Budafoki MTE 1 - 1 Aqvital FC Csákvár

BMTE Stadion, Merkantil Bank Liga, 22. forduló
Gólszerző: Skribek ('72) ill. Mim ('85)

Vége a mérkőzésnek. 1-1-es döntetlennel kezdtük a tavaszt.  Hajrá, Budafok!

90. perc: Három perc a hosszabbítás.

85. perc: Gól, egyenlített a Csákvár. Mim Gergely gondolt egyet és a tizenhatosunk bal sarkának közeléből, mintegy 22 méterről nagy erővel lőtt a kapu bal oldalába. 1-1.

83. perc: Helyzet! Skribek balról, élesen adott középre, ahol Ihrig-Farkas érkezett és közel a kapushoz, a védő szorításában perdített, de a labda kipattant a kapufáról.

77. perc: Kettős csere a Csákvárnál: Baracskai helyére Pratsler, Mészáros helyett Daru érkezett.

75. perc: Egy gyors csákvári ellentámadás végén Baracskai a balösszekötő helyének közeléből, 18 méterről lőtt, a középre tartó labdát Póser kiütötte.

74. perc: Filkor reklamált tizenegyest, sárga lapot kapott.

73. perc: A gól után cseréltünk: Kulcsár le, Ihrig-Farkas be.

72. perc: GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk! Skribek Alen megtartotta a labdát, amely aztán visszapattant elé, ő pedig 14 méterről a bal alsó sarokba gurított. 1-0!

66. perc: Tamás cselezett a jobb oldalon, az alapvonal közeléből laposan középre adott, de a gólhelyzetben lévő Baracskai lábáról leperdült a labda.

63. perc: Cserék mindkét oldalon: nálunk Skribek állt be Szabó helyére, a túloldalon Nándorit Mim váltotta.

58. perc: Kirják kapott sárga lapot.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

Vége az első félidőnek. Egylőre nincs gól a BMTE Stadionban.

44. perc: Madarász is besárgult, ő Zsolnait buktatta.

42. perc: Szabó is sárga lapot kapott, Nándorit rúgta fel a felezővonalnál.

34. perc: A szabadrúgást Madarász végezte el mintegy 28 méterről, de a középre tartó, gyenge labdát Póser könnyedén fogta.

34. perc: Romić buktatta Baracskait, sárga lap.

30. perc: Szabó tartotta meg a labdát a balszélen, lerázta őrzőjét, az alapvonal közelében betört a tizenhatoson belülre, majd éles szögből fölé lőtt.

23. perc: Helyzet! Zsolnai indította Kovácsot a jobbösszekötő helyén, a labda egy védő fejéről éppen jól csúszott csapatkapitányunk elé, ám a 14 méterről leadott lövést Markek hárította a bal alsó saroknál.

10. perc: Kulcsár végzett el szabadrúgást balról, élesen a kapu elé tekerte a labdát, de azt Vaszicsku és az egyébként már lesen lévő Filkor sem tudta a kapu irányába fejelni.

5. perc: Egy jobb oldali csákvári szöglet után Albert csúsztatott jócskán a kapunk mellé.

2. perc: Helyzet! Egy jobb oldali szögletünk után nem tudtak felszabadítani a vendégek, Oláh mintegy 12 méterről, ballal lőtt kevéssel a bal alsó sarok mellé.

1. perc: A Csákvár kezdte a játékot.

A mérkőzés előtti kezdőrúgást az 50. születésnapját január 30-án ünneplő Juhászné Takáts Annamária, klubunk pénztárosa végezte el.

Napsütéses, tavaszias időben melegítenek a csapatok a 14 órakor kezdődő tavaszi nyitány előtt.