BMTE Mosonmagyaróvár élő

Vége! 3-2-re győztünk a Mosonmagyaróvár ellen egy fordulatos, izgalmas mérkőzésen! Köszönjük a figyelmüket! Hajrá, Budafok!

90+2. perc: Vankót buktatta Vágó a tizenhatos előterében, sárga lap.

90. perc: 3 perc hosszabbítás következik.

90. perc: Kovács Dávid az iménti lehetősége után lesétált a pályáról, Pölöskei állt be a helyére.

89. perc: Létszámfölényben támadhattunk, Kovács hozta magát lövőhelyzetbe balról középre cselezve, de jobblábas tekerését védte Heinrich.

87. perc: Micsinai lőtt balról, a kapusról kipattanó labdát viszont Vankó nem tudta a hálóba továbbítani, mert a védő zavarta.

86. perc: Zsirai taglózta le Margiticset a tizenhatosunkon belül, sárga lap.

84. perc: Az elé pattanó labdát Kercsó lőtte kapásból kapura a balösszekötő helyének közeléből, de Heinrich szögletre tolta azt.

83. perc: Veszelinov állt be Vass helyére.

79. perc: Kapacina végzett el szabadrúgást 28 méterről, kissé balról, lövését Szabó nagyot vetődve hárította.

72. perc: Kovács emelt lágyan kapura a jobbösszekötő helyéről, 18 méterről, de Heinrich védett. Nem sokkal később három az egy ellen vezethettük kapura a labdát, de Micsinai elöl szögletre mentettek a védők.

66. perc: Utolsó mosonmagyaróvári csere: Winkler helyett Jelena a pályán.

61. perc: Mi is cseréltünk, Fekete helyére Vankó érkezett.

60. perc: PIROS LAP! A vendégek védője, Darázs követett el durva szabálytalanságot Kercsóval szemben, amiért kiállították. Az eset utáni lökdösődés következtében Oláh Bálint sárga lapot kapott.

58. perc: Kettős csere a vendégeknél: Bartos helyett Szabó Viktor, Stieber helyett pedig Kapacina a pályán.

51. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Kovács szöglete után Gohér a tizenhatos vonalának közléből, középről, állítgatás nélkül bombázott a kapuba. 3-2!

50. perc: Kapufa! Micsinai passzával Kercsó lépett ki a tizenhatoson belül, kissé jobbra, majd ziccerben a jobb oldali kapufára gurította a labdát.

47. perc: Helyzet! Kovács szöglete után Fekete tisztán fejelhetett 6 méterről, de rosszul találta el a labdát, gyenge lett a próbálkozás. Heinrich felszedte a labdát.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

Kétgólos hátrányból sikerült visszakapaszkodnunk Vég Bence remek fejesével és Kovács Dávid higgadtan értékesített tizenegyesével. Innen folytatjuk.

Vége az első félidőnek.

40. perc: Kovács ezúttal szabadrúgásból próbálkozott, nagyjából 30 méterről, de Heinrich fogta a kapu jobb oldalába tartó lövést.

36. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Kiegyenlítettünk! A sarokrúgást követően Kercsót buktatták a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt. A labda mögé Kovács Dávid állt és higgadtan a jobb alsóba gurított. 2-2!

34. perc: Gohér végzett el szabadrúgást 24 méterre a Mosonmagyaróvár kapujától, de ballábas lövése a sorfalról szögletre pattant.

30. perc: Vass Máté rúgta meg Zsirait az ellenfél térfelén, amiért sárga lapot kapott.

29. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Szépítünk! Kovács Dávid jobbról emelte a labdát a kapu elé, az érkező Vég Bence pedig 8 méterről fejelt a bal alsó sarokba. 1-2!

25. perc: Próbálunk visszajönni a meccsbe. Gohér szöglete után Fekete perdített kapu mellé a rövid saroknál.

14. perc: És már kétgólos a vendégek előnye, nem figyeltünk. Kovács Ádám lépett ki a védőink között, ügyesen hozta magát lövőhelyzetbe és 13 méterről a hálóba lőtt. 0-2.

13. perc: Gól, vezet a Mosonmagyaróvár. A szöglet után Sziklási Gergely fejelt 12 méterről a kapu bal oldalába. 0-1.

13. perc: Winkler ment el a bal oldalon, de az érkező Kovács Ádám elöl Gohér szögletre mentett.

10. perc: Vass Máté lőtt 23 méterről, ballal, de a kanyarodó próbálkozás nem talált kaput.

2. perc: Stieber oldalszabadrúgása után Zsirai fejelt a védőink szorításában kapu fölé.

1. perc: A mieink kezdték a mérkőzést.

18:57: Jönnek a csapatok!

18:40: Vitelki Zoltán némiképp átalakította a kezdőcsapatot a vasárnapi, Békéscsaba elleni találkozóhoz képest. Az eltiltott Lakatos Csaba helyett bekerült Margitics Andor, elöl pedig Micsinai Miklós és Fekete Máté is kezd.

18:30: Köszöntjük kedves szurkolóinkat! A csapatok már melegítenek, 19 órakor kezdünk!

Merkantil Bank Liga, 11. forduló
Budafoki MTE-Mosonmagyaróvári TE
BMTE Stadion, 19:00, vezeti: Zierkelbach (Szalai B., Garai)

Gólszerzők: Vég (29'), Kovács D. (36' - büntető), Gohér (51') ill. Sziklási (13'), Kovács Á. (14')
Kiállítva: Darázs (60')

BMTE: Szabó B. - Margitics, Khiesz, Gohér, Vég - Vass M. (Veszelinov 83'), Oláh B. - Kercsó, Micsinai,  Fekete M. (Vankó 61') - Kovács D. (Pölöskei 90')
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Mosonmagyaróvár: Heinrich - Sziklási, Vágó, Forgács, Darázs - Zsirai, Kovács B. - Bartos (Szabó V. 58'), Stieber A. (Kapacina 58'), Winkler (Jelena 67’) - Kovács Á.
Vezetőedző: Várhidi Péter