csere
  • 71'

Egy gyors DVTK-kontratámadás végén Roshi bal oldali beadását Vaněček a kapu torkából fejelte fölé. Megúsztuk.

• 69'

Helyzet! Kulcsár tökéletes labdát küldött a védők között kilépő Kovácshoz, aki jól is vette át azt, ám 8 méterről, jobbal kevéssel mellé lőtt. Óriási gólszerzési lehetőség volt.

• 68'

Cserélt a DVTK is: Suljić le, Márkvárt be.

csere
  • 66'

Újabb két változtatás történt nálunk: Iharoš és Skribek helyére Huszti és Ihrig-Farkas állt be.

csere
  • 61'

Cseréltünk: Takács le, Szabó be.

csere
  • 57'

Gól, újra vezet a DVTK. Grgić jobbról adott középre, Max továbbperdítette a labdát, a nagy lendülettel érkező Suljić pedig 12 méterről, kapásból lőtt a kapu bal oldalába. 1-2.

gól
  • 55'

Helyzet! Kulcsár passza után Kovács tartotta meg a labdát két diósgyőri között a tizenhatos előterében, majd Skribek elé tálalt, szélsőnk 16 méteres, lapos lövése azonban gyenge volt, Malenica zsákmánya lett.

• 53'

GÓÓÓÓÓÓL! Kulcsár jobbról, szabadrúgásból ívelt a diósgyőri kapu elé, a rövid sarokhoz érkező Kovács pedig az öt és feles jobb sarkának közeléből előrevetődve fejelt a hálóba. 1-1!

gól
  • 48'

Helyzet! Kulcsár szöglete után Jagodics elé került a labda, aki mintegy 8 méterről lőhetett, de nem talált kaput.

• 46'

A DVTK kezdte a második félidőt.

• 46'

Cseréltünk a szünetben: Filkor helyére Kulcsár állt be.

csere
  • 46'

Vége az első félidőnek. Suljić fejesével előnyben a DVTK.

síp
  • 45'

Egy perc a hosszabbítás.

• 43'

Jagodics tévesztett ütemet és buktatta Vaněčeket. Sárga lap.

sárga lap
  • 39'

Grozav szabadrúgásból ívelt a kapunk elé, Pikk 12 méterről fejelt, a léc alá tartó "hulló falevelet" Bese tenyerelte szögletre.

• 37'

Kovács jobb oldali szöglete után Jagodics a hosszú saroknál, hat méterről fejelt kapu mellé.

• 36'

Helyzet! Skribek a tizenhatos előteréből passzolt Csonkához, aki egyet tolt a labdán és mintegy 8 méterről lőtt, de Polgár odaért és szögletre blokkolt.

• 34'

Lövés! Roshi a balösszekötő helyének közeléből, 18 méterről jobbal tekert a bal alsó sarok felé, Bese nagyot vetődve szögletre tolta a labdát.

• 25'

Medgyes térde megsérült, cserélnünk kellett. Zeke állt be.

csere
  • 20'

Grgić beadását követően ezúttal Pikk próbálkozott 12 méterről, viszonylag tisztán, de ballábas kapáslövése után fölé szállt a labda.

• 18'

Gól, vezet a DVTK. Roshi a tizenhatos bal oldalától emelt a túloldalra, ahonnan Grgić centerezett, Suljić pedig hat méterről, zavartalanul fejelhetett a bal sarokba. 0-1.

gól
  • 14'

Újabb vendég támadás, újabb kaput elkerülő lövés. Ezúttal Vaněček lőtt a tizenegyespont közeléből magasan fölé. Medgyes zavarta.

• 13'

Először jutott el a kapunkig a DVTK, de Grigić jobb oldali beadása után Roshi 12 méterről, a levegőből gyengén lőtt, nem talált kaput.

• 10'

Lehetőség! Kovács indítása után Csonka lépett ki a bal oldalon, eltolta a labdát Soldo mellett, ám kisodródva, az őt utolérő védő szorításában nem tudott kapura lőni.

• 7'

Lövés! Kovács 25 méterről, majdnem középről végzett el szabadrúgást és jobb lábbal tekert kevéssel a bal kapufa mellé.

• 1'

Start! Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • A meccs játékvezetője Berke Balázs, asszisztensei Vígh-Tarsonyi Gergő és Becséri Gergely lesznek. Alapvonali játékvezetők: Oláh Gábor és Szilágyi Sándor.

• A DVTK kezdőcsapata: Malenica - Polgár, Szűcs K., Soldo, Pikk - Grgić, Max - Roshi, Suljić, Grozav - Vaněček.

• Ebben az összeállításban kezdünk ma este: Bese B. - Iharoš, Nikolić, Jagodics, Medgyes - Filkor, Oláh B. - Takács R., Csonka, Skribek - Kovács D.

• Köszöntjük Olvasóinkat! 18 órától a sereghajtó DVTK-t fogadjuk a BMTE Stadionban.