• 92'

Vége.

síp
  • 91'

Papp balról, éles szögből lőtt, Hahn pedig 4 méterről, háttal állva a kapunkba húzta a labdát. 2-9.

gól
  • 90'

Szélpál szabálytalankodott Kováccsal szemben. Sárga lap.

sárga lap
  • 90'

Két perc hosszabbítás jön.

• 85'

Haraszti balról, az öt és feles közeléből jobbal tekert centikkel mellé.

• 76'

Bognár helyére Szakály állt be.

csere
  • 74'

Haraszti találta el a kapufát balról...

• 73'

Nyolc. Lorentz jobb oldali beadása szerencsésen Bognár elé pattant, aki középről, 15 méterről, jobbal lőtt a jobb sarokba. 2-8.

gól
  • 71'

Gól. Bognár balról, az oldalvonal közeléből tekert középre, a rövid saroknál helyezkedő Szabó János pedig a kapuba csúsztatott. 2-7.

gól
  • 70'

Újabb cserék: nálunk Szabó Mátét Skribek, Takácsot Lőrinczy váltotta. A paksiaknál Haraszti és Szélpál érkezett.

csere
  • 67'

Védés! Póser hatalmas bravúrral tolta szögletre a labdát Papp 6 méteres fejesét követően.

• 64'

Kettős csere történt a mieinknél: Huszti helyére Fekete állt be, Csonkát pedig Soltész váltotta.

csere
  • 62'

Védés! Bognár balról, a tizenhatos sarkától jobbal lőtt, Póser vetődve ütötte oldalra a kapu közepe felé tartó labdát.

• 58'

Újabb vendég gól. Oláh veszített labdát egy teljesen ártalmatlan helyzetben a térfelünk közepén, Bognár köszönte szépen, kapura tört és 12 méterről jobbal szerzett gólt. Póser teljesen kiszolgáltatott helyzetben volt megint... 2-6.

gól
  • 56'

Kettős paksi csere: Ádám és Nagy le, Sajbán és Szabó Bálint be.

csere
  • 56'

Kapufa! Bognár a tizenhatos bal oldalvonalától ballal tekert középre, a labdát Póser ujjheggyel a keresztlécre tolta.

• 55'

Itt helyzet, ott gól. Bognár passzával Hahn lépett ki középen, Jagodics mellett megtartotta a labdát, majd 15 méterről, jobbal úgy lőtt a hálóba, hogy a labda a bal kapufáról pattant be. 2-5.

gól
  • 52'

Helyzet! Oláh hosszú labdájával Takács indult el a jobbszélen, befelé cselezett, majd Kulcsár érintésével Kovácshoz került a labda, csapatkapitányunk 12 méteres, jobblábas lövését azonban Hegedüs hárította.

• 46'

A Paks kezdte a második félidőt.

síp
  • 46'

Cseréltünk a szünetben: Micsinai helyére Kulcsár állt be.

csere
  • 47'

Vége az első félidőnek. Hat gól született az első 45 percben, sajnos ebből négyet a Paks lőtt...

síp
  • 46'

Két perc a hosszabbítás.

• 45'

Gól, 2-4... Bognár lapos átadása után Hahn passzolt Ádámhoz, aki 14 méterről, ballal lőtt a kapuba.

gól
  • 43'

GÓÓÓÓÓÓL! Oláh végzett el gyorsan egy szabadrúgást a felezővonal közeléből, Takács jó ütemben futott be Szabó János mögé, eltolta a labdát a kapus mellett és 6 méterről az üres kapuba lőtt. 2-3!

gól
  • 38'

Gól, újra betalált a Paks. A menteni igyekvő Huszti Szabó Jánost találta telibe az öt és felesünk jobb sarkánál, a labda Hahn elé pattant, aki 6 méterről, jobbal a bal alsó sarokba lőtt. 1-3.

gól
  • 28'

Fejes! Huszti jobb oldali beadást követően Kovács próbálkozott 10 méterről, de Hegedüsnek sikerült vetődve hárítania.

• 27'

Gól, már a Paks vezet. Egy bal oldali bedobásból indult a vendég akció, Papp megtartotta a labdát Micsinai mellett és szerencséje volt, mert a menteni igyekvő Nikolić lábáról visszakerült elé, így 15 méterről, jobbal tekerhetett a bal felső sarokba. 1-2.

gól
  • 25'

Medgyest kellett ápolni egy ütközést követően.

sérülés ápolás
  • 20'

Kapufa! Gyors kontratámadást vezettünk, Takács lépett ki a tizenhatos jobb oldalánál, elpasszolta a labdát a paksi kapus mellett, de a jobb kapufát találta el.

• 17'

Gól, gyorsan egyenlített a Paks. Bognár ívelése után Nagy tisztán vehette birtokba a labdát, majd 12 méterről, jobbal zavartalanul lőtt a hálóba. Póser csak beleütni tudott. 1-1.

gól
  • 15'

GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk! Medgyes lendületesen húzott balról befelé, két paksi között is megtartotta, majd Csonkától visszakapta a labdát, amit 10 méterről ballal a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0!

gól
  • 12'

Fejes! Bognár szögletét követően Szabó János emelkedett és 6 méterről magasan fölé fejelt.

• 9'

Lövés! A szabadrúgást Kovács végezte el a tizenhatos bal sarkának közeléből, jobblábas, a léc alá tartó lövését Hegedüs nagyot vetődve szögletre tolta.

• 8'

Szabó Máté húzott el Böde mellett a balszélen, a paksi csapatkapitány buktatta. Sárga lap.

sárga lap
  • 4'

Paksi lehetőség. Bognár nagy erejű oldalszabadrúgását Póser kiütötte, de nem tudtunk felszabadítani. Böde és Ádám is beleért a labdába, amit végül Papp öt méterről, a levegőből emelt kapu fölé.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • A találkozó előtt gyászszünetet tartottunk. A Promontor utcai sportlétesítményt több mint 25 éven át gondozó Vizi Jánosra, valamint a budafoki teniszélet meghatározó alakjára, Hidas Imrére emlékeztünk.

• Olykor felerősödő szél, de napsütés és kellemes, tavaszi hőmérséklet várja a csapatokat Budafokon.

• A mérkőzés játékvezetője Bognár Tamás lesz. Asszisztensek: Buzás Balázs és Márkus Tamás. Alapvonali játékvezetők: Takács János, Ducsai József.

• A Paks kezdőcsapata: Hegedüs - Lorentz, Böde, Tamás O., Szabó J. - Papp, Balogh B., Bognár I. - Hahn, Ádám M., Nagy R.

• Ebben az összeállításban lépünk pályára ma délután: Póser - Huszti A., Nikolić, Jagodics, Medgyes - Micsinai, Oláh B. - Szabó M., Csonka, Takács R. - Kovács D.

• Köszöntjük Olvasóinkat! 14:30 perctől a Paksi FC együttesét fogadjuk a BMTE Stadionban.