/ Élő közvetítés
  • 94'

Itt a vége, 2-1-re nyertünk, ezzel sorozatban harmadik győzelmünket arattuk a bajnokságban.

síp
  • 93'

A hazaiaktól Németh Barnabás is besárgul a hosszabbítás pillanataiban.

sárga lap
  • 92'

Kovács Dávid szabadrúgása után kellett nagyot védenie Prokopnak, támadónk 25 méterről a bal alsó sarkot vette célba, ám a szentlőrinci kapus odaért.

• 90'

4 perc a ráadás a mérkőzés végén.

• 86'

Egy kontra végén Györgyi Arthur csapta be a védőjét a 16-oson belül, majd a bal oldalról 14 méterről nem sokkal a rövid felső sarok mellé bombázott.

• 81'

Utolsó cserék nálunk: Kovács Dávid és Horgosi Donát érkezik a duplázó Szabó Levente és Kalmár Olivér helyére.

csere
  • 80'

László Dávid rögtön remek beadással véteti észre magát a bal oldalon, Szabó robbant be középen az ötösön belül és piszkált bele a labdába, amely centikkel ment el a bal oldali kapufa mellett.

• 76'

Csizmadia Csaba is változtat, Zuigéber Ákos helyett László Dávid a pályán.

csere
  • 72'

Szabó és Jancsó számára is véget ér a mérkőzés, Mervó Bence és Török László érkezik az utolsó bő 20 percre.

csere
  • 67'

Kalmár volt harcias a bal oldalon, betört a 16-oson belülre, majd Györgyihez passzolt, akiről Csonka elé perdült a labda. Ő egy igazítás után eltűnt a kimozduló kapus és a védők sűrűjében, a játékvezető sípja azonban ezúttal néma maradt, nem látott szabálytalanságot...

• 62'

Kettős csere a hazaiaknál, Nagy Zsombort Mucsányi Márk, Németh Barnabást pedig Rétyi Róbert váltja.

csere
  • 58'

VEZETÜNK! A sértett, Szabó Levente állt a labda mögé és félmagasan a balra vetődő Prokop helyére, a kapu közepébe bombázta a labdát! 1-2!

gól
  • 57'

A büntetőnél szabálytalankodó Nagy Zsombor is sárga lapot kapott.

sárga lap
  • 56'

Büntető! Györgyi Arthur csapott le egy elpasszolt labdára, amelyet Szabóhoz centerezett, akit csak szabálytalanul tudtak megállítani a haza védők.

• 55'

Fótyik Dominik is besárgul, reklamálásért figyelmeztette a játékvezető hátvédünket.

sárga lap
  • 49'

Margitics beadása centikkel megy el Szabó feje előtt, Zuigeber összegyűjti a hosszún a labdát, ám megpattant a beadása, szöglet.

• 46'

Szünetben cserélt a Szentlőrinc, Bányai helyett Németh Barnabás érkezett a pályára.

csere
  • 46'

Folytatódik a meccs, a hazaiak kezdték a második játékrészt.

síp
  • 45'

Véget is ért az első félidő, lélektanilag a legjobbkor egyenlítettünk, így döntetlennel mehetnek pihenőre a csapatok.

síp
  • 45'

Ott az egyenlítés! Zuigeber kapott remek indítást Györgyi Arthurtól és bár a kapujából kimozduló Prokop védte a ziccert, a kipattanóra Szabó Levente érkezett, aki 10 méterről az üres kapuba passzolt! 1-1

gól
  • 42'

Sajnos egy oldalvonal melletti párharc után Romic Danijel megsérült, Györgyi Arthur érkezik a helyére.

csere
  • 39'

Soltész rúgta meg az egyik szentlőrinci játékost a félpályánál, ő kapja a meccs első sárga lapját.

sárga lap
  • 37'

Egy gyors hazai kontra végén némi szerencsével Harsányi előtt maradt a labda, akinek lövését azonban Vaszicsku blokkolta, így Oroszi könnyedén ölelte magához.

• 33'

Egy bal oldali szabadrúgás után Tamás László elé került a labda, a hazaiak csapatkapitánya azonban szerencsére nem találta el jól, így Oroszinak nem okozott gondot a kísérlet.

• 29'

Ezúttal Soltész érkezett középen Margitics centerezésére és kapásból, belsővel lőtt 13 méterről kapura, ám Prokop jó helyen állt, így a kezében kötött ki a labda.

• 27'

Margitics tekert középre jobbról, az érkező CSonka elől az utolsó pillanatban tudtak felszabadítani a hazai védők.

• 23'

Erdélyi ezúttal előkészített, jobb oldali beadását Hesz Olivér fejelte kapura 9 méterről, de Oroszi Istvánnak nem okozott gondot a próbálkozás.

• 20'

Egy távoli bombával megszerezték a vezetést a hazaiak... Erdélyi Botond kapott labdát a 16-os jobb sarkánál, aki egy igazítás után jobbal kilőtte a hosszú sarkot, a labda a kapufáról pattant védhetetlenül a hálónkba, 1-0.

gól
  • 12'

Egy kontra végén a Szentlőrinc is megvillant, Erdélyi Botond jobb oldali beadása ment el élesen a kapunk előterében, ám mivel senki nem ért a labdához, kirúgással jöhetünk.

• 11'

Miénk az első lövés, Zuigéber passzolt Szabó Leventéhez, aki nem sokkal tüzelt fölé kapásból 16 méterről - az asszisztens viszont az akció után emelte a zászlót, így les miatt sajnos érvénytelen lett volna a találat.

• 5'

Az első öt perc az ismerkedés jegyében telt, mezőnyben zajlik a játék, a kapusoknak egyelőre nem kellett játékba avatkozniuk.

• 1'

Elkezdődött a mérkőzés, mi indítottuk útjára a labdát. A Szentlőrinc piros-fekete mezben, fekete nadrágban és fekete sportszárban játszik ma, mi tiszta fehér felszerelésben futballozunk.

síp
  • A mérkőzés játékvezetője Radványi Ádám lesz majd, asszisztensei Kulman Tamás és Ország Péter.

• A Szentlőrinc összeállítása: Prokop – Hesz, Nagy Zs., Tamás L. – Erdélyi, Jancsó, Biben, Nagy B. – Harsányi, Bányai, Szabó M.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Horvát A. (K), Kulcsár K., Micsinai M., Farkas B., Varga D., Kovács D., Horgosi D., László D., Beke P., Nándori B., Györgyi A., Papp M.

• Vezetőedzőnk, Csizmadia Csaba az alábbi kezdőcsapatnak szavazott bizalmat: Oroszi I. - Margitics A., Romic D., Vaszicsku G. (C), Fótyik D., Kalmár O. - Csonka A., Adorján K., Soltész I. - Zuigeber Á., Szabó L.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 30. fordulójában 16.00 órától a Szentlőrinc otthonában lép pályára.