/ Élő közvetítés
  • 92'

Itt vége, megérdemelt és magabiztos győzelmet arattunk, ezzel pedig biztossá vált, hogy az utolsó forduló eredményeitől függetlenül biztosan bennmaradtunk!

síp
  • 89'

2 perc lesz a ráadás.

• 87'

Egy bal oldali vendég szöglet után Horgosi és Horváth együttes erővel tisztáz a kapunk előteréből.

• 84'

Csizmadia Csaba ismét változtat, László Dávid helyére Kalmár Olivér jön.

csere
  • 81'

Bő 10 perc van hátra a meccsből, szerencsére nem beszélhetünk vendég rohamokról, nagyszerűen szűrjük meg a csabai akciókat.

• 77'

Mi is cserélünk: Zuigeber Ákos váltja Beke Pétert.

csere
  • 76'

Szabó Csaba számára is véget ér a találkozó, Gránicz Patrik jön a helyére a vendégeknél.

csere
  • 75'

Tóth Dániel rúgja meg Soltészt, sárga lap ez is.

sárga lap
  • 72'

Ilyés kap jó labdát a bal szélen, majd egy igazítás után kapura lő, Horváth azonban a helyén van és magabiztosan véd - első ízben a mai meccsen.

• 68'

Zvara Levente rúg oda Soltésznak, ő is sárga lapot kap.

sárga lap
  • 66'

OTT A MÁSODIK! Egy kapu előtti kavarodás után Szabó Leventéhez kerül a labda, aki a 16-os vonaláról tökéletesen lövi ki a bal alsó sarkot! 2-0!

gól
  • 64'

Hármas csere a vendégeknél: Ilyés Tamás, Tóth Dániel és Puskás Gábor áll be Lukács, Máris és Hodoniczki helyére.

csere
  • 63'

Beke kap nagyszerű labdát Adorjántól, nagyszerűen veszi át, ám nem sokkal a kapu fölé bombáz 14-ről.

• 62'

Adorján szögletét Jagodics fejeli kapura 9 méterről, Winter azonban megfogja a labdát.

• 60'

Cserélünk: Kovács Dávid helyett Szabó Levente érkezik a pályára. A kapitányi szalag Margitics Andorra kerül.

csere
  • 59'

Kovács bal oldali beadásába ér bele egy védő, a felső lécről megy szögletre a labda.

• 56'

Farkas Márk akasztja meg Bekét a csabai kaputól 30 méterre, ez is sárga lap.

sárga lap
  • 52'

Egy bal oldali bedobást követően Jagodics elé kerül a labda az ellenfél büntetőterületén belül, hátvédünk nem sokkal bombáz fölé

• 49'

László Dávid marad lent egy párharc során, ápolásra szorul játékosunk, de szerencsére visszatér a pályára.

sérülés ápolás
  • 46'

Folytatódik a meccs, a Békéscsaba kezdte a második félidőt. Csere egyik oldalon sem történt a szünetben.

síp
  • 46'

A második félidő ünnepélyes kezdőrúgását utánpótlásklubunk, a Budafoki LC edzője, Gál Lajos végezte el, aki 50. születésnapját ünnepli.

• 45'

Ennyi fért az első játékrészbe, Kovács Dávid találatával 1-0-ra vezetünk a szünetben.

síp
  • 44'

1 perc lesz a ráadás a félidő végén.

• 42'

Kovács Dávid a szurkolókhoz szaladt ünnepelni, amiért a játékvezető neki is felmutatta a sárga lapot.

sárga lap
  • 40'

VEZETÜNK!!! Beke csapott le egy Winter által röviden kipasszolt labdára a bal oldalon, majd a középen második hullámban érkező Csonkát játszaná meg. Egy menteni igyekvő védőről azonban Kovácshoz perdül a labda, csapatkapitányunk pedig kapásból, 6 méterről félmagasan a kapu bal oldalába lő. 1-0!

gól
  • 38'

Horgosinak ezúttal muszáj szabálytalanul megállítania egy vendég kontrát a félpályánál, ő is besárgul. Az esetnél ráadásul Adorján is a közelben volt, aki ismét lent maradt, megint ápolni kell.

sárga lap
  • 34'

Ezúttal László Dávid lábára tapsonak rá, ez is mehet tovább, de a vendégek sportszerűen kirúgják a labdát.

• 31'

Lukács lép ki szintén ziccerben a túloldalon egy kontra végén, Horgosi azonban óriási sprintet kivágva utoléri a vendég támadót és blokkolja a 8 méteres lövését. Nagyon kellett...

• 30'

Ziccer! Kicsiben játsszuk le a szabadrúgást, Soltész pedig szemben a kapussal a 16-os jobb oldalán, 10 méterről azonban Wintert találja el.

• 29'

Máris Dominik kaszálja el kegyetlenül Soltészt a csabai térfél közepén, övé a meccs első sárga lapja.

sárga lap
  • 27'

Adorján bal oldali szabadrúgás Jagodics fejeli kapura, de egyrészt Winternek nem okoz gondot a hárítás, másrészt les miatt szabadrúgás kifelé.

• 24'

Adorján visszatér, a labda viszont a csabaiaké, a játékvezető ugyanis nem látott szabálytalanságot...

• 23'

Adorján lábára tartanak rá a félpályánál, középpályásunknak hatalmas fájdalmai vannak, ápolásra is szorul.

• 19'

Csapatkapitányunk szinte tökéletes lövése a felső lécet találja telibe... Winter Dávidnak esélye sem lett volna a hárításra, ám nem volt szerencsénk.

• 18'

Kovács Dávidot rúgják meg 24 méterre a kaputól, ígéretes helyről végezhetünk el szabadrúgást.

• 15'

Fótyik ugratja ki nagyszerűen Bekét, akit hátulról fellök egy vendég védő, a játékvezető azonban nagyvonalúan továbbot int... Érdekes döntés, a labdához semmi köze nem volt.

• 14'

Mikló ezúttal a bal szélről ad be veszélyesen, Fótyik Dominik látványos mozdulattal tisztáz középen.

• 12'

Mikló Roland szögletét csak öklözni meri Horváth, végül Kovács tisztáz újra sarokrúgásra, amely már veszélytelen.

• 10'

Miénk az első lövés, egy röviden kifejelt labdát Beke bombázott rá kapásból 17 méterről, ám méterekkel fölé szállt a kísérlet.

• 6'

László Dávid volt harcias és szerzett labdát a vendég 16-os előterében, szögletet harcolt ki játékosunk, amelyet viszont tisztáztak a csabai hátvédek.

• 5'

Egyelőre mezőnyben zajlik a játék, érezhetően egyik csapat sem akar felesleges kockázatot vállalni a meccs elején, nem forogtak veszélyben a kapuk.

• 1'

Elkezdődött a meccs, mi indítottuk útjára a labdát. Piros-fekete csíkos mezben, fekete nadrágban és sportszárban futballozunk ma, a Békéscsaba tiszta fehérben játszik.

síp
  • A mérkőzés játékvezetője Nazsa Tamás lesz majd, asszisztensei Szilágyi Norbert és Kiss Balázs.

• A vendég csabaiak ezzel a tizeneggyel kezdik a találkozót: Winter D. - Farkas M., Hodonicki M., Bora Gy (C) Mikló R. - Horváth P., Kitl M., Zvara L., Szabó Cs. - Lukács R., Máris D.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Bese B. (K), Romic D., Nándori B., Györgyi A., Filkor A., Takács R., Zuigeber Á., Szabó L., Kalmár O., Kotula M., Kulcsár K., Varga D.

• Csizmadia Csaba az alábbi kezdőcsapatnak szavazott bizalmat: Horváth A. - Margitics A., Jagodics M., Fótyik D., Horgosi D., László D. - Adorján K., Soltész I., Csonka A. - Beke P., Kovács D. (C)

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga 37. fordulójában a Békéscsaba együttesét fogadja a BMTE Stadionban. Kövessék a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!