Gólszerző: Kovács D. ('6), Szabó M. ('18) ill. Fótyik ('57 - bün.), Oldal ('69)
Kiállítva:
Szabó M. ('84)

Vége a mérkőzésnek! 2-2-es döntetlennel zárult a találkozó.

91. perc: Oláh rúgta meg ellenfelét, sárga lap.

90. perc: 2 perc a hosszabbítás.

88. perc: Vaszicsku bedobása után Vankó elé pattant a labda, aki a jobbösszekötő helyének közeléből, kapásból lőtt, de nem találta el a kaput.

84. perc: Piros lap! Szabó Máté rántotta le ellenfelét a felezővonal közelében, amiért megkapta második sárga lapját.

84. perc: Helyzet! Kovács vezette át a labdát három kazincbarcikai játékos között, majd hét méterről, ballal laposan lőtt, de Horváth nagyot vetődve hárított. Gyönyörű szóló volt!

83. perc: Mi is cserélünk: Ihrig-Farkas helyére Vankó érkezett.

80. perc: Heil reklamált, sárga lapot kapott.

79. perc: Kazincbarcikai csere: Virág le, Iszák be.

76. perc: Virág és Kirják ütköztek csúnyán, mindkettejüket ápolni kellett.

73. perc: Cserélünk: Soltész helyére Micsinai állt be.

70. perc: Helyzet! Ihrig-Farkas jobbról adott középre, Kovács pedig nyolc méterről, visszafelé mozogva fejelt, de a labda kevéssel fölé szállt.

69. perc: Gól, egyenlít a Kazincbarcika. Berki szabadrúgásból, jobbról ívelt a kapu elé, a hosszú oldalon Oldal érkezett és 6 méterről a hálóba fejelt. 2-2

59. perc: Krausz gázolta el Szabót a pálya közepén, ez is sárga lap.

58. perc: Berki 25 méterről, szabadrúgásból lőtt kapura, Kovács magabiztosan fogta a labdát.

57. perc: Gól, szépít a Kazincbarcika. Fótyik rúgta a büntetőt a kapu bal oldalába, Kovács még hozzáért a labdához. 2-1.

56. perc: Tizenegyes! Heil terült el a büntetőterületen belül Oláh Bálint mellett.

55. perc: Sárga lapok itt is, ott is: Toma Soltészt rúgta meg csúnyán, Szabó pedig Heil arcát találta el véletlenül egy ütközésnél.

53. perc: Egy kósza lövési kísérlet a vendégeknél, Oldal 26 méterről lőtt kapu mellé. Nem emelkedett a pulzusa senkinek...

52. perc: Újabb sárga lap a kazincbarcikaiaknál: Berki Istvánt figyelmeztette a játékvezető.

50. perc:  A mérkőzést a helyszínen tekinti meg Gera Zoltán, az U21-es válogatott szövetségi edzője is.

47. perc: Kovács Dávid végzett el szabadrúgást a kapuval szemben, 20 méterről, de jobbal fölé tekerte a labdát.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

A szünetben cserélt a Kazincbarcika: Mikló helyén Lukács a pályán.

Vége az első félidőnek! 2-0-ra vezetünk a szünetben, méghozzá teljesen megérdemelten.

42. perc: Cserélt a vendégcsapat: Oltean helyére Farkas András állt be.

40. perc: Kovács Dávid szöglete után Fótyik a gólvonalról rúgta ki a labdát. Közben egy korábbi szabálytalanságáért Oltean kapott sárga lapot a vendégeknél.

39. perc: Budafoki kontratámadás, amelynek végén Szabó Máté lőtt a tizenhatos bal csücskének közeléből, de a blokkról szögletre pattant a labda.

34. perc: Micsoda budafoki támadás a jobbszélen! Opavszky indította Ihrig-Farkast, aki laposan középre gurított, Kovács az öt és feles jobb sarkánál visszaperdített Opavszky elé, védőnk pedig 10 méterről centikkel lőtt a hosszú kapufa mellé.

31. perc: Lakatos Miklós rúgta meg hátulról a mi Lakatosunkat, Istvánt. Sárga lap.

23. perc: Berki gyorsan elvégzett szabadrúgása után Heil az öt és feles jobb csücskének közeléből gurított a hosszú alsó sarok mellé.

21. perc: Szabó balról ívelt a hosszú oldalra, ahol az öt és feleshez közel Ihrig-Farkas érkezett, ő megpróbálta elrúgni a kapus mellett a labdát, de az Horváthról szögletre pattant. A sarokrúgás után Oláh fejelt hat méterről kapu fölé.

18. perc: GÓÓÓÓÓÓL! Eseménytelen tíz perc után itt a második gólunk! Szabó Máté nagyszerűen cselezett a tizenhatos bal oldalánál, középre lőtt labdája Fótyik lábáról visszapattant hozzá, ő pedig az alapvonal közeléből a hosszú sarokba tekert. 2-0!

8. perc: Romić indította Kovács Dávidot, aki a balösszekötő helyének közeléből, 18 méterről kapásból lőtt, de a ballábas kísérlet kevéssel kapu fölé-mellé szállt.

6. perc: GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk! Ihrig-Farkas futott el a jobb oldalon, bal külsővel élesen középre adott, az érkező Kovács Dávid pedig öt méterről a hálóba lőtt. 1-0!

4. perc: Kapufa! Berki jobb oldali szöglete után Oldal hat méterről, nagy erővel fejelt a keresztlécre.

1. perc: A vendégek kezdték a mérkőzést.

16:57: Jönnek a csapatok! A mieink szokásos piros-fekete szerelésükben, a kazincbarcikaiak sárga-kék mezben futballoznak ma délután.

16:45: Ma van a Szív Világnapja! Az egészségmegőrzés és a hirtelen szívhalál megelőzésének fontosságára hivatott felhívni a figyelmet az a kampány, amelyhez a Magyar Labdarúgó Szövetség is csatlakozott. A részletekről IDE KATTINVA olvashat. "Szurkolj szívből, és szeresd a szíved!"

16:40: Köszöntjük Szurkolóinkat! Rövidesen kezdődik a mérkőzés, a csapatok lassan befejezik a bemelegítést.

Összeállítások

BMTE: Kovács Z. - Opavszky, Vaszicsku, Romić, Kirják - Filkor, Oláh B. - Ihrig-Farkas, Soltész I., Szabó M. - Kovács D.
Cserék: Póser (k), Margitics, Gohér, Vankó, Micsinai, Króner, Farkas B.

Kazincbarcika: Horváth L. - Heil, Oltean, Fótyik, Mikló - Virág, Krausz, Lakatos M., Toma - Berki I., Oldal
Cserék: Fila (k), Lukács R., Ádám F., Iszák, Kercsó, Géringer T., Farkas A.
Vezetőedző: Gálhidi György

játékvezető: Nazsa Tamás
asszisztensek: Csatári Tibor, Belicza Bence Péter
tartalék játékvezető: Nagy Norbert