• 93'

Itt a vége, 2-2-es döntetlennel ért véget a találkozó.

síp
  • 92'

Ezúttal szögletből adódott esélyünk megnyerni a meccset, ám Adoján középre tartó lövését védte a vendégek kapusa.

• 91'

Ismét egy nagy bedobás, ezúttal bravúrra volt szüksége Helesfaynak Varga bombájánál, ám bravúrral szögletre mentett.

• 87'

Megint egy Vaszicsku-bedobás, amelyet ezúttal kifejelnek, a kipattanót Varga Donát küldi fölé kapásból.

• 84'

Újabb pécsi csere: Nikitscher Tamás helyére Futó Zsombor jön az utolsó szűk tíz percre.

csere
  • 82'

Takács passzol a 16-os vonalán érkező Adorjánhoz, középpályásunk életerős lövése a blokkról szögletre vágódik.

• 76'

Beke felé száll Adorján hosszú indítása, ám Helesfay jól jön ki a kapujából és bedobásra tisztáz csatárunk elől.

• 72'

Kihasználjuk a maradék két cserelehetőséget is: Margitics Andor és Kovács Dávid helyére Németh Márió és Takács Ronald jön a folytatásra.

csere
  • 70'

Ivószünet, majd jöhet a meccs utolsó 20 perce. Nyílt a találkozó, reméljük, hogy a végén mi örülhetünk majd!

• 66'

Ezt most megúsztuk... Harsányi jól veszi észre a hosszún üresen álló Tóth-Gábor Kristófot, aki azonban szerencsére 15 méterről laposan elgurítja a labdát a kapu és a jobb oldali kapufa mellett is.

• 64'

Csizmadia Csaba három helyen is változtat: Tischler, Horváth és Sós helyén Beke Péter, Kalmér Olivér és Varga Donát folytatja.

csere
  • 62'

Kesztyűs jobb oldali szabadrúgása tekeredik be középre veszélyeseb, Horgosi azonban kifejeli.

• 58'

A semmiből egyenlít a Pécs... Harsányi kapott jó labdát a 16-oson belül, egy szép csellel átjátszotta magát Fótyikon, majd estében, akrobatikus mozdulattal 6 méterről a kapunkba húzta a labdát, 2-2.

gól
  • 53'

Az első félidőhöz hasonlóan a második is mezőnyjátékkal kezdődik, egyelőre nem forognak veszélyben a kapuk.

• 48'

Csonka szögletét Fótyik csúsztatja meg a röviden, de sajnos fölé megy a próbálkozás.

• 46'

Jön a folytatás, a vendégek kezdték a második játékrészt, csere egyik oldalon sem történt.

síp
  • 45'

Véget ért az első félidő, hátrányból fordítva vezetünk 2-1-re a szünetben.

síp
  • 45'

Egy perc a ráadás az első félidőb végén.

• 41'

OTT A MÁSODIK! Vaszkicsku nagy bedobása lepattan a védőkről, éppen Horgosi elé, aki 3 méterről a pécsi kapuba kotorja a labdát, 2-1!

gól
  • 38'

Adorján indul meg a pécsi térfélen, 30 méterrel a kapuval szemben buktatják, szabadrúgás, Kovács lökete azonban taccsra pattan a sorfalról.

• 34'

Ziccer ez is! Adorján jobbról érkező beadása némi szerencsével Horváth elé kerül, aki azonban az ötös sarkáról mellé bombáz...

• 31'

Nagy helyzet marad ki: Margitics centerez jobbról, Tischler azonban nem jól találja el szemben a kapuval, 16 méterről, ez is mellé...

• 29'

Tischler tartotta meg jól a labdát az ellenfél 16-osán belül, majd a második hullámban érkező Horváth Olivérnek készített le, aki külsővel nem sokkal lőtt a bal felső sarok mellé.

• 27'

Terbe Botond lőhetett tisztán 20 méterről, de jócskán fölé bombázott.

• 24'

Kis híján lemásoltuk az első gólunkat: Sós szabadrúgására ezúttal Horgosi Donát érkezett nagyszerűen, aki 10 méterről a bal oldali hálóba pörgetett. Kár érte, közben ivószünet.

• 20'

Harsányi ment el szépen a bal oldalunkon és keverte meg a védelmünket, lapos centerezését azonban Gundel vetődve megszerezte.

• 15'

OTT AZ EGYENLÍTÉS! Sós Máté ívelt középre balról egy szabadrúgást, amelyre Fótyik Dominik érkezett nagyszerű ütemben, és 8 méterről a hosszú sarokba csúsztatott, 1-1!

gól
  • 12'

Vezet a Pécs... Egy kis szöglet, majd egy balról érkező beadás után középre fejeljük ki a labdát, amelyet kapsából küld vissza Kesztyűs, ide-oda pattan a labda a kapunk előtt, amely végül a menteni igyekvő Vaszkicsuról került a kapunkba, 0-1

gól
  • 9'

Trükkös szabadrúgással próbálkoztak a vendégek, de Makra bal oldali beadása könnyű zsákmány Gundelnek.

• 6'

Az utóbbi időben áttevődött a játék a mi térfelünkre, de a vendégek sem jutottak el kapuralövésig.

• 3'

Három perc telt el a mérkőzésből, nálunk van többet a labda, de helyzet még egyik kapu előtt sem adódott.

• 1'

Elkezdődött a találkozó, mi indítottuk útjára a labdát. Csapatunk piors-fekete csíkos mezben, valamint fekete nadrágban és sportszárban futballozik ma, a pécsiek fehér felsőben és piros nadrágban, illetve sportszárban léptek pályára.

síp
  • A mérkőzés játékvezetője Görög Márió lesz majd, asszisztensei Dr. Bede Tamás és Rózsa Dávid.

• Íme a vendégek összeállítása: Helesfay - Mayer, Rácz, Katona, Hadaró - Terbe, Nikitscher - Makrai, Kesztyűs, Harsányi - Tóth-Gábor

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Horváth A. (K), Oroszi I. (K), Romic D., Nándori B., Beke P., Németh M., Takács R., Szűcs Zs., Kalmár O., Fekete M., Molnár B., Varga D.

• Csizmadia Csaba az alábbi kezdőnek szavazott bizalmat első hazai mérkőzésünkön: Gundel-Takács B. - Horváth O., Fótyik D., Vaszicsku G., Horgosi - Csonka A., Adorján K., Kovács D. (C) - Sós M., Tischler P.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga második fordulójában a Pécsi MFC együttesét fogadja a BMTE Stadionban. Kövessék a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!