síp
  • 90'

Két perc a hosszabbítás.

• 89'

Öt. Tajti tört be jobbról a tizenhatoson belülre, középre gurítása után Huszti nem tudott felszabadítani, Futács pedig 6 méterről, ballal a hálóba lőtt. 5-0.

gól
  • 83'

Az utolsó két zalai csere: Szépe és Favorov le, Németh és Kovács be.

csere
  • 83'

A hazai kontratámadás végén Tajti 18 méterről, jobbal, laposan lőtt a kapu mellé. Vasstól kapta a passzt.

• 79'

Kulcsár szöglete után Nikolić ollózva húzta kapura a labdát, de Demjénnek nem okozott gondot a hárítás.

• 77'

Ismét cseréltek a hazaiak: Vass be, Szánthó le.

csere
  • 72'

ZTE-cserék: Futács és Tajti állt be.

csere
  • 69'

Babati esett el Oláh mellett, sárga lap.

sárga lap
  • 67'

Gól, 4-0. Zimonyi jobbról passzolt középre, Koszta átlépte a labdát, Favorov pedig 18 méterről, jobbal a léc alá lőtt.

gól
  • 65'

Újabb változtatás történt a mieinknél: Szabó érkezett Skribek helyére. Ez volt az utolsó cserelehetőségünk.

csere
  • 59'

Cseréltünk: Takács helyére Ihrig-Farkas állt be.

csere
  • 57'

Gól, 3-0. Szánthó bal oldali beadása csúszott le és védhetetlenül vágódott a kapunk bal oldalába. A zalai játékos a tizenhatos bal sarkának közeléből próbálkozott.

gól
  • 55'

Jagodics ütközött Favorovval, ez is lap a játékvezető szerint.

sárga lap
  • 51'

Favorov rúgott bele Kulcsárba, sárga lap a légiósnak.

sárga lap
  • 47'

Hatalmas vihar kerekedett Zalaegerszegen, a szünetben még jég is esett.

• 46'

Hármat is cseréltünk a szünetben: Zeke, Filkor és Lőrinczy helyére Medgyes, Csonka és Kulcsár álltak be.

csere
  • 46'

Mi kezdtük a második félidőt.

síp
  • 46'

Vége az első félidőnek.

síp
  • 45'

Egy perc a hosszabbítás.

• 42'

Koszta könyökölte le Husztit. Sárga lap.

sárga lap
  • 37'

Gól, 2-0. Favorov tartotta meg a tizenhatosunkon belül a labdát, ami Jagodicsról került Koszta elé, a ZTE támadója pedig a tizenhatos vonaláról laposan a jobb alsó sarokba lőtt.

gól
  • 36'

Filkor rúgott oda Kosztának. Újabb sárga lap.

sárga lap
  • 35'

Gól. A tizenegyesből Koszta a jobb alsó sarokba lőtt. Bese a másik irányba mozdult. 1-0.

gól
  • 34'

Büntető! Nikolić ugrott fel fejelni Szánthóval egy szöglet után és a játékvezető tizenegyest ítélt... Védőnk sárga lapot kapott.

sárga lap
  • 27'

Oláh a zalai térfél közepéről ívelt a büntetőterületen belülre, Huszti pedig nyolc méterről, Babatit megelőzve fejelt, de nem talált kaput.

• 25'

Lövés! Takács kapott labdát a balösszekötő helyének közelében, befelé tolt rajta néhányat, majd jobbal, 18 méterről magasan kapu fölé lőtt.

• 21'

Ez is sárga lap. Zimonyi taposta meg Jagodicsot a tizenhatosunkon belül.

sárga lap
  • 17'

Zeke rántotta le a térfelünk közepén meginduló a Szánthót. Sárga lap.

sárga lap
  • 7'

Oláh kezezett 20 méterre a kapunktól, a szabadrúgásból Szánthó ballal a sorfalba lőtt, onnan pedig szögletre pattant a labda.

• 1'

A ZTE kezdte a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • A mai találkozón Bogár Gergő fújja a sípot. Asszisztensei Szalai Balázs és Horváth Róbert, az alapvonali játékvezetők Csonka Bence és Szilasi Szabolcs lesznek.

• A ZTE kezdőcsapata: Demjén - Szépe, Kálnoki-Kis, Bobál D., Bedi - Favorov, Sanković - Szánthó, Koszta, Babati - Zimonyi.

• Ebben az összeállításban kezdünk Zalaegerszegen: Bese B. - Huszti A., Nikolić, Jagodics, Zeke - Filkor, Oláh B. - Skribek, Lőrinczy, Takács R. - Kovács D.

• Csapatunk már hétfő este megérkezett a zalai megyeszékhelyre. A mai reggeli után pihenő, taktikai értekezlet, séta, majd ebéd szerepelt a programban.

• Köszöntjük Olvasóinkat Zalaegerszegről! 17:30 perctől a ZTE vendégeként lépünk pályára az OTP Bank Liga 30. fordulójában.