A halasztások miatt a megszokottnál lényegesen kevesebb mérkőzést tudunk szurkolóink figyelmébe ajánlani "Heti program" rovatunkban.

U19-es és listavezető U17-es csapataink balassagyarmati találkozóit, valamint U15-ös és U14-es együtteseink Soroksár elleni, hazai meccseit is elhalasztották.

A BLSZ I. osztályban szereplő BMTE II. viszont pályára lép az előttünk álló hétvégén. Nenad Pozderék számára az őszi szezon utolsó mérkőzése következik szombaton 11 órakor Budafokon, az Unione FC ellen. Jó formában lévő tartalékcsapatunk a Gázgyár és a Fővárosi Közterület legyőzése után sorozatban harmadik sikerére hajt.

NB I-es gárdánk ugyancsak szombaton, a Kisvárda Master Good vendége lesz az OTP Bank Liga 12. fordulójában. A 14:45 perckor kezdődő találkozót - ha a műszaki hibát sikerül kiküszöbölni - az M4 Sport+ csatorna közvetíti.

Az egy évvel idősebbek között szereplő U13-as korosztályunk mérkőzése 9:00 órakor kezdődik a BMTE Stadionban az Újpesti Haladás ellen.