Takácsot szimulálásért figyelmeztette a játékvezető.

• 83'

Piros! Alho sárga lappal a birtokában felrúgta a nagy lendülettel meginduló Oláht. Emberelőnyben folytatjuk.

piros lap
  • 81'

Bese! Prosser bal oldali beadására Varga érkezett gólra éhesen, de kapusunk védte a közeli lövést és mondhatni "lelopta" a labdát a szélső lábáról.

• 80'

Cserék mindkét oldalon. Nálunk Lőrinczy helyére Soltész állt be. Az MTK-nál Prosser és Cseke érkezett.

csere
  • 79'

Alho rúgta meg Medgyest. Ez is sárga lap.

sárga lap
  • 75'

Alho kissé jobbról, mintegy 18 méterről jobbal lőtt, de Besének nem okozott gondot a lövés, kapusunk kiütötte a labdát.

• 72'

Újabb MTK-csere: Dimitrov le, Palincsár be.

csere
  • 69'

Az MTK is változtatott: Miovski és Ikenne-King helyére Bíró, illetve Alho álltak be.

csere
  • 66'

Cseréltünk: Skribek le, Szabó be.

csere
  • 66'

Kovács végzett el szabadrúgást a balösszekötő helyének közeléből, mintegy 23 méterről, de jobblábas lövése a sorfalon irányt változtatva szögletre pattant.

• 57'

Dimitrov vette célba a jobb alsó sarkot mintegy 28 méterről, de kevéssel kapu mellé lőtt.

• 53'

Mit hagytunk ki... Kovács kapott jó indítást a jobbszélen, passzát középen Skribek Lőrinczy elé perdítette, aki többször is lőhetett volna, de nem tette és végül elvesztette a labdát.

• 50'

Ikenne-King buktatta a balszélen meginduló Medgyest. Sárga lap.

sárga lap
  • 46'

Az MTK kezdte a második játékrészt.

síp
  • 46'

Cseréltünk a szünetben: Kulcsár helyén Takács folytatta.

csere
  • 46'

Vége az első félidőnek. 0-0 az állás a Hungária körúton.

• 45'

Egy perc a hosszabbítás.

• 45'

Varga jobb oldali szöglete után Miovski csúsztatott veszélyesen a rövid saroknál, de az érkező Schön elöl sikerült tisztáznunk.

• 45'

Pintér nem engedte elvégezni a kirúgást. Sárga lap.

sárga lap
  • 41'

Oláht sokadjára rúgták meg alattomos módon a hazaiak. Ezúttal Ikenne-King. Lap nem járt ezért sem.

• 33'

Bese! Miovski lekészítését követően Varga jobbal, szinte középről, 18 méterről lőtt, kapusunk balra vetődve oldalra ütötte a labdát.

• 31'

Schön próbálkozott a tizenhatos bal sarkának közeléből, mintegy 14 méterről, de lövése elkerülte a kapunkat.

• 30'

Az MTK futballozott fölényben az első félórában, ellentámadási kísérleteinkbe pedig rendre hiba csúszott.

• 13'

Helyzet! Iharoš labdavesztése után Schön szabadon tört be a tizenhatoson belülre, ám az öt és feles bal sarkától nem tudott a kapuba lőni. Bese jó ütemben mozdult ki.

• 12'

Romić rúgta meg hátulról Miovskit az MTK térfelén. Sárga lap.

sárga lap
  • 7'

Lehetőség! Iharoš futott el a jobbszélen, majd élesen középre adott, Kovács azonban 6 méterről kapu mellé perdített a védő szorításában.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • Játékvezető: Solymosi Péter. Asszisztensei: Georgiou Theodoros és Szalai Balázs. Alapvonali játékvezetők: Vad II. István, Lovas László.

• Az MTK kezdőcsapata: Mijatović - Ikenne-King, Perković, Nagy Zs., Herrera - Mezei, Pintér Á., Dimitrov - Varga R., Miovski, Schön.

• Ebben az összeállításban kezdünk ma délután: Bese B. - Iharoš, Nikolić, Romić, Medgyes - Csonka, Oláh B. - Skribek, Kulcsár K., Lőrinczy - Kovács D.

• Kellemes, napsütéses idő és jó minőségű pálya várja a csapatokat a Hungária körúton. Csak szurkolóink hiányoznak, de ők nagyon...

• Köszöntjük Olvasóinkat a Hidegkuti Nándor Stadionból!