• 92'

Itt a vége, 1-1-es döntetlennel zárult a találkozó.

síp
  • 90'

Adorján lő mellé kapásból egy kipattanót. Kettő perc a ráadás a találkozó végén.

• 89'

Soltész beadását megcsúsztatják Tischler elől, Varga azonban érkezik a hosszún, de 8 méterről az oldalhálóba fejel.

• 87'

Mi is kihasználjuk utolsó cserénkent: Németh Márió helyére Sós Máté érkezik a hajrára.

csere
  • 81'

Adorján rúgja meg a félpályánál az egyik szentlőrincit, sárga lap.

sárga lap
  • 80'

Gundel első bravúrja: Bányai került ziccerbe a bal oldalon, közeli lövését azonban hárítja kapusunk.

• 75'

Mervó rántja le a szentlőrinci térfél közepén a megiramodó Jagodicsot, sárga lap ez is.

sárga lap
  • 70'

Itt az utolsó vendég csere is: Csörgő helyén Bányai Péter folytatja.

csere
  • 67'

Romic és Bese ütközik a levegőben egy beívelés után, védőnket ápolni kell. Közben ivószünet.

• 65'

Csere nálunk is: Nándori és Kalmár számára ér véget a találkozó, Horváth Olivér és Soltész István jön az utolsó szűk félórára.

csere
  • 62'

Németh szögletét Csonka kapásból rúgja kapu felé 22 méterről, egy védőről azonban levágódik az ígéretes kísérlet.

• 58'

Újabb kettős csere a vendégeknél: Vidnyánszky és Rétyi le, Filipovics és Csilus be.

csere
  • 53'

Hihetetlen, hogy mi maradt ki... Takács kapott nagyszerű keresztlabdát Romicstól, az alapvonali centerezését pedig elvéti a vendégek hátvédje, Tischlert azonban annyira meglepi a hirtelen jött helyzet, hogy 5 méterről a gyakorlatilag üres kapu helyett a középen álló Besébe rúgja a labdát...

• 50'

Harciasabban jöttek ki a vendégek a második játékrészre, mint az elsőre, de továbbra is nálunk van többet a labda.

• 47'

Lénárt bemutatkozásként óriásit rúg Kalmárba, meg is kapja érte a meccs első sárga lapját.

sárga lap
  • 46'

Jön a folytatás, mi kezdtük a második 45 percet.

síp
  • 46'

Mindkét oldalon két csere volt a szünetben: nálunk Györgyi és Szűcs helyére Tischler Patrik és Varga DOnát érkezett, a vendégeknél Tamást és Kiss-Szemánt MErvó és Lénárt váltja.

csere
  • 45'

Véget ért az első félidő, hiába játszunk óriási fölényben, 1-1-gyel mehetnek pihenőre a csapatok.

síp
  • 45'

Ez hihetetlen, egyenlít a Szentlőrinc. Daróczi oldalsó szabadrúgása legalább három emberen pattan meg középen, mielőtt a jókor, jó helyen álló Csörgő Raul elé kerülnek a játékszer, aki közelről a kapunkba kotorja, 1-1.

gól
  • 44'

Egy perc a ráadás az első félidő végén.

• 40'

A Takács beadására érkező Györgyi Arthurt érdekes körülmények között eltüntetik középen, a játékvezető sípja azonban néma marad...

• 34'

Az első szentlőrinci helyzet: Kalmár szorításában Rétyi lőtt 20 méterről, de szerencsére jócskán mellé/fölé.

• 28'

EZ VISZONT MÁR GÓL, VEZETÜNK! Takács sokadszor cselezte be magát a védők gyűrűjében balról, majd 14 méterről óriási gólt lő a kapu közepébe, Besének arra sem volt ideje, hogy felemelje a kezét, 1-0!

gól
  • 27'

Itt az első ziccer: Adorján ad nagyszerű labdát Némethnek, akinek kísérlete éppen Takács elé pattan, 8 méteres lövését azonban Bese nagy bravúrral hárítja.

• 25'

Mindkét oldalon sok a pontatlanság, ennek is köszönhető, hogy még egyik kapu előtt sem adódott komoly lehetőség.

• 22'

A nagy melegre való tekintettel ivószünetet rendel el a játékvezető.

• 20'

Megint Takács okozott gondot: egy jó csel után betört a 16-oson belülre, majd 15-ről ígéretes lövést eresztett meg, amelyet önfeláldozóan Tamás László fejjel hatástalanított - ápolni kell a vendégek csapatkapitányát.

• 14'

Megint beszorítjuk a vendégeket, Németh Márió sorozatban a harmadik szögletet végezheti el.

• 12'

Szűcs hosszú indítása majdnem jó Takácsnak, az utolsó védő azonban kivágja a labdát támadónk elől.

• 9'

Egy veszélyesnek tűnő kontrát Jagodics Márk állít meg jó ütemben a középpályánál.

• 5'

Harciasabban kezdtük a találkozót, már az ellenfél térfelén letámadjuk a Szentlőrincet, akik egyelőre nem igazán tudnak kijönni a szorításból.

• 3'

Takács verte meg a bal szélen az emberét, majd centerezett, de sajnos tisztáztak a vendégek az érkező Adorján elől.

• 1'

Elkezdődött a meccs, a tiszta fehérben futballozó vendégek indították útjára a labdát. Csapatunk piros-fekete mezben, valamint fekete nadrágban és sportszárban játszik a mai napon.

síp
  • Sajnos gyászszünettel indult a találkozó: ma délelőtt kaptuk a szomorú hírt, hogy reggel, 62 éves korában elhunyt Bollók Istvánné Tünde, kerületünk volt polgármestere. Emlékét megőrizzük.

• A találkozó játékvezetője Katona Balázs lesz majd, asszisztensei pedig Csatári Tibor és Kulman Tamás.

• Íme, a Szentlőrinc kezdője: Bese B. - Tamás L., Németh E., Nagy Zs., Keresztes B. - Vidnányszky M., Csörgő R., Kiss-Szemán P., Rétyi R. - Daróczi Z., Erdélyi B.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Oroszi I., Horváth O., Dala S., Horgosi D., Bíró M., Tischler P., Soltész I., Fekete M., Sós M., Molnár B., Varga D.

• A héten kinevezett új vezetőedzőnk, Mátyus János az alábbi kezdőnek szavazott bizalmat: Gundel-Takács B. - Csonka A., Romic D., Jagodics M. (C), Kalmár O. - Adorján K., Németh M., Nándori B. - Györgyi A., Szűcs Zs., Takács R.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga hatodik fordulójában a Szentlőrinc együttesét fogadja a BMTE Stadionban. Kövessék a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!