Klubunk örömmel jelenti be, hogy szerződést hosszabbított csupaszív középpályásával, Filkor Attilával, aki nem csak a pályán, hanem azon kívül is fontos, értékes tagja csapatunknak.

"Számomra nem volt kérdés, hogy amennyiben a vezetők számítanak rám, Budafokon maradok. Júliusban leszek 33 éves, tudom, hogy a pályafutásom végéhez közeledem, de továbbra is motivált vagyok. Nagyon erős közösség a miénk, az öltözőben sok fiatal vesz körül, szeretném az ő fejlődésüket is segíteni" - mondta Filkor Attila, aki tizennyolc mérkőzésen lépett pályára a nemrég befejeződött szezonban.

Sportigazgatónk, Oláh Lóránt így nyilatkozott a szerződéshosszabbítás kapcsán:

"Szeretnénk egyben tartani a csapatot, ennek a folyamatnak pedig az egyik első lépése az, hogy Attilával megállapodtunk. Azokra a játékosokra, akik jól ismerik és maguk is képviselik klubunk alapértékeit, hosszú távon is számítunk. Arra törekszünk, hogy a saját értékeinket megtartsuk és továbbépítsük, akár más szerepkörben is."