A vendégek vezetőedzője, Marián Sluka hevesen reklamált, sárga lapot kapott.

• 84'

Ihrig-Farkast állították meg lesen, szélsőnk reklamált, sárga lapot kapott.

sárga lap
  • 82'

Helyzet! Németh balról emelt középre, Keresztesi pedig nyolc méterről kevéssel csúsztatott a kapu mellé.

• 79'

Még két változtatás történt a mieinknél: László helyére Zuigéber, Soltész helyett pedig Nándori állt be.

csere
  • 70'

Gól, szépítettek a vendégek. Keresztes maradt üresen a tizenhatosunk jobb oldalánál, majd a most beállt Bányaihoz passzolt, aki nyolc méteres lövése a kapufáról pattant be. 2-1.

gól
  • 68'

Kettőt cserélt a Szentlőrinc is: Grumić és Havas helyére Bányai, valamint Kovács M. érkezett.

csere
  • 66'

Mi maradt ki... Ihrig-Farkas készített le Kovácsnak, aki 14 méterről, jobbal kapu fölé lőtt, pedig senki sem zavarta.

• 63'

Cseréltünk: Adorján le, Szabó M. be.

csere
  • 60'

Helyzet! Prokopnak kellett védenie Kovács bal oldali szöglete után, mert a labda veszélyesen pattogott a rövid sarok felé.

• 55'

Filkor rúgta el a labdát egy szabálytalanság után. Ez is sárga lap.

sárga lap
  • 54'

Cenaj rúgta meg Kovácsot az oldalvonal közelében, sárga lap.

sárga lap
  • 50'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt a második! László vezette rá a labdát védőjére, majd jobbról keresztbe passzolt, Ihrig-Farkas pedig 8 méterről bombázott a hálóba. 2-0!

gól
  • 46'

A szünetben hármat cseréltek a vendégek. Mervó, Erdélyi és Kis-Szemán helyére Jancsó, Újvárosi és Biben állt be.

csere
  • 46'

Elkezdődött a második játékrész.

síp
  • 47'

Vége az első félidőben, László góljával nálunk az előny. 1-0.

síp
  • 45'

Helyzet! Szalai jobbról, élesen adott középre, a rövid saroknál érkező Adorján azonban öt méterről nem tudott a hálóba fejelni.

• 45'

Két perc a hosszabbítás.

• 43'

Majdnem itt a válasz... Erdélyi nagy bedobása után a vendégek továbbcsúsztatták a labdát, Tamás pedig előbb 6 méterről a keresztlécre, majd az ismétlésnél kevéssel a kapunk mellé fejelt.

• 39'

GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk! Kovács remek ütemben passzolt László elé, aki jobbról, mintegy 10 méterről lőtt a hosszú sarokba. 1-0!

gól
  • 36'

Ihrig-Farkas játszotta magát tisztára egy csellel a bal oldalon, de középre passzolt labdája elment keresztbe a kapu előtt. Ezután Szalai adott be jobbról, ám Ihrig-Farkasnak magas volt a labda, 6 méteres fejese elkerülte a kaput.

• 31'

Kapufa! Némi szerencsével, egy szentlőrinci játékosról pattant a labda Kovács elé, aki mintegy 8 méterről azonnal lőtt és a kapufát találta el.

• 30'

Cserélnünk kellett, Kalmár nincs jól, Kotula állt be a helyére.

csere
  • 28'

Kalmár szorult kisebb ápolásra, a többiek pedig rögtönzött ivószünetet tartottak közben.

sérülés ápolás
  • 25'

Havas próbálkozott egy távoli lövéssel ballal, mintegy 25 méterről, de jócskán célt tévesztett.

• 22'

Kovács rúgta meg Cenajt a felezővonalnál, sárga lap.

sárga lap
  • 20'

A szentlőrinci szöglet után kifelé pattanó labdát Cenaj mintegy 24 méterről, ballal kapásból rúgta vissza a kapunk felé, veszélyes lövés volt, de végül egy védőnkön irányt változtatva kevéssel mellé ment.

• 14'

Soltész ezúttal a jobbszélt választotta, pontosan ívelt Szalai elé, aki egy cselt követően középre passzolt, Ihrig-Farkas azonban az öt és feles jobb sarkának közelében, a védők szorításában nem jól találta el a labdát.

• 10'

Itt az első helyzet! Soltész indította a tizenhatos bal oldalvonalánál kilépő Ihrig-Farkast, aki ballal, éles szögből kapura lőtt, de Prokop vetődve kiütötte a labdát.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • Érkeznek a csapatok a pályára. A mieink piros-feketében, a vendégek fehér szerelésben futballoznak majd.

• A meccs játékvezetője Antal Péter. Segítői Szilágyi Norbert és Vörös Dániel lesznek.

• Kölcsönjátékosunk, Mervó Bence először kezd a vendégeknél.

• A szezonban még veretlen szentlőrinciek kezdőcsapata: Prokop - Erdélyi B., Keresztes, Tamás L., Németh M. - Harsányi I., Havas, Cenaj, Kiss-Szemán - Grumić, Mervó.

• Az időjárás kegyes hozzánk. Süt a nap, kellemes, 20-22 fok a hőmérséklet Budafokon.

• Ebben az összeállításban kezdünk ma délután: Horváth A. - Szalai D., Jagodics, Fótyik, Kalmár O. - Filkor, Soltész I. - László D., Adorján K., Ihrig-Farkas - Kovács D.

• Köszöntjük Olvasóinkat! 15 órakor kezdődik a Szentlőrinc SE elleni mérkőzésünk a Merkantil Bank Liga 11. fordulójában.