Egy időhúzó hazai csere a végén: Szabót Rédling Kevin váltja.

Három perc a ráadás, ennyi időnk maradt a pontszerzésre.

• 89'

Adorján próbálkozása Megyeri kezében landol.

• 88'

Szabó rúgja fel Adorjánt a 16-os vonala előtt, sárga lap és ígéretes helyről lőhetünk szabadrúgást.

sárga lap
  • 87'

OTT A SZÉPÍTÉS! Rögtön válaszolunk, egy bal oldali beadást követően Györgyi még a kapufát találja el, a kipattanót viszont Vaszicsku közelről a kapuba pofozza, 2-1

• 84'

Megduplázza előnyét a Barcika: Süttő tökéletesen ad be a bal oldalról, Pálinkás pedig érkezik és védhetetlenül fejel a 11-espont magasságából a kapu jobb oldalába, 2-0.

gól
  • 83'

Kihasználjuk maradék három cserelehetőségünket: Horváth, Németh és Szűcs helyett a hajrában Sós Máté, Kalmár Olivér és Györgyi Arthur a pályán.

csere
  • 78'

Adorján emel nagyszerűen Beke elé, ám egy visszaérő barcikai még lövés előtt tisztáz támadónk elől.

• 73'

Hazai változtatás: Kállai le, Szekszárdi Tamás be.

csere
  • 72'

Kállai marad üresen a jobb oldalon, meg is kapja a labdát, betör a 16-osunkon belőre, majd lő, Gundel azonban bravúrral szögletre ment.

• 71'

Újabb csere nálunk, Tischler helyett Csonka András a pályán.

csere
  • 70'

Kovács megy el két ember között és kínálja meg 14-ről Megyerit, aki azonban ki tudja öklözni a labdát a mezőnybe.

• 68'

Ezt is megúsztuk... Süttő remekül megy el a bal oldalon és passzol Szabóhoz, aki tisztán lőhet 8 méterről, ám szerencsére centikkel a jobb kapufa mellé megy a kísérlet.

• 65'

Süttő beállásával egyértelműen felélénkült a hazaiak támadójátéka, az utóbbi percekben inkább az ő akaratuk érvényesül a pályán.

• 61'

Mi is cserélünk: Nándori számára ér véget a találkozó, Beke Péter jön a támadószekcióba

csere
  • 60'

A semmiből egy hazai ziccer: a csereember, Székely marad üresen a bal oldalunkon, kiszorított helyzetből azonban 7 méterről ellövi a labdát a kapu előtt keresztbe.

• 57'

A hazaiak edzője, Varga Attila érzi, hogy változtatnia kell, kettős cserét hajt végre: Takács és Kurdics helyén Süttő Attila és Székely Dávid folytatja.

csere
  • 54'

Horváth Olivér akadályoz meg egy gyors kontrát a félpályán egy becsúszással, sárga lapot kap a szabálytalanságért.

sárga lap
  • 50'

Futószalagon jönnek a helyzetek, most Kovács készít le remekül a második hullámban érkező Némethnek, akinek lapos lövése a jobb oldali kapufáról pattan vissza a mezőnybe...

• 49'

Hihetetlen mi marad ki... Labdát veszít a Barcika, Tischler és Kovács ketten egyedül indul a kapusra, ám előbbi 17-ről csúnyán mellé lő...

• 47'

Németh Márió gondol egyet és lő a 16-os bal sarkáról, magabiztosan véd Megyeri.

• 46'

Jön a folytatás, a Kazincbarcika kezdte a második 45 percet. Csere egyelőre egyik oldalon sem volt.

síp
  • 45'

Ez volt az első játékrész utolsó említésre méltó momentuma, nem hosszabbít a játékvezető, félidő.

síp
  • 44'

Megint Szűcs alakítja ki a helyzetet, ezúttal remek íveléssel találja meg középen Kovácsot, aki azonban hat méterről mellé fejel.

• 43'

Szűcs Zsolt ment el remekül a bal oldalon, majd Kovácshoz passzolt, aki háttal a kapunak, sarokkal próbált gólt szerezni, de egy védőben elakadt a labda.

• 40'

Németh végezhetett el szabadrúgást nagyjából 25 méterre a barcikai kaputól, lövése azonban jó egy méterrel fölé szállt.

• 35'

Kovács füleli le a hazai kapus rövid passzát a szélső védő felé, majd laposan próbál centerezni a középen üresen érkező Tischlerhez, ám Megyeri javítja a hibáját és kivetődve megszerzi a játékszert.

• 32'

Kovács gurít le egy szabadrúgást 25-ről Tischlernek, akinek lövése azonban elakad a blokkban.

• 30'

Nem figyelünk a bal szélen, Szabó Balázs így beszlalomozik a védők között és ziccerbe kerül, Gundel azonban remekül robban ki a kapujából és elakad benne a labda.

• 26'

Óriás kapu előtti kavarodás végén végül Fótyik tisztáz a 16-osunkon belül.

• 22'

Németh Márió szabadrúgására érkezik középen Tischler, támadónk fejese azonban nem sokkal a jobb kapufa mellett hagyja el a játékteret.

• 17'

Első helyzetét gólra váltja a hazai csapat.. Kállai Zalán kapott jó labdát a jobb szélen, betört a 16-oson belülre, majd a hosszú alsó sarkot vette célba, a lövése pedig Fótyikon megpattanva került a kapunkba, hiába ért bele Gundel... 1-0

gól
  • 14'

Takács ment el szépen a jobb szélen, majd középen Pálinkást ugratta ki, ám egyrészt Szűcs Zsolt remekül keresztezett és tisztázott a hazai támadó elől, másrészt les miatt a játékvezető megállította az akciót.

• 10'

Vaszicsku nagy bedobását Tischler csúsztatta kapura, sajnos ez a próbálkozás is a hazai kapus kezében landolt.

• 8'

Miénk az első komolyabb helyzet: Kovács vezette egy ideig a labdát a barcikai térfélen, majd 18-ról a jobb alsó sarkot vette célba, Megyeri bravúrral szögletre tenyerelte a kísérletet.

• 4'

Tischler lép ki ziccerben, ám az asszisztens emeli a zászlót, sajnos les.

• 2'

Szabó Balázs centerez veszélyesen a jobb oldalról, de az érkező Takács elől Fótyik nagyot ment.

• 1'

Elkezdődött a meccs, indítottuk útjára a labdát. Csapatunk szokásos, piros-fekete mezében, piros nadrágban és piros sportszárban futballozik ma, míg a hazaiak tetőtől talpig kékben játszanak.

síp
  • A mérkőzés játékvezetője Hanyecz Bence lesz majd, asszisztensei Csatári Tibor és Horváth Róbert.

• Íme a hazaiak összeállítása: Megyeri G. (K) - Hleba T., Szemere B., Ur L. (C) Dvorscchák G. - Szabó B., Csatári G., Kurdics L., Kállai Z., Pálinkás G. - Takács T.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Horváth A. (K), Oroszi I. (K), Romic D., Györgyi A., Beke P., Csonka A., Takács R., Kalmár O., Fekete M., Sós M., Varga D.

• Csizmadia Csaba az alábbi kezdőnek szavazott bizalmat a mai mérkőzésünkön: Gundel-Takács B. - Fótyik D., Vaszicsku G., Horgosi D. - Horváth O., Nándori B., Adorján K., Németh M., Szűcs Zs. - Kovács D. (C), Tischler P.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga harmadik fordulójában az újonc Kazincbarcika otthonában lép pályára. Kövessék a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!