Itt a vége, gól nélkül döntetlennel zárult a találkozó.

sárga lap
  • 91'

Németh végezte el, középen blokkolták, ahogyan a kipattanót visszabombázó Csonka kísérletét is.

• 90'

3 perc a ráadás a mérkőzés végén, Takácsot közben ápolni is kell, így egyelőre nem végezhettük el a pontrúgást.

sérülés ápolás
  • 89'

Takácsot buktatják még éppen a 16-os vonala előtt a bal szélen, Tóth sárgát kap, mi pedig ígéretes helyről végezhetünk el szabadrúgást.

sárga lap
  • 88'

Oldal Tibor fejelhet tisztán 6 méterről, de éppen Gundel kezébe.

• 83'

A csere cseréje: Rácz helyett Szalai jön a hajrára a hazaiaknál.

csere
  • 81'

Albert szabadrúgását Gundel magabiztosan fogja a bal alsó saroknál.

• 80'

Csonka is sárgát kap, ígéretes helyzetben buktatta Keresztest.

sárga lap
  • 77'

Cserélünk megint, méghozzá kettőt, Nándori Botond és Németh Márió váltja Tischlert és Adorjánt.

csere
  • 76'

Egy oldalról érkező szabadrúgást követően teljes volt a kavarodás a kapunk előtt és végül bekerült a hálónkba a labda, de les miatt szabadrúgással jöhetünk, érvénytelen a találat.

• 75'

Adorján is besárgul, a félpályánál rúgta meg Ráczot.

sárga lap
  • 73'

Ezt most megúsztuk... Egy gyors dorogi kontra végén a hosszún üresen álló Rácz elé került a labda, akinek még arra is van ideje, az ötös sarkán, hogy igazítson rajta, de szerencsére a rövid kapufa mellé passzolja a ziccert.

• 70'

Adorján szerez labdát harciasan az ellenfél térfelén, jobbról érkező lapos centerezését azonban Tischler nem találja el középen.

• 66'

Mi is cserélőnk, Kalmár Olivér helyén Horváth Olivér folytatja.

csere
  • 63'

Ismét változtat a Dorog, ráadásul kettőt is: Lustyik és Sztojka le, Oldal Tibor és Albert Ádám be.

csere
  • 59'

Nagyjából 20 méterre, szembe a kapunktól végezhettek el szabadrúgást a dorogiak, de Lustyik jócskán fölé tekert.

• 56'

Cserélnek a hazaiak is, Magyari jön le, Paudits Patrik váltja.

csere
  • 53'

KAPUFA! Takács vezette befelé a labdát jobbról, majd 17-ről tüzelt, Molnár óriási bravúrral újheggyel beleért, majd a felső lécről kifelé pattant a labda. A meccs eddigi legnagyobb helyzete volt.

• 50'

Egyértelműen harciasabban jöttünk ki a második félidőre, a dorogi térfélen zajlik a játék.

• 48'

Sós Mátét lökik fel a 16-oson belül, a játékvezető sípja azonban néma marad...

• 46'

Jön a folytatás, mi kezdtük a második játékrészt.

síp
  • 46'

Egyet cseréltünk a szünetben, Soltész István állt be Györgyi helyére.

csere
  • 45'

Nincs hosszabbítás, eléggé eseménytelen félidőn vagyunk túl, reméljük a második félidő élvezetesebb, ami pedig a szempontunkból még fontosabb, eredményesebb is lesz!

síp
  • 41'

Oláh indult meg lendületből egy labdaszerzést követően, Lustyik addig rángatta hátulról, míg végül megállította - egy újabb sárga lapért cserébe.

sárga lap
  • 39'

Jagodics beadását elvéti Tóth, ám Györgyi testéről Molnár kezébe pattan a labda.

• 36'

Tischler is besárgul, kint hagyta a könyökét felugrás közben, amelybe Gyurácz nézett bele.

sárga lap
  • 35'

Magyari érkezett egy kipattanóra, a 16-os vonalán, de mellé/fölé durrantott.

• 33'

Oláh Bálint is lövéssel próbálkozott jó 30 méterről, de Molnár könnyedén hárította a lapos kísérletet.

• 30'

Sós és Takács játszott össze szépen a jobb oldalon, ám utóbbi beadása végül sajnos nem talált embert középen.

• 28'

Sztojka most egy távoli lövéssel vétette észre magát, 25 méterről jócskán fölé bombázott.

• 25'

Rögtön itt a második sárga is, Sztojka kapja, aki a félpályánál tarolta le Györgyi Arthurt.

sárga lap
  • 22'

Csoda, hogy csak most, de megvan a meccs eslő sárga lapja, a dorogi Magyari Szilárd kapja, miután letarolta Csonkát.

sárga lap
  • 19'

Sajnos Biró nem tudja folytatni, Sós Máté érkezik a helyére. Szerkezetileg is átszervezést igényel a kényszerű csere, Csonka lép vissza a jobb hátvéd pozíciójába.

csere
  • 17'

Biró Márk maradt lent egy párharc során, fiatal védőnk ápolásra szorul.

• 15'

Mindkét oldalon rengeteg a szabálytalanság a mezőnyben, így nem igazán alakul ki folyamatos játék.

• 11'

Egy gyors hazai kontra végén Keresztes lőhetett tisztán a kapubal szemben 17 méterről, de Gundel magabiztosan fogta a kísérletet.

• 7'

Györgyi szögletét Jagodics fejeli a kapu irányába, de Molnárnak nem okoz gondot.

• 4'

Nagy iramban kezdődött a találkozó, mindkét csapat bekezdett, de helyzet még egyik kapu előtt sem adódott.

• 1'

Elkezdődött a mérkőzés. A hazaiak piros-fekete mezben, valamint fekete nadrágban és piros sportszárban játszanak ma, mi idegenbeli, tiszta arany szerelésünkben futballozunk. A dorogiak indították útjára a labdát.

síp
  • A találkozó játékvezetője Molnár Attila lesz majd, asszisztensei Kiss Balázs és Vörös Dániel.

• Íme, a dorogiak összeállítása: Molnár Zs.- Gyurácz A., Tóth B., Lustyik L., Magyari Sz. - Szedlár Z., Papp M., Keresztes K., Sztojka D. - Szerencsi M., Tomás L.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Oroszi I., Margitics A., Nándori B., Horváth O., Horgosi D., Németh M., Szűcs Zs., Forrai Z., Soltész I., Sós M., Varga D.

• Mátyus János az alábbi kezdőcsapatnak szavazott bizalmat a mai napon: Gundel-Takács B. - Biró M., Jagodics M. (C), Romic D., Kalmár O. - Oláh B., Csonka A. - Takács R., Adorján K., Györgyi A. - Tischler P.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga hetedik fordulójában a Dorogi FC otthonában lép pályára a Buzánszky Jenő Stadionban. Kövessék a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!