• 96'

Vége a mérkőzésnek! 4-2-re nyertünk a sereghajtó ellen!

síp
  • 95'

Még egy lövés! Szabó Máté 20 méterről középről, ballal kevéssel tévesztette el a célt. A bal alsó sarkot célozta.

• 94'

Lövés! Szalai a tizenhatos jobb sarkának közeléből, jobbal lőtt, de a bal felső sarokba tartó labdát Holczer szögletre ütötte.

• 91'

Gól, nem figyeltünk hátul, Kalmár F. csapott le a lehetőségre és szépített. 4-2.

gól
  • 89'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt a negyedik! Zuigéber került gólhelyzetbe, de a kapuval szemben állva Ihrig-Farkas elé passzolt, aki védőjével a nyakán, néhány lépésről a hálóba sodorta a labdát. 4-1!

gól
  • 87'

A lényegi kérdések eldőltek, mostanra leült a meccs.

• 76'

Kettős történt csere a mieinknél: Filkor és Kovács D. helyére Nándori, valamint Adorján állt be.

csere
  • 71'

Szabó Leventéhez hasonlóan Kalmár Olivér is gólt szerzett első budafoki mérkőzésén.

• 70'

GÓÓÓÓÓÓL! Egy bal oldali támadásunk végén némi szerencsével Kalmár előtt maradt a labda a tizenhatos bal sarkának közelében, balhátvédünk pedig 12 méterről, ballal a hálóba lőtt. 3-1!

gól
  • 69'

Újabb változtatás: Szabó helyett Szabó, azaz a BMTE színeiben góllal debütáló Levente le, Máté pedig be.

csere
  • 66'

László nem tudja folytatni a játékot, Zuigéber állt be a helyére.

csere
  • 65'

Lászlót méterekről becsúszva rúgta meg Pongrácz, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot.

• 64'

Bese! Heffler vette célba a kaput mintegy 8 méterről, de kapusunk hárított.

• 63'

Jó a lapjárás ezekben a percekben Budafokon. László nem megengedett eszközökkel állította meg Uzomát a pálya közepén.

sárga lap
  • 62'

Oldalháló! A szabadrúgást Kovács D. végezte el, jobblábas lövése pedig kevéssel ment mellé.

• 61'

Újabb figyelmeztetés, Farkas buktatta Szalait 23 méterre a tiszakécskei kaputól.

sárga lap
  • 60'

Kovács D. szabálytalankodott a felezővonal közelében. Sárga lap.

sárga lap
  • 58'

Most igen! László és Szabó játszottak össze a tiszakécskei tizenhatoson belül, utóbbi sarokkal készítette le a labdát ziccerbe került társának, de László lövés helyett cselezett, így oda lett a lehetőség.

• 56'

A szünet óta eltelt tíz percben többnyire mi birtokoltuk a labdát, de a kapuk nem forogtak veszélyben.

• 46'

A Tiszakécske kezdte a második játékrészt.

síp
  • 46'

Cseréltünk: Kotula helyére Kalmár érkezett a folytatásra.

csere
  • 46'

Vége az első félidőnek. 2-1-re vezetünk a szünetben.

síp
  • 45'

Egy perc a hosszabbítás.

• 44'

Helyzet a másik oldalon! Nem léptünk ki Szalayra, aki jobbról, 10 méterről célba vette a hosszú sarkot, de nagyerejű lövése kevéssel mellé ment.

• 42'

Lehetőség! László jobb oldali szögletét követően Jagodics lőtt az öt és feles jobb sarkától, de a labda elakadt a blokkban.

• 40'

Gól, szépít a TLC. Heffler a büntetőből nagy erővel lőtt a bal alsó sarokba. 2-1.

gól
  • 39'

Tizenegyes! Bese ütött rossz helyre egy ártalmatlannak tűnő beadást, Fótyik pedig buktatta Hefflert a tizenhatoson belül. Sárga lap.

sárga lap
  • 32'

Kotula futott lesre, majd reklamált és elrúgta a labdát. Sárga lap.

sárga lap
  • 30'

Mi maradt ki... Ihrig-Farkas passza után László kissé balról, 8 méterről lőtt, de Holczer bravúrral védte a közeli próbálkozást.

• 29'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt a második! Szalai jobbról, remekül adott be, Ihrig-Farkas pedig jó ütemben érkezett és mintegy 6 méterről a hálóba fejelt. 2-0!

gól
  • 25'

Ivószünet.

• 19'

GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk! Szabó Levente indult meg az ellenfél kapuja felé, a védők nem tudták elválasztani a labdától, amit középről, 15 méterről, ballal lőtt a hálóba. 1-0.

gól
  • 17'

Jagodics tört előre, majd jobbról a hosszú oldali kapufa felé ívelte a labdát, de az érkező Ihrig-Farkas elől szögletre mentettek a vendégek.

• 15'

Az első negyedóra alapján nincs különbség a csapatok között.

• 8'

Kovács B. most nem faultolt, hanem lőtt jobbal, mintegy 22 méterről, a labda budafoki játékosról pattant az oldalvonalon túlra.

• 5'

Kovács B. kapott sárga lapot, miután a felezővonal közelében szabálytalankodott.

sárga lap
  • 3'

Három szögletet végeztünk el gyors egymásutánban, de egyik után sem alakult ki veszélyes helyzet a tiszakécskei kapu előtt.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • A tiszakécskeiek kispadján ma mutatkozik be az új vezetőedző, Visinka Ede.

• A TLC kezdőcsapata: Holczer (K), Uzoma, Oláh M., Erdei, Horváth A., Heffler N., Szalay Sz., Kovács B., Farkas N., Kiprich, Vachtler.

• Az átigazolási időszak legvégén szerződtetett játékosaink közül Szabó Levente a kezdőcsapatban, Adorján Krisztián és Kalmár Olivér a cserepadon kapott helyet.

• Ebben az összeállításban kezdünk a sereghajtó ellen: Bese B. - Szalai D., Jagodics, Fótyik, Kotula - Soltész I., Filkor - László D., Kovács D., Ihrig-Farkas - Szabó L.

• Két hét szünet után folytatódnak a Merkantil Bank Liga küzdelmei. A válogatott szünetben a mieink a Budapest Honvéd ellen játszottak felkészülési mérkőzést, amelyet 1-0-ra megnyertek.

• Köszöntjük Olvasóinkat ezen a napsütötte, koraőszi délutánon! 16 órától a Tiszakécske LC ellen lépünk pályára a BMTE Stadionban.