 30'

Helyzet! Kulcsár szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Lőrinczyhez passzolt, aki 15 méterről, jobbal kevéssel tekert a bal alsó sarok mellé.

• 25'

Védés! Mak jobbról, szabadrúgásból tekert a kapunk elé, Kharatin továbbfejelte a labdát, Uzuni 6 méteres lövését azonban Bese bravúrral hárította.

• 19'

Tokmac és Uzuni összjátéka után utóbbi az öt és feles jobb sarkának közeléből, szinte az alapvonalról lőtt, de Bese zárta a szöglet, így kipattant róla a labda.

• 14'

Helyzet! Medgyes indította Kovácsot a tizenhatos bal oldalánál, csapatkapitányunk ballal, éles szögből, mintegy 6 méterről lőtt, de Dibusz védeni tudott.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • A kezdés előtt a napokban elhunyt Bleicher Lászlóra, csapatunk szurkolójára, az Ultras Promontor tagjára emlékeztünk.

• A mérkőzés játékvezetője Farkas Ádám lesz. Asszisztensek: Garai Péter és Király Krisztián. Az alapvonali játékvezetők: Iványi Zoltán és Szilágyi Sándor.

• Az FTC kezdőcsapata: Dibusz - Lovrencsics, Blažič, Botka, Ćivić - Laïdouni, Kharatin - Mak, Tokmac, Uzuni - Boli.

• Így kezdünk ma délután: Bese B. - Huszti A., Nikolić, Romić, Medgyes - Csonka, Oláh B. - Skribek, Kulcsár K., Lőrinczy - Kovács D.

• Köszöntjük Olvasóinkat! 17 órától a listavezető Ferencvárossal mérkőzünk a BMTE Stadionban, az OTP Bank Liga 27. fordulójában.