/ Élő közvetítés
  • 92'

Itt a vége, 0-0-lal zárult a találkozó. Összességében a Gyirmót ellen nem rossz eredmény a döntetlen, de a mai mérkőzésen egyértelműen többet tettünk a győzelemért.

• 91'

Horváthot ugratja ki Adorján a bal szélen, aki az alapvonalról centerez, de Hársfalvi rávetődik a labdára.

• 89'

2 perc lesz a ráadás a meccs végén.

• 83'

Kovács passzol Némethez, akinek 17 méteres lövésébe beleérnek, de nekünk nincs olyan szerencsénk, mint a korábbi meccseken az ellenfeleknek, szögletre pattog a labda... Pedig Hársfalvi elindult a másik irányba, így esélye nem lett volna a hárításra, ha egy picit beljebb megy a labda.

• 80'

Folyamatosan a gyirmóti térfélen zajlik a játék, de az utolsó passzokba mindig beleér egy vendég láb.

• 75'

Soltész elé került a labda némi szerencsével az alapvonalon, aki laposan játszotta középre, Vaszicsku azonban szögletre passzolta, amelyből nem alakult ki veszély.

• 68'

Itt a második félidő ivószünete. Az eddig látottak alapján ezt a mérkőzést meg kellene nyernünk, ma jobbak vagyunk a Gyirmótnál, bízzunk benne, hogy az utolsó bő 25 percben ez az eredményen is meglátszik majd. HAJRÁ BUDAFOK!

• 63'

Beke Péter is lejön, Kovács Dávid érkezik a helyére.

csere
  • 62'

Újabb vendég csere: Simon András helyett Pethő Bence érkezik a pályára.

csere
  • 60'

Beke remek kiugratása után Horváth megy el máris a bal oldalon, majd laposan centerez, Adorján centikkel marad le középen a beadásról.

• 58'

Mi is cserélünk: Kalmár le, Horváth Olivér be.

csere
  • 57'

Németh szögletét Vaszicsku bólintja nem sokkal a jobb oldali kapufa mellé.

• 56'

Csertői Aurél kettőt cserél: Herjeczki Kristóf és Kovács Milán helyén Soltész Dominik és Polgár Kristóf folytatja.

csere
  • 53'

Adorján volt harcias és szerzett labdát a gyirmóti térfélen, majd a 16-os bal sarkáról tüzelt, centikkel ment el a labda a rövid felső sarok felett.

• 49'

Miénk az első lehetőség: Adorján ugratja ki egy lapos átadással Némethet, aki kiszorított helyzetből az oldalhálóba lő.

• 46'

Folytatódik a meccs, mi kezdtük a második félidőt, csere egyelőre egyik csapatban sem történt.

síp
  • 45'

Ezek voltak az utolsó momentumok, jön a szünet.

síp
  • 45'

Abban az egy percben viszont két ziccer is kimaradt, egy itt, egy ott: előbb Gundel védett nagyot Nagy Patrik 15 méteres lövése után, a kontra végén pedig Németh Márió érkezett a hosszú oldalon egy nagy felívelésre, középpályásunk 10 méteres csukafejesét azonban hatalmas bravúrral hárította Hársfalvi.

• 44'

Egy perc a ráadás az első játékrész végén amelynek utolsó harmadában kissé leült a játék.

• 37'

Kalmár rúgta meg keménye az ellenfelét a félpályánál, övé a meccs első sárga lapja.

sárga lap
  • 32'

Jó letámadás és labdaszerzés a gyirmóti térfélen, Tischlerre passzolja fel Adorján, aki ellen szabálytalankodnak, ám a mögötte álló Bekéhez kerül a játékszer, aki laposan a jobb oldali kapufa mellé lő nem sokkal.

• 29'

Németh Márió fekteti el a védőjét egy lövőcsellel nagyjából 22 méterrel a kapuval szemben, majdballal lő, nem sokkal ment mellé az ígéretes próbálkozás

• 27'

Németh Márió szögletét csúsztatja meg a röviden Szűcs, a hosszún azonban sajnos nem érkezik senki.

• 22'

Ivószünet - egyelőre kiegyenlített játék folyik a pályán, de kapura valamivel veszélyesebbek vagyunk. Reméljük hamarosan ez gólban/gólokban is megmutatkozik. HAJRÁ BUDAFOK!

• 21'

Ziccer! Csonkának érkezett egy gyönyörűen lekészített labdára a második vonalban, aki azonban a még jobb helyzetben lévő Bekéhez passzolt, ám csatárunk lövésébe beleért egy blokkoló védő, így a kapu felett szállt el a labda. A szögletből nem alakult ki veszély.

• 17'

Nagy Patrik végezhetett el szabadrúgást a bal szélről, nagyjából a büntető pont vonalának magasságából, a vendégek játékosa próbálta egy lövéssel meglepni Gundelt, aki azonban a léc alól szögletre tenyerelte a lövést.

• 13'

Az első vendég helyzet: Herjeczki csinált meg a 16-oson belül egy higgadt cselt, amellyel tisztára játszotta magát, de 13-ról leadott, életerős lövése pont a középen álló Gunde-Takácshoz ment, aki kiöklezte a labdát a mezőnybe.

• 10'

Ha pontozásos sportág lenne a futball, az első 10 perc a miénk volt, hátul stabilan védekeztünk, elöl pedig már két lehetőségünk is akadt a gólszerzésre, egyelőre azonban 0-0 az állás.

• 7'

Beke lőtte el, a rövid felső sarkot célozta meg, de jó fél métert tévedett, a labda fölé szállt.

• 6'

Jagodiccsal szemben szabálytalankodnak a sarokrúgást követően a 16-os vonala előtt, ígéretes helyről lőhetünk szabadrúgást.

• 5'

Beke futott be egy labdát a jobb szélen, majd harcolt ki szögletet.

• 3'

Szűcs jobb oldali centerezésébe piszkál bele a röviden Tischler, Hársfalvi azonban jól zárja a szöget.

• 1'

A tiszta sárgában játszó gyirmótiak kezdték a meccset, mi szokásos, piros-fekete mezünkben, fekete nadrágban és sportszárban futballozunk ma.

síp
  • A mérkőzés játékvezetője Kárpály Mihály lesz majd, asszisztensei Berényi Ákos és Belicza Bence.

• Íme, a vendégek kezdője: Hársfalvi A. (K) - Nagy P., Vass Á., Hajdú Á., Medgyes Z. - Szegi V., Herjeczki K., Simon Á., Helembai M. - Csörgő V., Kovács M.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Horváth A. (K), Romic D., Nándori B., Györgyi A., Kovács D., Horváth O., Horgosi D., Takács R., Forrai Z., Fekete M., Sós M., Varga D.

• Csizmadia Csaba négy helyen változtatott a kezdőcsapaton a vasárnapi, Kazincbarcika ellen 2-1-re elveszített összecsapáshoz képest, ezúttal az alábbi tizenegy játékosnak szavazott bizalmat: Gundel-Takács B. - Fótyik D., Vaszicsku G., Jagodics M. - Kalmár O., Csonka A., Németh M., Adorján K., Szűcs Zs. - Tischler P., Beke P.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga negyedik fordulójában az előző szezonban még élvonalbeli Gyirmót FC Győrt fogadja a BMTE Stadionban. Kövessék a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!