/ Élő közvetítés
  • 94'

VÉGE! Adorján góljával 1-0-ra nyertünk, megvan az első győzelem a szezonban, amellyel el is kerültünk a kieső zónából.

síp
  • 92'

Beke ütközik a levegőben az egyik csabai védővel, szabálytalannak ítéli a játékvezető és megkapja második sárga lapját, így emberhátrányba játsszuk le az utolsó perceket.

piros lap
  • 91'

Czékus próbált eljátszani egy büntetőt a 16-oson belül, sárga lapot ért a mutatvány.

sárga lap
  • 90'

Beke rúgja meg az oldalvonal mellett Fazekast, ez is sárga lap.

sárga lap
  • 89'

4 perc a ráadás a meccs végén.

• 85'

Fazekas tarolja le a félpályánál Kovács Dávidot, sárga lap ez is.

sárga lap
  • 83'

Változtatnak a vendégek is, nekik is ez az utolsó, Fülöp érkezik Zvara helyére.

sárga lap
  • 82'

Utolsó cserelehetőségünket is kihasználjuk, Beke Péter váltja Tischler Patrikot.

csere
  • 81'

Szalai Dániel kap sárgát reklamálásért.

sárga lap
  • 75'

Takács nem tudja folytatni, de cserélünk még egyet, Oláh Bálint is elhagyja a pályát, az utolsó bő negyedórára Nándori Botond és Györgyi Arthur érkezik.

csere
  • 70'

Takács Ronald maradt lent, ápolni kell támadónkat.

sérülés ápolás
  • 65'

Kovács vette célba a rövid felső sarkot a 16-os bal sarkáról elvégzett szabadrúgásból, de Bukrán nagyot vetődve sajnos kipiszkálta a labdát.

• 61'

Három helyen is változtatnak a csabaiak: Máris, Hamed és Talpalló le, Lukács, Czékus és Szalai be.

csere
  • 60'

Kovács máris lövéssel jelentkezik, egy védőről szögletre pattan a labda, nem sokkal a jobb oldali kapufa mellett.

• 57'

Kettős csere nálunk: Varga Donát és Németh Márió helyét Sós Máté és Kovács Dávid veszi át.

csere
  • 55'

Egy szép akció végén Tischler került oda a kapu elé, kiszorított helyzetből leadott, 8 méteres lövését azonban fogta Bukrán.

• 52'

Kis híján góllal válaszoltunk a vendég helyzetekre: Takács ment el a bal oldalon, majd az ötös és az alapvonal találkozásáról centerezett laposan, Varga elől azonban az utolsó pillanatban szögletre tisztáztak a védők.

• 51'

Ez már nagyobb helyzet volt, Puskás maradt üresen a hosszú oldalon, de szerencsére ő is rosszul célzott, 15 méteres lövése elkerülte a kapunkat.

• 49'

Röviden fejelünk ki egy beívelést, Tapalló kapásból tüzel 18-ról, de szerencsére méterekkel fölé.

• 46'

Jön a folytatás, a vendégek kezdték a második félidőt.

síp
  • 45'

Itt a vége az első játékrésznek, a helyzetek alapján több góllal is vezethetnénk, de ne legyünk telhetetlenek, szünetben 1-0 ide!

síp
  • 44'

Egy perc lesz a ráadás a félidő végén.

• 39'

VEZETÜNK! Megint Csonka szerzett labdát, majd Horváthoz került a játékszer, aki remekül ívelt középre a bal szélről, Adorján Krisztián pedig nagyszerűen érkezett középen és 7 méterről, védhetetlenül fejelt a kapuba, 1-0!

gól
  • 36'

Csonka volt hihetetlenül agresszív, előbb egy becsúszással labdát szerzett, majd hatalmas sprintet kivágva lefutotta védőjét és Tischlerhez centerezett a jobb szélről, csatárunk azonban 8 méterről mellé belsőzte a nagy lehetőséget.

• 35'

Egy szögletet követően Jagodics is lövésre vállalkozott jó 23 méterről, de jócskán célt tévesztett.

• 33'

Rengeteg a szabálytalanság a mezőnyben, emiatt nehezen alakul ki folyamatos játék.

• 31'

Horváth Olivér szerzett labdát harciasan a vendég térfél közepén, majd a hosszún érkező Varga Donáthoz passzolt, aki a 16-os vonaláról a kapusba lőtt.

• 29'

Újabb sárga, ezúttal ismét a vendégeknél, Mikló Roland buktatta Takácsot.

sárga lap
  • 28'

Hamed 25 méteres tekerése ment mellé nem sokkal, de Gundel rajta volt.

• 25'

Romic állít meg a félpályánál egy békéscsabai kontrát, ő is besárgul.

sárga lap
  • 22'

Albert nem tudja folytatni, Szabó Csaba érkezik a helyére.

csere
  • 19'

Ápolás, a vendégek csapatkapitánya, Albert István maradt lent egy ártatlan szituációt követően, áll a játék.

• 16'

Váradi rántja le a megiramodó Takács Ronaldot a félpályánál, a békéscsabai játékos kapja a meccs első sárga lapját.

sárga lap
  • 15'

Máris Dominik lőtt 23 méterről, nem sokkal ment el a labda a bal oldali kapufa mellett.

• 12'

Két veszélyes helyről járó szabadrúgást végezhettek el a vendégek a kapunk előteréből, de szerencsére egyik sem okozott komoly problémát.

• 8'

És megint Németh Márió: ezúttal a jobb oldalon vezettünk támadást, Varga lapos centerezése megtalálta középpályásunkat, aki 12 méterről lőtt, Bukrán azonban ezt a próbálkozást is hárította...

• 7'

Megint Németh veszélyeztetett, aki ezúttal Horváth Olivér balról érkező beadását fejelte kapura 10 méterről, de Bukrán Erik jó helyen állt, így védeni tudott.

• 4'

Hamed fejelt egy szöglet után, Gundel azonban magabiztosan fogta a labdát.

• 2'

Ziccer! Takács Ronald vezette a labdát a vendég térfélen, majd a balján érkező Tischlerhez passzolt, akinek centerezése némi szerencsével ugyan, de eljutott középen Németh Márióhoz, aki 7 méterrel, szemben a kapuval, senkitől sem zavartatva mellé lőtt...

• 1'

Új mez, új remények...? Csapatunk a héten bemutatott, tiszta fehér felszerelésében futballozik ma, a csabaiak lila-fehérben játszanak. Mi indítottuk útjára a labdát.

síp
  • A mérkőzés játékvezetője Rúsz Márton lesz majd, asszisztensei Berényi Ákos és Márkus Péter.

• Íme, a vendégek összeállítása: Bukrán E. - Kitl M., Zvara L., Váradi Á., Máris D. - Mikló R., Fazekas L., Albert I. (C), Hamed Y. - Puskás G., Tapalló N.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Oroszi I., Margitics A., Nándori B., Györgyi A., Beke P., Kovács D., Horgosi D., Szűcs Zs., Soltész I., Kalmár O., Sós M., Vaszicsku G.

• Vezetőedzőnk, Mátyus János az alábbi kezdőnek szavazott bizalmat a mai napon: Gundel-Takács B. - Csonka A., Romic D., Jagodics M. (C), Horváth O. - Adorján K., Oláh B. - Takács R., Németh M., Varga D. - Tischler P.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Csapatunk a Merkantil Bank Liga nyolcadik fordulójában a Szentlőrinc együttesét fogadja a BMTE Stadionban. Kövessék a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!