Budafoki MTE-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-2 (0-2)

BMTE Stadion, vezeti: Kovács Gergely (Huszár, Aradi)

Gólszerző: Bora ('34), Zádori ('45)

Vége a mérkőzésnek.

90. perc: 4 perc a hosszabbítás.

90. perc: És most elérkezett a történelmi pillanat: a pályán Csizmadia Csaba, játékos-pályafutása során utoljára. Vankó Imrét váltotta.

83. perc: Zádori lövésébe blokkolunk bele az utolsó pillanatban egy bal oldali beadás után.

70. perc: Kovács indította Vankót a jobb oldalon, aki a tizenhatoson belülre cselezett, majd éles szögből, laposan lőtt kevéssel a rövid alsó sarok mellé.

65. perc: Óvári vezetette a labdát 20 méterre a kapunktól, majd jobbal, laposan mellé lőtt.

61. perc: Óriási tűzijáték a vendégek kapuja előtt: Margitics jobb oldali beadása után előbb Kovács Dávid lőtt 5 méterről zúgó kapufát, majd Micsinai próbálkozott kiszorított helyzetből, de a védők belevetődtek a lövésbe.

59. perc: Micsinai 22 méterről, ballal vette célba a balmazújvárosi kaput, Verpecz azonban kiütötte a labdát.

58. perc: Újabb csere: Horváth helyére Margitics érkezett.

53. perc: Egy vendég szabadrúgás után Domokos tette kapura a labdát a tizenegyespont környékéről, ám Póser a bal felső saroknál szögletre tenyerelte azt.

46. perc: A balmazújvárosiak kezdték a második játékrészt.

Cseréltünk a szünetben: Filkor helyére Ihrig-Farkas állt be.

Vége az első félidőnek.

45. perc: GÓL! Egy bal oldali vendég szöglet után a rövid saroknál Zádori csúsztatott a kapu bal oldalába. 0-2.

45. perc: Egy perc hosszabbítás következik.

39. perc: Pongrácz kevergetett a bal oldalon, a tizenhatosunkon belül, beadása után Vaszicsku tisztázott szögletre Zádori elöl.

34. perc: GÓL! Vezet a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő. Az előrehúzódó védő, Bora a büntetőterület jobb csücskének környékéről ballal, nagy erővel tekert a jobb felső sarokba. Nagyon pontos lövés volt, Pósernek nem volt esélye a hárításra. 0-1.

30. perc: Király a bal oldalvonaltól, szabadrúgásból ívelt a hosszú sarok felé, ahol Kónya érkezett és a labda mellé fejelt, így az az alapvonalon túlra szállt.

22. perc: Szép összjáték után Kirják adott balról középre, Filkort kereste az átadással, ám a kivetődő Verpecz lecsapott a labdára.

17. perc: Újra a vendégek próbálkoztak, Ternován a tizenhatos jobb sarkának közeléből, kissé éles szögből lőtt, de nem talált kaput.

14. perc: Helyzet! Óvári lépett ki a védőink között ziccerben, de 10 méterről leadott ballábas, lapos lövését Póser óriási bravúrral hárította.

13. perc: Kulcsár balról, szabadrúgásból ívelt a kapu elé, a balmazújvárosiak elsőre nem tudtak felszabadítani, a továbbpattanó labdát Oláh stukkolta kapura, de Verpecz védett.

9. perc: Filkor a jobbösszekötő helyének közeléből élesen a kapu elé lőtte a labdát, de az átadás nem volt pontos.

1. perc: A mieink kezdték a mérkőzést.

16:53: A mérkőzés kezdőrúgását vezetőedzőnk kislánya, Csizmadia Lara végzi majd el.

16:50: Ragyogó futballidő, némi széllel fűszerezve: ez fogadja ma a csapatokat a Promontor utcában.

16:45: Köszöntjük kedves Olvasóinkat! Ünnepi estére készülünk a BMTE Stadionban, hiszen a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő elleni mérkőzés után vezetőedzőnket, Csizmadia Csabát és sportigazgatónkat, Oláh Lórántot köszöntjük majd, akik ma hivatalosan is befejezik játékos-pályafutásukat.

BMTE: Póser  - Horváth Cs., Vaszicsku, Króner, Kirják - Micsinai, Oláh B. - Vankó, Kulcsár K., Filkor - Kovács D.
Cserék: Kovács Z. (k), Margitics, Ihrig-Farkas, Veszelinov, Vass M., Farkas B., Csizmadia