BMTE BSC élő

Vége a mérkőzésnek. 2-1-es vereséget szenvedtünk a Budaörstől. Köszönjük a figyelmüket!

90+1. perc: Pölöskei lőtt 22 méterről laposan, de a jobblábas kísérletet Demjén ezúttal könnyedén fogta.

90. perc: 3 perc lesz a hosszabbítás.

89. perc: Újabb helyzet! Kovács a jobb oldalvonal közeléből szabadrúgásból ívelt középre, a berobbanó Khiesz közeli fejesét azonban Demjén nagy vetődéssel oldalra ütötte.

86. perc: Pölöskei kapott jó labdát a középpályáról, a tizenhatos bal sarkának közelében eltolta a labdát a kifutó kapus mellett, de a visszazáró védő néhány méterre a gólvonaltól menteni tudott.

85. perc: Egy gyors kontratámadásunk végén Pölöskei ugratta ki Borost a tizenhatos bal oldalánál, ő a hosszún érkező Kercsót választotta volna, de a kapus "lefülelte" az átadást.

84. perc: Csobánki cselezett a balszélen, majd élesen keresztbe lőtte a labdát a kapunk előtt. Nem sokkal később középen előle mentettek nagyot védőink.

83. perc: Margitics jobbról lágyan emelt középre, Boros fejjel készítette le a labdát Pölöskeinek, aki másodjára tudott csak lőni, akkor viszont Demjénnek óriási bravúrral kellett hárítania a 10 méterről érkező próbálkozást.

81. perc: Czvitkovics le, Fejős be. Ez volt a vendégek utolsó cseréje.

79. perc: Margitics ugratta volna ki Pölöskeit a tizenhatos jobb oldalánál, de támadónknak hosszú volt a passz.

78. perc: Filkor helyett egy újabb támadó, Boros Gábor a pályán a mieinknél.

76. perc: Margitics kapott sárga lapot, mert megrúgta Czvitkovicsot.

75. perc: Az első budaörsi gólt jegyző Csiki helyett Lengyel a pályán.

72. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Oláh Bálint gondolt egy merészet és 27 méterről, ballal hatalmas gólt ragasztott a jobb felső sarokba. A kapus tehetetlen volt. 1-2!

68. perc: Czvitkovics sípszó előtt végezte el a szabadrúgást, sárga lapot kapott. Az ismétlésből 25 méterről kapu fölé tekert.

65. perc: Gól! Gohér hibája után Fodor becselezte magát a tizenhatoson belülre, némi szerencsével nála maradt a labda, majd 14 méterről a hálóba lőtt. 0-2.

64. perc: Kesztyűs tisztán adhatott középre balról, Csiki pedig 5 méterről gyengén, talán combbal találta el a labdát. Szabó védett, de szerencsénk volt.

63. perc: Egy laposan elvégzett szöglet után Kesztyűs lőtt kapásból, 16 méterről a kapu fölé.

62. perc: A Budaörs is cserél: Sajbán Miklóst Csobánki Ádám váltja.

60. perc: Vankó helyett Fekete a pályán.

54. perc: Fodor lőhetett a tizenhatosunk jobb sarkának közeléből, Szabó magabiztosan védett.

52. perc: Kovács jobbról, az alapvonal közléből emelt középre, de a kapu előterében Kercsó a védője mellett nem találta el jól a labdát. Szögletre pattant.

51. perc: Pölöskei teremtett magának lövőhelyzetet 20 méterre a budaörsi kaputól, de jobbal fölé tekert.

46. perc: Nem volt csere. A Budaörs kezdte a második játékrészt.

Vége az első félidőnek. Csiki Norbert góljával 1-0-ra vezet a Budaörs a Promontor utcában.

43. perc: Kercsó lépett ki a balszélen, de a kapujából kifutó Demjén kapus lábbal szerelte.

41. perc: Gohér végzett el szabadrúgást 26 méterről, kissé jobbról, de az életerős ballábas kísérlet fölé szállt.

39. perc: Oláh indította Kovácsot a bal oldalon, a beadás után azonban az érkező Pölöskei elöl Tányéros kifejelte a labdát.

37. perc: Gohér szöglete után Vankó vállalkozott lövésre a védő szorításában, 14 méterről, de célt tévesztett.

33. perc: Gól, vezet a Budaörs! Egy bal oldali akció végén Medgyes passzolt Csiki elé, aki 12 méterről a hálóba gurított. 0-1.

26. perc: Egy bal oldali beívelés után Gohér mentett szögletre fejjel az érkező  Sajbán Miklós elöl.

24. perc: Czvitkovics próbálkozott jobbról, éles szögből, de nagy erejű lövése jócskán elkerüte a kaput.

22. perc: Gohér tért ölelő indítása után Pölöskei passzolt jobbról az érkező Vankó elé, aki az öt és felesen belül eltolta a labdát a kapus mellett, majd elesett. A játékvezető sípja néma maradt.

13. perc: Csiki jobb oldali beadása után Sajbán Miklós fejelt 14 méterről kapu fölé.

8. perc: A szöglet után Gohér csúsztatott veszélyesen a rövid saroknál, a labdát a gólvonalon álló védő vágta ki.

7. perc: Kovács remek hosszú labdáját Pölöskei vette le mellel a jobbösszekötő helyének közelében, de 14 méteres, jobblábas lövése a blokkról szögletre pattant.

4. perc: Kovács Dávid került helyzetbe a budaörsi kapu előtt, de az asszisztens emelte a zászlaját. Les!

1. perc: A mieink kezdték a találkozót.

14:28: Jönnek a csapatok! A mérkőzés gyászszünettel kezdődik majd, Schmidt Rudolfra, a BMTE nemrégiben elhunyt egykori játékosára emlékezünk.

14:15: Csapatunk a válogatott mérkőzések miatti szünetben edzőmérkőzésen 2-1-re győzött a szlovák élvonalban szereplő Szered együttese ellen.

14:10: Négy helyen változott a kezdőcsapatunk a legutóbbi, Nyíregyháza elleni találkozóhoz képest. A védelembe bekerült Kirják Henrik, a középpályára Filkor Attila és Vankó Imre, elölre pedig Pölöskei Péter.

14:00: Köszöntjük kedves Olvasóinkat a BMTE Stadionból! Még félóra és újra pályán a Csapat! Addig is ide kattintva elolvashatják a Budaörs elleni mérkőzés beharangozóját, benne vezetőedzőnk, Vitelki Zoltán várakozásaival.