És ez sincs bent! Soltész emelt a kapu elé a tizenhatos előteréből, de Ihrig-Farkas 5 méterről mellé fejelte a labdát.

Kapufa! Ilyen nincs! László a védője mellett, 10 méterről, jobbal lőtt, de Kovács P. ujjheggyel a kapufára tolta a labdát.

Még egy szolnoki csere: Lakatos I. le, Irmes be.

Három percünk maradt az egyenlítésre. Ennyi a hosszabbítás.

• 89'

Kalmár buktatta a szolnoki gólszerzőt a felezővonalnál. Sárga lap.

sárga lap
  • 85'

Itt lehetett volna az egyenlítés... Egy lendületes akciónk végén László balról adott középre, az érkező Adorján viszont 12 méterről, jobbal kapu fölé lőtt.

• 81'

Gól, vezet a Szolnok. Az ide-oda pattogó labdát Lakatos Cs. passzolta tovább, Lakatos I. pedig 6 méterről, ballal a hálóba lőtt. 1-0.

gól
  • 78'

Szolnoki cserék: Lakatos Cs. és Földi érkezett Kurdics és Tömösvári helyére.

csere
  • 76'

Az utolsó cserénk: Margitics le, Szalai D. be.

csere
  • 75'

Az akarással nincs gond, próbálkozunk becsülettel, de eléggé izzadtságszagú ez a küzdelem. Kevés a futball.

• 74'

Ismét László próbált meg érvényesülni, őrzőjével a nyakán megtartotta a labdát a jobbszélen, majd éles szögből kapura lőtt, de Kovács P. ott volt a rövid saroknál és szögletre mentett.

• 71'

László küzdött meg a labdáért a jobb oldalon, majd az alapvonal közeléből középre passzolt, az érkező Ihrig-Farkas pedig centikkel maradt le az átadásról.

• 70'

Az elmúlt percekben a szolnokiak megszállták a térfelünket, beívelésekkel próbálkoztak. Most Tóth B. lőtt jobbal a jobbösszekötő helyének közeléből, mintegy 25 méterről kapu fölé.

• 69'

Újabb csere történt nálunk: A szolnoki nevelésű Kotula helyére Kalmár O. állt be.

csere
  • 65'

Tisza vette célba a kapunkat 18 méterről, de jobblábas lövése Horváth ölében landolt.

• 62'

A Szolnok is kettőt változtatott: Rokszin és Tóth L. le, Sipos, illetve Vólent be.

csere
  • 61'

Lövés! Ihrig-Farkas készített elő Kovácsnak, aki előtt felpattant a labda, így támadónk középről, 17 méterről, jobbal a kapu fölé lőtt.

• 60'

Helyzet! Lakatos bal oldali beadása után Tömösvári a tizenegyespont közeléből, jobb belsővel lőtt jócskán kapu mellé. Pedig meglehetősen egyedül volt...

• 59'

Kettőt cseréltünk: Papp és Nándori helyére Ihrig-Farkas, valamint Adorján K. állt be.

csere
  • 58'

Tömösvárié a meccs első sárga lapja. Kotulát rúgta meg.

sárga lap
  • 56'

Egyelőre a szünet után sem történt még sok futballra emlékeztető jelenet. De legalább enyhe fölényben vagyunk.

• 46'

A Szolnok kezdte a játékot a második félidőben.

síp
  • 46'

Cseréltünk a szünetben: Fekete helyére Kovács D. állt be.

csere
  • 46'

Vége az első félidőnek. 0-0 az állás a szünetben.

síp
  • 45'

Egy perc hosszabbítás.

• 42'

Horgosi indította hosszan a védők mögé beinduló Pappot, aki "találkozott" a kimozduló szolnoki kapussal. Kovács P. megszerezte a labdát, majd ápolást kért.

• 41'

A labdarúgást népszerűsítő filmet nem itt és nem most forgatják... Sok a hiba, lassú az iram, gyengék a megoldások.

• 39'

Soltész végzett el szabadrúgást jobbal, mintegy 25 méterről, középről. A kapu jobb oldalába tartó labdát Kovács P. szögletre ütötte.

• 34'

Molnár csúszott rá Szabóra a tizenhatosunk vonalánál, mindkettejüket ápolni kellett. A labda a miénk.

sérülés ápolás
  • 28'

Még egy kapufa! Tóth L. sarokrúgását követően Kovács O. fejelt mintegy hat méterről és a keresztlécet találta el.

• 27'

Kapufa a másik oldalon is! Egy bal oldali szögletvariációnk után a hosszú oldalról Fótyik fejelt a kapu felé, középen Tömösvári még talán hozzáért, a labda pedig a kapufára pattant.

• 19'

Kapufa és majdnem öngól. Molnár jobb oldali beadása Fótyikról a kapunk felé perdült, majd az alumíniumról pattant szögletre a labda.

• 18'

Szolnok-helyzet! Egy hazai szöglet után az üresen maradt Tömösvári elé került a labda, aki mintegy tíz méterről lőtt, Horváth azonban lábbal hárított.

• 16'

Kotula indításával Szabó M. futott el a balszélen, majd a védővel szemben befelé cselezett és mintegy 12 méterről, jobbal a kapu mellé tekert.

• 12'

Az első lehetőség. Kotula balról, az alapvonal közeléből laposan gurított középre, Szabó M. pedig 10 méterre a szolnoki kaputól nem találta el a labdát jobb belsővel. Pedig ha eltalálja, ez valószínűleg gól...

• 10'

A pálya állapota nem könnyíti meg a csapatok dolgát. Gombásodás miatt bizonyos területekről eltűnt a fű, a labda időnként furcsán pattog a göröngyökön.

• 6'

Az első percekben a küzdelem dominált. A Szolnok kétszer a védelmünk mögé került, de mindkétszer lest intett a partjelző.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • Pályán a csapatok, a mieink tiszta fehérben, a hazaiak kék szerelésben.

• A mérkőzés játékvezetője Kovács J. Zoltán. Asszisztensei Kovács Gábor és Rózsa Dávid.

• Borús idő és 18 fokos hőmérséklet fogadja a csapatokat Szolnokon.

• A szolnokiak kezdőcsapata: Kovács P. - Molnár R., Szabó A., Kovács O., Tóth B., Kurdics - Tisza K., Rokszin, Tömösvári - Lakatos I., Tóth L.

• Ebben az összeállításban kezdünk ma este a Tiszaligetben: Horváth A. - Margitics, Horgosi, Fótyik, Kotula - Soltész I., Nándori - László D., Fekete M., Szabó M. - Papp M.

• Köszöntjük Olvasóinkat Szolnokról! 18 órától itt játsszuk soron következő bajnoki mérkőzésünket a Merkantil Bank Liga hétközi fordulójában.