/ Élő közvetítés
  • 92'

Gundel védett még két nagyot a hosszabbítás perceiben, Stieber, valamint Kovácsréti távoli bombáját tornázta ki a léc alól. Véget ért a találkozó, sajnos hiába vezettünk, 4-1-re kikaptunk az MTK otthonában.

síp
  • 90'

2 perc a ráadás.

• 88'

Medgyes lő kapásból 18 méterről, centikkel a felső léc fölé.

• 83'

Lehoczy kap sárga lapot Jagodics felrúgásáért.

sárga lap
  • 79'

Kovácsréti távoli lövése kerüli el méterekkel a kapunkat.

• 78'

Tischlert tüntetik el meglehetősen érdekes körülmények között a büntetőterületen belül, aki azonban hiába néz számonkérően a játékvezetőre, a síp néma maradt.

• 75'

Sós Máté csapja be a védőjét, majd lő a 16-os sarkáról, Somodi azonban erre a kísérletre is leér és oldalra üti a labdát.

• 74'

Soltész ütközik az ellenfél 16-osán belül Nagy Zsomborral, a játékvezető középpályásunkat látja szabálytalannak, ráadásul még egy sárgát is kioszt neki.

sárga lap
  • 72'

Kovács Mátyás hagyja el a pályát, Lehoczky Roland jön a helyére az utolsó, szűk 20 percre.

csere
  • 67'

Rögtön egy veszélyes szabadrúgással jelentkezik támadónk, Somodi bravúrral tolja szögletre a jobb alsóból Tischler 24 méteres, életerős löketét.

• 66'

Utolsó cserénket is kihasználjuk: gólszerzőnk, Beke Péter helyett Tischler Patrik érkezik.

csere
  • 63'

Gundel véd nagyot Kovács közeli lövésénél, a kipattanót Stieber a felső lécre lövi.

• 63'

• 59'

Újfent cserélnek a hazaiak: Bognárt Kovácsréti Márk váltja.

csere
  • 55'

Két újabb változtatás nálunk: Nándori Botond és Sós Máté érkezik Németh Márió és Szűcs Zsolt helyére.

csere
  • 51'

Megint nem vagyunk élesek egy szögletnél, ám az újabb fejesnél még a jobb oldali kapufa megment minket. A kipattanót viszont a hazaiak szedik össze, a labda pedig Kovácshoz kerül, aki 18 méterről sajnos óriási gólt lő a bal felső sarokba, 4-1.

gól
  • 50'

Újabb hazai változtatás, Futács le, Stieber Zoltán be.

csere
  • 46'

Folytatódik a meccs, az MTK kezdte a második játékrészt.

síp
  • 45'

Mindkét csapat kettőt cserélt a szünetben: nálunk lejött Kovács és Csonka, helyettük a sérülése után visszatérő Soltész István és Horgosi Donát érkezik. A hazaiaknál Varju Benedeket és Mezei Szabolcsot Horváth Artúr és a korábban nálunk futballozó Medgyes Sinan váltja.

csere
  • 62'

Horgosi rúgja meg Nagy Zsombort a félpálya közelében, védőnk kapja az első sárga lapot a mérkőzésen.

sárga lap
  • 62'

sárga lap
  • 56'

Horváth Olivér vállalkozott lövésre a 16-os bal sarkáról, nem sokkal a jobb felső sarok mellett zúgott el a labda.

• 45'

A szögletnél azonban megint nem figyelünk, a röviden megcsúsztatják a labdát, amelyre a hosszún Németh Krisztián érkezik bántóan üresen és közelről az üres kapuba passzol, 3-1...

gól
  • 45'

Ez volt a félidő utolsó mozzanata, nincs hosszabbítás, a játékvezető lefújta az első 45 percet.

síp
  • 44'

Futácsot ugratják ki a leshatáron, aki Veszicsku szorításában estében még kapura lő, Gundel azonban bravúrral kipiszkálja a jobb alsóból a labdát.

• 41'

Németh Szögletét Jagodics csúsztatja meg a röviden, ám nagyjából fél méterrel fölé száll a kísérlet.

• 35'

Horváth ível a hosszún érkező Csonkához, középpályásunk 8 méterről leadott fejese pedig nem sokkal kerüli el a kapu jobb alsó sarkát.

• 31'

Kár a gyors két bekapott gólért, mert egyáltalán nem játszunk alárendelt szerepet, mezőnyben abszolőt egyenrangú ellenfelei vagyunk a hazaiaknak.

• 29'

Sajnos gyorsan fordít az MTK... A kapunk előterében adtuk fülelt le egy átadást Kovács Mátyás, aki betört a 16-osunkon belülre és jobbal kapura lőtt, amely mostani szokásunkhoz híven megpattant egy védőnkön, a becsúszó Jagodicson, így lett igazán védhetetlen, 1-2...

gól
  • 26'

Egyenlítenek a hazaiak... Bognár szögletére Nagy Zsombor érkezik üresen és 6 méterről a kapunkba fejel, 1-1.

gól
  • 22'

Bognár távoli szabadrúgását úgy tűnik, könnyedén fogja Gundel, de kicsúszik a kezéből a labda, ám szerencsére a kipattanóra érkező Kovácsról az alapvonalon túlra pattan a játékszer.

• 18'

Az utóbbi percekben mezőnyben zajlik a játék, de az eső és a nedves körülmények mindkét csapat dolgát megnehezítik, sok a pontatlanság.

• 13'

Gyors hazai kontra végén Németh marad üresen a hosszú oldalon a 16-osunkon belül, de Fótyik belevetődik a lövésébe, amely így szögletre pattan.

• 10'

VEZETÜNK!!! Egy nagyszerű labdaszerzést követően Németh Márió iramodott meg az MTK térfelén, majd remekül ugratta ki a jobbján a támadást kísérő Beke Pétert, aki a kimozduló Somodi fölött csodaszépen emelt a hazai kapuba, 0-1!

gól
  • 7'

Szakad az eső, nem csoda tehát, hogy a játékosok a csúszos talajban bízva már a meccs elején átlövésekkel próbálkoznak.

• 6'

Bognár István is megereszt egy bombát jó 25-ről, de Gundel is a helyén van, szögletre ment kapusunk.

• 4'

Ez már veszélyesebb volt Adorján Krisztiántól: egy szép csel után 17-ről a rövid alsót vette célba, Somdi azonban bravúrral szögletre ütötte a löketet.

• 2'

Adorján távoli lövése száll fölé, nem sokkal ezelőtt Kovács Mihály is jócskán célt tévesztett a kapunknál.

• 1'

Szokásos, piros-fekete mezünkben játszunk ma, valamint piros nadrágban és sportszárban. A hazaiak fehér felsőben, valamint kék nadrágban és sportszárban futballoznak. Elindult a meccs, mi kezdtük a találkozót.

síp
  • A mérkőzés játékvezetője Farkas Ádám lesz majd, asszisztensei Horváth Zoltán és Aradi József.

• Így áll fel az MTK: Somodi B. - Varju B., Poór P., Szépe J., Nagy Zs. - Kata M., Kovács M., MEzei Sz. - Futács M., Bognár I., Németh K.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Horváth A., Romic D., Nándori B., Györgyi A., Horgosi D., Takács R., Tischler P., Forrai Z., Soltész I., Kalmár O., Sós M., Varga D.

• Csizmadia Csaba két helyen változtatott a kezdőcsapaton a szerdai mérkőzéshez képest, így kezdünk a listavezető otthonában: Gundel-Takács B. - Vaszicsku G., Fótyik D., Jagodics M. - Horváth O., Adorján K., Németh M., Csonka A., Szűcs Zs. - Beke P., Kovács D. (C)

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga ötödik fordulójában az előző szezonban még élvonalbeli MTK otthonában lép pályára a Hidegkuti Nándor Stadionban. Kövessék a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!