Véget ért a meccs, 2-1-re nyertünk és továbbjutottunk a legjobb 32 közé!

síp
  • 92'

Kiss Patrik lőhetett tisztán a 16-os vonaláról, Oroszi azonban leért a lapos kísérletre.

• 90'

3 perc a ráadás a mérkőzés végén.

• 87'

Szépítenek a hazaiak: Rompos maradt üresen az ötösön belül, aki védhetetlenül fejelt a kapu közepébe 5 méterről egy jobbról érkező beadás után, 1-2.

gól
  • 84'

Vaszicsku húzódott meg és sajnos nem is tudja folytatni a játékot. Mivel már minden cserelehetőségünket kihasználtuk, emberhátrányban játsszuk le az utolsó perceket.

sérülés ápolás
  • 81'

Egy felívelés után némi szerencsével Miholics elé kerül a labda, aki 17 méterről laposan mellé lőtt.

• 75'

Újabb bölcskei cserék: Horváth Máté és Nagy István le, Vámosi és Rompos be.

csere
  • 70'

Cserélnek a hazaiak is: Rodenbücher helyett Süvöltős József áll be.

csere
  • 68'

Óriási kapu előtti kavarodást követően Nándori és Sós szerezhetett volna gólt, ám mindkét lövést blokkolták a bevetődő bölcskei hátvédek, akik közül legalább öten a gólvonal előtt tömörültek.

• 67'

Ismét változtatunk, méghozzá két helyen: Német Márió és Horváth Olivér váltja Kalmárt és Bekét.

csere
  • 66'

Sós ugratta ki Bekét a leshatáron, csatárunk ziccerét azonban bravúrral hárította Bildhéber.

• 60'

Cseréltek a vendégek is, Miholics érkezett Farsang helyére.

csere
  • 58'

Egy gyors hazai kontra végén Nagy lőtt ígéretes helyzetből, Fótyik azonban odaért és bedobásra blokkolt.

• 50'

A második játékrész egyelőre kiegyenlített, helyzet egyik kapu előtt sem volt, mezőnyben gyűrik egymást a csapatot, igaz a folyamatos játékot a pálya talaja és a szakadó eső is nehezíti.

• 46'

Folytatódik a meccs, a hazaiak kezdték a második félidőt.

síp
  • 46'

Mátyus János három helyen is változtatott a szünetben: Vaszicsku Gergő, Sós Máté és Györgyi Arthur érkezett Romic, Takács és Varga helyére.

csere
  • 45'

A játékvezető nem hosszabbít, két góllal vezetünk a szünetben.

síp
  • 43'

GÓÓÓL! Kalmár robogott el a bal szélen Kovács szöktetésével, majd tökéletesen ívelt a hosszún érkező Bekéhez, aki 6 méterről, a kapus mozgásával ellentétesen a hosszú sarokba fejelt, 0-2!

gól
  • 39'

Beke és Takács egyérintőzött szépen az ellenfél 16-osának előterében, majd utóbbi lőtt kapura balról, 14 méterről a kaputól, nem sokkal ment fölé.

• 35'

Romic akadályoz meg egy veszélyesnek tűnő kontrát a félpályánál, ő kapja a meccs első sárga lapját.

sárga lap
  • 32'

Nagy ziccert hagytak ki a hazaiak: nem figyeltünk a hosszú oldalon, Farsang Patriknak még arra is volt ideje, hogy az ötösön átvegye a labdát, majd szerencsére fölé bombázott.

• 29'

Varga Donát ívelt középre balról, Beke pedig bravúrosan, kapásból húzta kapura a labdát nagyjából a 11-espont magasságából, a hazaiak kapusa azonban hatalmas bravúrral hárította az életerős löketet.

• 25'

Kovács is átlövéssel próbálkozott, kb. 20 méterről, szemben a kapuval, a lapos próbálkozás a jobb kapufa mellett nem sokkal hagyta el a játékteret.

• 23'

Süvöltös tartotta meg a labdát a bal oldalon, majd 20-ról kapura lőtt, nem sokkal ment el a labda a jobb oldali kapufa mellett.

• 21'

Kovács és Takács kis szöglete után csapatkapitányunk ívelt középre, a rövid oldalon Romic csúsztatta meg a labdát, Beke azonban rosszul találta el a kapu előterében, fölé ment a kísérlet.

• 19'

Kovács Dávid szögletét Romic Danijel fejelte kapura 11 méterről, Bildhéber azonban magabiztosan fogta a próbálkozást.

• 15'

Soltész célozta meg a jobb felső sarkot nagyjából 25 méterről, centikkel ment el a labda a kapufa mellett.

• 12'

Soltész ezúttal is remekül ugratta ki Takácsot a bal oldalon, aki az alapvonalig cselezte magát, majd laposan centerezett, Parádi azonban kulcspillanatban mentett Beke Péter lövésre lendülő lába elől.

• 10'

Nálunk van többet a labda, leginkább a széleken próbálunk akciókat vezetni, de egyelőre hősiesen védekeznek a bölcskeiek.

• 5'

Egy hazai szögletet követően Süvöltős Adrián csúsztatott a jobb kapufa mellé jó egy méterrel.

• 2'

Vezetünk! Soltész ugratta ki a bal szélen Takács Ronaldot, akinek centerezésébe a menteni igyekvő Hajdók Gábor ért bele olyan szerencsétlenül, hogy a saját kapujába pattant a labda, 0-1!

gól
  • 1'

Elkezdődött a találkozó, csapatunk fehér mezben és fekete nadrágban, valamint sportszárban játszik ma. Ellenfelünk piros mezben és fehér nadrágban, valamint sportszárban játszik. Mi kezdtük a találkozót.

síp
  • A találkozó játékvezetője Maml Zoltán lesz majd, asszisztensei Bereczki Bence és Juhász Szabolcs.

• Íme, a hazaiak összeállítása: Bildhéber - Hanol, Hajdók, Parádi, Rodenbücher - Nagy, Horváth, Szili (C) - Süvöltős, Farsang, Kiss.

• A kispadról az alábbi játékosok várnak bevetésre: Horváth A. (K), Györgyi A., Csonka A., Horváth O., Németh M., Adorján K., Szűcs Zs., Jagodics M., Oláh B., Sós M., Vaszicsku G.

• Vezetőedzőnk, Mátyus János az alábbi kezdőnek szavazott bizalmat a mai napon: Oroszi I. - Margitics A., Romic D., Fótyik D., Kalmár O. - Nándori B., Kovács D. (C) Soltész I. - Varga D., Beke P., Takács R.

• Köszöntjük szurkolóinkat! Hamarosan kezdődik a Bölcske elleni Magyar Kupa mérkőzésünk, kövessék velünk a találkozó eseményeit élő, szöveges közvetítésünkkel!