Budafoki MTE 0 - 0 Dorogi FC

BMTE Stadion, Merkantil Bank Liga, 24. forduló
Gólszerző:

Vége a mérkőzésnek. Nem született gól a BMTE Stadionban. Köszönjük a figyelmüket! Hajrá, Budafok!

90. perc: Újabb csere a vendégeknél: Mészáros helyére Kitl érkezett.

89. perc: Margitics egy csel után jobbról, kissé éles szögből, mintegy 14 méterről lőtt, a védőn megpattanó lövése kevéssel kerülte el a jobb alsó sarkot.

84. perc: Földi helyére Barna állt be a dorogiaknál.

83. perc: Rjasko takarította el a szélen megiramodó Szabót, sárga lap.

80. perc: Kihasználtuk harmadik cserelehetőségünket: Horváth helyére Mervó állt be.

80. perc: Lenarth rúgta meg Gohért, sárga lap.

76. perc: Egy nagy bedobást követően ide-oda pattogott a labda a dorogi tizenhatoson belül, majd végül Horváth 13 méterről tekert kevéssel a bal kapufa mellé. A labdához még egy védő is hozzáért.

69. perc: Csere a mieinknél: Zsolnai le, Ihrig-Farkas be.

69. perc: Óriási nyomást helyeztünk megint a dorogi kapura, Soltész ballal, 18 méterről vette célba a bal alsó sarkot, de Mursits nagyot vetődve odaért a labdára.

66. perc: Soltész borította fel Pauditsot a felezővonal közelében, szigorú sárga lapot kapott.

62. perc: Helyzetek! Először Szabó hozta magát helyzetbe az öt és feles bal sarkának közelében, éles szögből, mintegy 10 méterről leadott lövését Mursits oldalra ütöte. Zsolnai jobbról visszaemelte a labdát, amit Kulcsár 12 méterről kapura ollózott, ám a dorogi kapus ismét védett.

60. perc: A Dorog is változtatott: Vígh le, Paudits be.

58. perc: Papp kapott sárga lapot.

56. perc: Cseréltünk: Skribek helyére Kulcsár állt be.

54. perc: Gohér végzett el szabadrúgást jobbról, mintegy 28 méterről, de a kapu bal oldalába tartó labda Mursits ölében landolt.

49. perc: Egy bal oldali szöglet után Oláh vette birtokba a labdát a jobbösszekötő helyén, egyet tolt rajta befelé, majd 18 méterről, ballal magasan a léc fölé lőtt.

46. perc: Helyzet! Egy dorogi labdavesztést követően Zsolnai ment el a tizenhatos bal oldalánál, a hosszú oldalon érkező Skribek elé passzolt, szélsőnk 8 méteres, gyenge lövését viszont Mursits hárította.

46. perc: Mi kezdtük a második játékrészt.

Vége az első félidőnek!

45. perc: Zsolnai lépett ki középen a dorogi védők között, de a kapushoz közel érve nem tudott a kapuba passzolni, Mursitsban elakadt a labda. Nagy lehetőség volt.

45. perc: Egy perc hosszabbítás következik.

43. perc: Romićot kellett ápolni egy ütközést követően, védőnk egy kék turbánnal a fején folytatja.

39. perc: Zsolnai passza után Horváth a tizenhatos vonalának közeléből, laposan lőtt, de a jobb alsó sarok felé tartó labdát Mursits védte.

30. perc: Horváth ütözött a dorogi védővel a vendégek tizenhatosán belül, sárga lap.

22. perc: Egyértelmű fölényben futballozunk, az elmúlt percekben beszorítottuk ellenfelünket a kapuja elé, szögleteket rúgtunk, de a gól egyelőre várat magára.

10. perc: Újabb lövés, ezúttal Oláh próbálkozott ballal, 28 méterről, de nem talált célt.

6. perc: Az első lövési kísérlet: Zsolnai 16 méterről, ballal tekert a jobb felső sarok mellé.

1. perc: A Dorog kezdte a mérkőzést.

13:47: A mieinknél Kovács Dávid öt sárga lapos eltiltás miatt hiányzik, Filkor Attila pedig sérüléssel bajlódik.

13:45: A csapatok befejezték a bemelegítést, hűvös, de napos időben kezdődhet a mérkőzés tizenöt perc múlva.