/ Élő közvetítés
  • 94'

Nincs tovább, sajnos a korai kiállítás megpecsételte a sorsunkat, 2-0-s vereséget szenvedtünk az Ajka otthonában.

síp
  • 93'

László Dávid akrobatikus mozdulattal húzza kapura a labdát, háttal a kapunak 10 méterről, Horváth szögletre tenyereli, a mozdulatot még a hazai közönség is tapssal jutalmazta.

• 90'

3 perc a ráadás a mérkőzés végén.

• 87'

Gaál Bálint számára is véget ér a meccs, Kenderes Zoltán váltja.

csere
  • 86'

Halvány reménysugár a végére: Lehoczky kapja meg második sárga lapját egy Filkor Attila ellen elkövetett szabálytalanságért, így a létszám kiegyenlítődött.

piros lap
  • 84'

Helyzet ez is: László Dávid életerős szabadrúgását óriási bravúrral a rövid sarok elől ütötte ki Horváth.

• 83'

Eldurvult a meccs, Tar Zsolt rúgja meg Lászlót, ez is sárga.

sárga lap
  • 79'

Adorján is sárga lapot kap, a félpályánál rúgott oda az egyik ajkai játékosnak.

sárga lap
  • 76'

Szinte azonnal válaszolhattunk volna: Adorján ugratja ki remekül a leshatáron Takácsot, aki megpróbálja átemelni a kifutó Horváth Dánielt, ám elakad a labda a hazaiak kapusában.

• 75'

Kovács Dávid is besárgul, reklamálás miatt.

sárga lap
  • 74'

Alighanem eldőlt a találkozó: Adorján csúszott el a középpályán, Vogyicska elvette tőle a labdát és egyedül törhetett kapura. A csereember ziccerét Horváth bravúrral védte, a támadást kísérő Dragóner Filip viszont az üres kapuba lőtte a kipattanót.

gól
  • 71'

Helyzet! Kovács Dávid centerez jobbról, a kapujából kivetődő Horváth Dániel csak elütni tudja Takács elől a labdát, amelyre Adorján csapna le, ám a védők nagy nehezen kivágják a játékszert.

• 70'

Lehoczky akadt össze Jagodiccsal, majd kakaskodik vele, az ajkai játékos kapja a meccs első sárga lapját.

sárga lap
  • 69'

Csizmadia Csaba utolsó cserelehetőségét is kihasználja, Kalmár Olivér jön le, Kotula Máté jön az utolsó bő 20 percre.

csere
  • 68'

Az utóbbi percekben kissé leült a meccs, mezőnyben zajlik a játék, a kapuk nem forognak veszélyben, mindkét oldalon sok a pontatlanság.

• 67'

Újabb változtatások, most hazai oldalon: Csizmadia Zoltán és Sejben Viktor helyét Dragóner Filip és Csemer Gyula veszi át.

csere
  • 62'

Újabb cserék, ezúttal nálunk, Kovács Dávid és Filkor Attila érkezik Szabó Levente, valamint Soltész István helyett.

csere
  • 57'

Az első helyzete rögtön ziccer a hazaiaknak a második félidőben, egy kontra végén Gaál marad üresen a 16-os jobb oldalán, elrúgja Horváth András mellett, de a keresztléc kisegít minket, a kipattanót pedig a második hullámban érkező Lehoczky bombázza fölé.

• 55'

Kis Károly nem elégedett a látottakkal, cserével próbál frissíteni: Tóth Gergely számára ér véget a találkozó, Vogyicska Bálint érkezik a helyére.

csere
  • 50'

Jól kezdtük a második félidőt, az ajkai térfélen zajlik a játék, az emberhátrány ellenére nálunk van többet a labda.

• 46'

Jön a folytatás, az Ajka kezdte a második játékrészt.

síp
  • 46'

Cseréltünk a szünetben, Zuigeber Ákost László Dávid váltja.

csere
  • 45'

A hosszabbítás eseménytelenül pörög le, szünetben 1-0-s állással mehetnek pihenőre a csapatok.

síp
  • 45'

1 perc lesz a ráadás az első félidő végén.

• 43'

Lehoczky lőhet tisztán szemben a kapuval, de szerencsére éppen csapattársát, Szarka Ákost találta telibe, akiről az alapvonalon kívülre pattant a labda.

• 38'

Újabb veszélyes szöglet, ezúttal Hefler bólint közelről, ezt Fótyik a gólvonalról fejeli ki.

• 35'

Egy bal oldali szöglet után Gaá Bálint centerez a hosszú oldalon, Jagodics Márk azonban nagyot ment középen.

• 31'

Takács Ronald bombáz kapura egy védők által kifejelt labdát kapásból, ám ez is fölé szállt.

• 27'

Szűcs Kristóf jobb oldali beadása találja meg üresen Csizmadiát a büntetőpont magasságában, a hazaiak támadója azonban szerencsére csúnyán mellé/fölé fejelt.

• 23'

Egy hazai kontra végén Présinger bal oldali beadása lecsúszik, ám így lesz veszélyes, Horváth azonban bravúrral szögletre üti a kapura tartó labdát.

• 20'

Cserélünk, Csizmadia Csaba megerősíti a védelmet az emberhátrány miatt, Csonka András helyett Takács Ronald érkezik.

csere
  • 15'

Helyzet! Zuigeber Ákos verte meg a jobb oldalon védőjét, majd a középen érkező Szabó Levente fejére ívelt, aki 6 méterről nem sokkal csúsztatott a léc fölé.

• 12'

Szarka maradt üresen a 16-osunk bal oldalán, aki egy átvétel után lőtt, centikkel a bal kapufa mellett ment el a labda.

• 10'

Csőstül jön a baj... Gaál Bálint 17 méteres lapos szabadrúgás kijön Horváthról, Sejben Viktor érkezett a kipattanóra és közelről az üres kapuba passzolt, 1-0.

gól
  • 8'

Bajban vagyunk... Csizmadia szerzett labdát a saját térfelén, majd 2 az 1 vezethette a kapunkra Vaszicskuval szemben. A balján érkező Présingert akarta megjátszani, akivel Vaszicsku Gergő szabálytalankdott, a játékvezető pedig piros lappal kiállította csapatkapitányunkat. Margitics Andor veszi át a CSK-szalagot Vaszicskutól.

piros lap
  • 6'

Az első lövés is a hazaiaké, Csizmadia Zoltán célozta meg 17 méterről laposan a bal alsó sarkot, de méterekkel mellé ment a próbálkozás

• 5'

Ezúttal jobbról jött az ívelés a 16-osunkon belülre, ez már veszélyesebb volt, Horváth nem merte fogni, inkább a mezőnybe öklözött.

• 3'

Présinger Ádám adott be a bal szélről, Horváth András azonban jól mozdult ki a kapujából, így övé lett a labda.

• 1'

Elkezdődött a mérkőzés, mi indítottuk útjára a labdát. Piros-fekete csíkos mezben, valamint piros nadrágban és sportszárban futballozunk ma, az Ajka tiszta fehérben játszik.

síp
  • A mérkőzés játékvezetője Sipos Tamás lesz majd, asszisztensei Szécsényi István és Máyer Gábor.

• Íme az Ajka összeállítása: Horváth D. (K) - Présinger Á., Heffler T. (C), Tar Zs., Szűcs K. - Sejben V., Lekoczky R., Tóth G. - Gaál B., Szarka Á., Csizmadia Z.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Bese B. (K), Nándori B., Györgyi A., Beke P., Kovács D., Horgosi D., Filkor A., Takács R., Kotula M., László D., Kulcsár K.

• Csizmadia Csaba nem változtatott a kezdőcsapaton a múlt heti, Nyíregyháza ellen gól nélküli döntetlennel záruló találkozóhoz képest, így állunk fel: Horváth A. (K) - Kalmár O., Fótyik D., Vaszicsku G. (C), Jagodics M., Margitics A. - Adorján K., Csonka A., Soltész I. - Zuigeber Á., Szabó L.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 36. fordulójában az Ajka otthonában lép pályára. Kövessék a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!