Vége a mérkőzésnek. 1-0-ra nyert a Honvéd Budafokon.

síp
  • 90'

Négy perc a hosszabbítás.

• 88'

Zeke rúgta el a labdát Gazdag elöl, de a kispesti akkorát ordított, hogy a játékvezető a sípjába fújt és sárgát adott védőnknek.

sárga lap
  • 86'

Uzoma is beállt a vendégeknél, méghozzá Aliji helyére.

csere
  • 81'

Hármas csere történt a mieinknél: Micsinai, Takács és Medgyes helyére Csonka, Skribek és Lőrinczy érkezett.

csere
  • 76'

Oláh rúgta meg Batikot, sárga lap.

sárga lap
  • 75'

Újabb kispesti csere, Eppelt Kesztyűs váltotta.

csere
  • 73'

Lehetőség! Kulcsár a tizenhatos bal sarkától 8-10 méterre végzett el szabadrúgást, jobblábas lövése kevéssel kerülte el a bal felső sarkot.

• 68'

Változtattunk mi is: Ihrig-Farkas le, Kulcsár be.

csere
  • 63'

Kettős Honvéd-csere: Bőle és Nagy helyére Szendrei és Balogh álltak be.

csere
  • 62'

Aliji kapott sárga lapot lerántásért.

sárga lap
  • 58'

Kovács vette célba a kaput 20 méterről, de a lövésben nem volt elég erő, Tujvel a bal alsó saroknál hárított.

• 54'

Cseréltünk. Margitics helyére Huszti állt be.

csere
  • 53'

Gól, vezet a Honvéd. Mezghrani gondolt egyet, s mivel nem támadták, 28 méterről, jobbal nagy gólt rúgott a kapunk jobb oldalába. 0-1.

gól
  • 52'

Blokk! Eppel lőtt fordulásból, jobbal kapura az öt és feles jobb sarkából, de Jagodicsról szögletre pattant a labda.

• 46'

A Honvéd kezdte a második játékrészt.

síp
  • 47'

Vége az első félidőnek.

síp
  • 46'

Helyzet! Gazdag passza után Hidi perdített a leshatáron túlról induló Bőle elé, aki a kifutó Kováccsal szemben állva a levegőből emelt kapu fölé, mintegy 6 méterről.

• 45'

Két perc hosszabbítás.

• 44'

Mezghrani jobb oldali beadását követően Kovács az égbe ütötte a labdát, amely eztuán veszélyesen pattogott a kapunk előtt, de sikerült felszabadítanunk.

• 40'

Margitics és Nagy ütköztek a levegőben, mindketten ápolásra szorultak. Kötéssel a fejükön folytatják a játékot.

sérülés ápolás
  • 38'

Medgyes futott el lendületesen a balszélen, az alapvonal közeléből középre gurított labdájára középen Takács és Aliji szinte egyszerre érkezett, de a kispesti védő el tudta rúgni azt támadónk elől.

• 30'

Bőle jobb oldali beadás után Jagodics röviden szabadított fel, Hidi a tizenhatos előteréből, ballal kapásból lőtt, de nem talált kaput.

• 23'

Bőle csúszott rá Filkor lábára a térfelünk közepén. Sárga lap.

sárga lap
  • 20'

Helyzet! Takács húzott el Aliji mellett a jobbszélen, betört a tizenhatoson belülre, éles szögből leadott jobblábas lövését Tujvel vetődve hárította.

• 16'

Védés! Hidi ballal, 10 méterről vette célba a kaput Aliji bal oldali beadását követően, de a középre tartó labdát Kovács lábbal hárította.

• 13'

Kovács szöglete után a labda veszélyesen csavarodott a Honvéd kapuja felé, de a vendégek tisztáztak.

• 9'

Lövés! Hidi mintegy 20 méterről, ballal próbálkozott, de magasan fölé lőtt.

• 4'

Hidi balról, élesen lőtte a labdát a kapunk elé, középen Eppel belsőzött, de 5 méterről nem talált kaput.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • Viharos erejű szél fúj Budafokon.

• A mérkőzésen Vad II. István fújja majd a sípot. Asszisztensei Vígh-Tarsonyi Gergő és Csatári Tibor, az alapvonali játékvezetők Antal Péter és Kárpály Mihály lesznek.

• A Budapest Honvéd kezdőcsapata: Tujvel - Mezghrani, Lovrić, Batik, Aliji - Hidi, Kamber, Gazdag - Bőle, Eppel, Nagy D.

• Így kezdünk ma délután: Kovács Z. - Margitics, Jagodics, Oláh B., Zeke - Filkor, Micsinai - Ihrig-Farkas, Kovács D., Medgyes - Takács R.

• Köszöntjük Olvasóinkat! A szezon utolsó hazai mérkőzése következik 17 órakor. Ellenfelünk a tabellán tizedik Budapest Honvéd lesz a BMTE Stadionban, újra nézők előtt.