/ Élő közvetítés
  • 91'

Véget ért a mérkőzés, sajnos ez ma nem a mi napunk volt, 3-0-ra nyert a Soroksár.

síp
  • 90'

1 perc a ráadás.

• 89'

Az utolsó hazai csere: Lőrinczy helyett Ladányi Gergő jön a hosszabbítás perceire.

csere
  • 86'

Györgyi Arthur is besárgul, csúnyán odarúgott Kékesinek az ellenfél térfelén.

sárga lap
  • 82'

Csere itt is ott is, nálunk az utolsó érkező Margitics Andor, aki Szabó Leventét váltja, a Soroksárnál Redzic és Csernik le, Magyari Szilárd és Csontos Dominik be.

csere
  • 80'

Vaszicsku kap jó labdát a 16-oson belül, a védők eltűntetik lövés közben, a játékvezető sípja azonban néma maradt...

• 75'

Változtat a Soroksár is, Lovrencsics és Korozmán helyett Szerető Krisztofer és Kovác Alan jön az utolsó bő negyedórára.

csere
  • 71'

Sajnos az újabb hazai ellentámadás már góllal zárul, Korozmán balról érkező lapos beadását a középen üresen érkező Lovrencsics pofozza a kapunkba. 3-0.

gól
  • 70'

Hármas csere nálunk: Zuigeber, Takács és Kalmár számára ér véget a találkozó, Györgyi Arthur, László Dávid és Beke Péter érkezik.

csere
  • 69'

Egy gyors kontra végén biztos góltól mentette meg a csapatunkat Jagodics Márk, aki akrobatikus mozdulattal, a gólvonalról rúgta ki Redzic őróbálkozását.

• 65'

A sarokrúgás után megduplázza előnyét a Soroksár: Lőrinczy beadását közvetlen közelről fejelte kapura Lovrencsics, Horvát hatalmas bravúrral hárított, a kipattanót viszont Kékesi Alexander 4 méterről a kapuba lőtte. 2-0.

gól
  • 62'

Zuigeber Ákost tarolta le egy kijövetelnél Varga, ápolásra szorul támadónk, de szerencsére folytatja ő is.

• 60'

Cserélünk, Soltész helyett Nándori Botond érkezik a pályára.

csere
  • 55'

Nagy nyomás alatt a hazai kapu, a Soroksár térfelén zajlik a játék, de egyelőre nem akar összejönni az egyenlítés.

• 49'

Centiken múlt az egyenlítés... Egy kapu előtt kavarodás után Csonka került ziccerbe, 6 méteres lövését azonban Varga óriási bravúrral fölé tenyerelte, a felső lécet is érintve hagyta el a labda a játékteret. A szögletből nem alakult ki veszély.

• 47'

Ápolás, Katona és Kalmár ütközik, a soroksári játékos szorul orvosi segítségre, de a jelek szerint vissza tud majd jönni a pályára.

• 46'

Jön a folytatás, csere egyik oldalon sem volt, a Soroksár kezdte a második félidőt.

síp
  • 45'

Lőrinczy Attila középre lövi a büntetőt, Horváth András jobbra vetődött, így nem volt esélye a hárításra, 1-0.

gól
  • 45'

Büntetőhöz jut a Soroksár, Horgosi és Redzic ment a labdáért a 16-oson belül, úgy tűnt test a test ellen, ám a játékvezető kissé meglepő módon büntetőt ítélt. Horgosi, valamint a reklamáló Vaszicsku is sárga lapot kapott.

sárga lap
  • 45'

Ez volt az első játékrész utolsó jelenete, félidő.

síp
  • 44'

Ziccer! Redzic adott be balról, Lovrencsics senkitől sem zavartatva fejelhetett, ám hat méterről szerencsére mellé bólintott. Ezt megúsztuk.

• 39'

Jagodics löki meg a középvonalnl a meginduló Korozmánt, ez is sárga lap.

sárga lap
  • 35'

Szabó Levente próbálkozott messziről, ő is célt tévesztett azonban, jócskán mellé ment ez a kísérlet is.

• 32'

Lovrencsics tartja meg jól a labdát a kapunk előterében a jobb oldalon, majd az érkező Korozmánnak tálalna, Csonka azonban az utolsó pillanatban visszaért és óriásit mentett.

• 29'

Adorján szerel a középpályán, de a labda Korozmán elé kerül, aki viszont 20 méterről méterekkel mellé/fölé lőtt.

• 25'

Katona maradt lent egy Kalmárral történt párharc során, a fejét fájlalja, így ápolni kell a soroksári védőt, de folytatni tudja.

• 23'

Lovrencsics rúgta meg Adorjánt a félpályánál, övé a meccs első sárga lapja.

sárga lap
  • 21'

Csonka és Szabó játszott össze szépen a soroksári 16-oson belül, majd a második hullámban érkező Adorjánhoz került a labda, aki átvétel után 21 méterről tüzelt, nem sokkal ment el a labda a jobb kapufa mellett.

• 19'

Ezúttal Valencsik ívelt középre, Lovrencsics pedig a 11-espont magasságából mellé/fölé bólintott.

• 17'

Lőrinczy centerezett laposan a jobb oldalról, amelyre Redzic érkezett, de a soroksári középpályás 12 méterről jócskán fölé bombázott.

• 14'

Lőrincz Attila jobbról végezhetett el szögletet, az ötösön belül tömörültek a hazaiak, Lovrencsics azonban közelről mellé lőtt.

• 12'

Adorján jobb oldali szabadrúgása volt hosszú mindenkinek, Vaszicsku szedte össze a hosszún, majd Kalmárhoz passzolt, akinek a beadása az alapvonalon túl hagyta el a játékteret.

• 7'

Korozmán kapott jó indítást a bal szélen, Jagodics azonban belelépett a beadásba, így Horváth András könnyedén kaparintotta meg a labdát.

• 4'

Egyelőre mezőnyben zajlik a játék, ismerkednek egymással a csapatok, egyik kapu sem forgott veszélyben.

• 1'

Elkezdődött a mérkőzés, mi indítottuk útjára a labdát. Piros-fekete mezben, piros nadrágban és sportszárban játszunk, a hazaiak tiszta fehérben futballoznak.

síp
  • A mérkőzés játékvezetője Szilágyi Sándor lesz majd, asszisztensei Punyi Gyula és Nagy Viktor.

• Íme a Soroksár összeállítása: Varga Á. - Katona M., Kékesi A., Gyömbér G., Valencsik D. - Csernik K., Hudák M. - D. Redzic, Lőrinczy A., Korozmán K. - Lovrencsics B.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Bese B., Margitics A., Nándori B., Györgyi A., Beke P., Micsinai M., Filkor A., Papp M., Kotula M., László D., Kulcsár K., Varga D.

• Csizmadia Csaba az alábbi kezdőtizenegynek szavazott bizalmat: Horváth A. - Kalmár O., Horgosi D., Vaszicsku G., Jagodics M., Takács R. - Adorján K., Csonka A., Soltész I. - Zuigeber Á., Szabó L.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 34. fordulójában a Soroksár ellen lép pályára idegenben. Kövessék velünk a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel.