Döntetlen a szlovák elsőosztályú FK Senica ellen

"/>

bmte fk senica

Lejátszottuk második felkészülési mérkőzésünket

Szombaton lejátszotta csapatunk a Bükfürdői edzőtábor második felkészülési mérkőzését. Az ellenfél a szlovák élvonalbeli FK Senica csapata volt. A mérkőzésen csapatunk játékosai továbbra is egy - egy félidőt játszottak, így a legtöbben játéklehetőséghez tudtak jutni.

A csapattól külön készült Vég és Veselinov akik plusz munkát végeztek, illetve Szabó, aki sérülés miatt nem tudott pályára lépni.

A mérkőzés kiegyenlített játékot hozott. Első félidőben ellenfelünk szerezte meg a vezetést egy megpattanó lövéssel, míg a második félidőben sikerült kiegyenlíteni egy beadás után. Végül a találkozó 1-1 - el zárult.

A mérkőzés után csapatunk tovább utazott az ausztriai BSFZ Schloss Schielleitenbe , és az elkövetkező héten itt folytatja a felkészülést. Itt aztán az edzések mellett további két mérkőzés vár az együttesre.