/ Élő közvetítés
  • 93'

Véget ért a mérkőzés, ahogyan ősszel, úgy ezúttal sem született gól, 0-0 lett a végeredmény.

síp
  • 90'

3 perc a ráadás.

• 89'

Kulcsár Kornél érkezik Csonka helyett, aki fölé lőtte a szabadrúgást.

csere
  • 88'

Ziccer! Egy kontra végén Kotula mehetett egy az egyben kapura, ám Fejérbe rúgta a labdát. Vaszicskut viszont akasztották a támadás során, így 17 méterről lőhetünk szabadot.

• 86'

Csonka jobb oldali beadását Szabó csúsztatja meg, a felszabadító Jánváritól viszont Adorjánhoz pattan a labda, aki 20 méterről csúnyán fölé bombázott kapásból.

• 85'

Szabó Levente és Papucsek Barna ugrik össze, mindketten sárga lapot kaptak.

sárga lap
  • 84'

Takács ment el szépen a jobb szélen, ám beadását szögletre blokkolják a védők. László Dávid sarokrúgása viszont mindenki feje felett elszállt.

• 80'

Újabb cserék, mindkét oldalon, nálunk Zuigebert László Dávid, a vendégeknél Pakut Sigér Ákos váltja.

csere
  • 72'

Három helyen is változtatnak a vendégek: Gresó, Yasin és Banyoi le, Zamostny Balázs, Novák Csanád és Kovács Ádám be.

csere
  • 70'

Adorján trükkös szabadrúgásával Csonka lép ki egyedül, ám a kkapuból kirobbanó Fejér határozottabb volt középpályásunknál, így megszerezte a labdát.

• 67'

Vaszicsku hibája után Banyoi törhetett egyedül kapura, ám Fótyik óriási sprintet kivágva, becsúszva szerelte a vendégek támadóját a lövés pillanatában.

• 64'

Egy kapu előtti kavarodás végén senki nem tudta, hol a labda, végül Jagodics mentett szögletre az ötösön belül.

• 63'

Gresó 22 méteres szabadrúgása elszáll a sorfal és a kapu felett is.

• 61'

Kettős csere nálunk: Margticsi Andor és Soltész István számára ér véget a találkozó, Nándori Botond és Takács Ronald jön az utolsó, szűk félórára.

csere
  • 57'

Gengeliczki buktatja az oldalvonal mellett a kitörő Szabó Leventét, ez is sárga lap.

sárga lap
  • 54'

Balról végezhetett el szabadrúgást a Nyíregyháza, Gresó beadását a hosszún érkező Hamed elől Vaszicsku bombázta ki.

• 50'

Paku Roland cselezgetett a büntetőterületen belül, nem mertük bántani, így végül kiszorított helyzetből lőni tudott, de Horváth András ott volt a röviden és megfogta a labdát.

• 46'

Cseréltünk a szünetben, Kalmár Olivér helyett Kotula Máté jön a pályára.

csere
  • 46'

Elkezdődött a második félidő, a Nyíregyháza indította útjára a labdát.

síp
  • 45'

Nincs hosszabbítás, véget ért az első félidő. Egyelőre nem született gól, 0-0-ról jön majd a folytatás.

síp
  • 44'

Hamed készített le Szabónak, akinek 17-ről leadott lövését Vaszicsku blokkolta, a szögletet Horvát öklözte a mezőnybe.

• 40'

Szabó adott be jobbról, a középen érkező Yasin azonban Vaszicsku és Jagodics szorításában egy méterrel mellé fejelt.

• 36'

Több apró szabálytalanság miatt sokat áll a meccs, nem alakul ki folyamatos játék.

• 32'

Soltész és egy vendég játékos fejelt össze a nyíregyházi 16-oson belül, mindkét játékos ápolásra szorul, de az orvosi segítség után folytatni tudják.

• 29'

Zuigeber indulhatott volna meg lendületből, ám Szabó Bálint lerántotta, ő is besárgult.

sárga lap
  • 27'

Paku Roland lőtt messziről, 27-28 méterről, de Horváth résen volt és leért a jobb alsó sarokba tartó kísérletre.

• 24'

Zuigeber készített le a második hullámban érkező Szabó Leventének, aki 18-ról fölé/mellé bombázott.

• 22'

Márkus Attila rúgta fel hátulról a megiramodó Adorjánt, még a saját térfelünkön, ő kapta a mérkőzés első sárga lapját.

sárga lap
  • 20'

Most Csonka ment el a bal szélen, centerezését Zuigeber Ákos kapásból lőtte kapura, ám egy védőn lelassult a labda, ami így Fejér ölébe hullott.

• 18'

Egy gyors kontra végén Kalmár adott középre jobbról, ám a hosszú oldalon érkező Csonka lesen volt, így a vendégek jöhetnek.

• 14'

Az első nagyobb lehetőség a vendégeké: Fótyik fejesét csípte el középen Banyoi, majd 18-ról kapura lőtt, a labda nem sokkal a jobb oldali kapufa mellett hagyta el a játékteret.

• 9'

Szabó Levente alakított ki magának lövőhelyzetet 17 méterrel, szembe a vendégek kapujától, ám a középre tartó próbálkozás Fejérnek sem okozott gondot.

• 8'

Hamed fejelt egy beadás után 12 méterről kapura, Horváth azonban könnyedén hárított.

• 6'

Csapatkapitányunk ezúttal jobbról hajította be a labdát az ötösön belülre, a vendégek kapusa ütközött Szabó Leventével, a levegőben, szabadrúgás kifelé.

• 4'

Vaszicsku nagy jobb oldali bedobása után úgy tűnt, az egyik vendég védő kézzel ért a labdához a 16-oson belül, a játékvezető viszont továbbot intett.

• 1'

Elkezdődött a mérkőzés, mi indítottuk útjára a labdát. Haza felszerelésünkben, piros-fekete mezben, fekete nadrágban és piros sportszárban futballozunk ma, a vendégek tiszta fehérben játszanak.

síp
  • A mérkőzés játékvezetője Takács Tamás lesz majd, asszisztensei Csatári Tibor és Kovács Gábor.

• Íme a Nyíregyháza összeállítása: Fejér Cs. (K) - Jánvári G., Szabó B., Papucsek B. (C), Gengeliczki G. - Paku R., Márkus A., Gresó M., Szokol Zs. - H. Yasin., A. Banyoi

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Bese B. (K), Nándori B., Györgyi A., Beke P., Micsinai M., Horgosi D., Filkor A., Takács R., Kotula M., László D., Kulcsár K., Varga D.

• Csizmadia Csaba az alábbi kezdőtizenegynek szavazott bizalmat: Horváth A. (K) - Kalmár O., Fótyik D., Vaszicsku G. (C), Jagodics M., Margitics A. - Adorján K., Csonka A., Soltész I. - Zuigeber Á., Szabó L.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 35. fordulójában a Nyíregyházát fogadja a BMTE Stadionban. Kövessék a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!