Budafoki MTE-Monor 3-2 (2-1)

BMTE Stadion, vezeti: Ducsai József (Berényi, Szilágyi)
Gólszerző: Kovács D. (27'), Kercsó (39'), Vaszicsku (83') ill. Bori (14'), Szuhadovszki (49')

Vége a mérkőzésnek! 3-2-re legyőztük a Monor együttesét! Köszönjük a figyelmüket!

90+3. perc: Egy felívelés után Tóth fejelt Vaszicsku szorításában, de Balogh könnyedén védett. Nem volt erő a fejesben.

90. perc: 4 perc a ráadás...

89. perc: Óriási monori lehetőség: egy szabadrúgás után Sági került lövőhelyzetbe a tizenhatoson belül, kissé jobbra, de ballábas tekerése elkerülte a kapunkat.

87. perc: A nagyot küzdő Pölöskei helyére Boros állt be a hajrára.

83. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Újra vezetünk! Kovács szabadrúgásból ívelt a kapu elé, a kavarodás után Pölöskei is gólt rúghatott volna, de végül Vaszicsku tette meg ezt, aki néhány méterről sarokkal húzta be a labdát a hálóba. 3-2!

82. perc: A vendégek középpályása, Lázár kapott sárga lapot Margitics buktatásáért.

77. perc: Vendég akció futott a bal oldalon, a beadás után Palincsár sarokkal tovább perdítette a labdát a levegőben, de a jobból érkező Ficsor kevéssel lemaradt az átadásról.

75. perc: Egy bal oldali szöglet után Kercsó elé került a labda, aki 23 méterről, jobbal kapásból lőtt kapu mellé.

71. perc: Oláh bal oldali beadása után átszállt a labda a túloldalra, ahonnan Kercsó emelte vissza középre, Pölöskei fejese azonban 6 méterről mellé szállt. A Monor egyenlítő gólja óta abszolút fölényben futballozunk.

69. perc: Króner vitte földre Tóthot a térfelünk közepén, ez is sárga lap.

68. perc: Kissé "dadogott" a labda most a támadásunknál, de végül Oláh kapura lőhetett 20 méterről, ballal. Bozsó sajnos ezt is védte.

65. perc: Palincsár a nadrágjánál fogva húzta vissza Margiticset, egyértelmű sárga lap a "jutalom".

63. perc: A szöglet után hatalmas kavarodás alakult ki a kapu előterében és mintha egy monori játékos kezére pattant volna a labda... Hiába reklamáltak a mieink, a játékvezető nem ítélt büntetőt.

62. perc: Vankó remekül tekert középre balról, Kovács 10 méterről fejjel vette célba a jobb alsó sarkot, de Bozsó hatalmas vetődéssel odaért és szögletre tenyerelte a labdát.

58. perc: Fekete helyett Vankó a pályán a mieinknél.

57. perc: Előbb Kercsó gólba tartó labdája vágodott le a védőről, majd Kovács lövése pattant szögletre egy monori játékosról. Mindketten a tizenhatoson belülről próbálkoztak.

49. perc: Gól, egyenlít a Monor. Balról végeztek el szögletet a monoriak, Szuhadovszki fejese pedig ezúttal utat talált a kapunkba. 2-2.

49. perc: Bori jobbról ívelt a kapu elé, a hosszú oldalon Szuhadovszki fejelt néhány méterről, de Balogh vetődve védett.

46. perc: A mieink kezdték a második játékrészt.

Cseréltünk a szünetbn: a sárga lapos Vass helyére Veszelinov állt be.

Akárcsak egy hete Balmazújvárosban, ezúttal is Kovács Dávid és Kercsó Bence góljával sikerült a fordítást, 45 perc azonban még hátra van. Reméljük, sikerül megtartani vagy esetleg növelni az előnyt.

Vége az első félidőnek!

39. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk! Pölöskei jól tartotta meg a labdát a balszélen, majd középre passzolt, Kercsó pedig elvitte a játékszert a védő mellett és 8 méterről a hálóba lőtt. 2-1!

27. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓL! A labda mögé a sértett Kovács állt a tizenegyesnél és higgadtan gurított a kapuba. 1-1!

26. perc: Büntető! Kovács kapott labdát a tizenhatos jobb oldalánál, szépen befűzte Karacsot, aki csak szabálytalanul tudta megállítani csapatkapitányunkat a büntetőterületen belül.

22. perc: Palincsár jobbról, veszélyesen tekert középre, a labda éppen csak elsuhant a hórihorgas csatár, Tóth feje felett.

14. perc: Gól, vezet a Monor. Egy távoli lövés után a labda kipattant a kapufáról, éppen az érkező Bori elé, aki néhány méterről a hálóba passzolt. 0-1.

11. perc: Egy jobb oldali vendég akció végén Tóth lőhetett középen, a védőink szorításában, Balogh azonban oldalra ütötte a labdát.

8. perc: Vass buktatta a felezővonal közelében a megiramodó Szuhadovszkit. Sárga lap.

6. perc: Vaszicsku hatalmas, jobb oldali bedobása után Króner csúsztatott a rövid saroknál, Bozsó könnyedén védett.

5. perc: Sági jobbról gurított az érkező Ficsor elé, aki 13 méterről, jobbal a kapusunk kezébe perdített.

1. perc: A monoriak kezdték a mérkőzést.

12:41: Először került be a felnőtt csapat bajnoki keretébe a 17 éves Farkas Bálint, saját nevelésű játákosunk, aki ma délután akár be is mutatkozhat az NB II-ben.

12:35: Győztes csapaton ne változtass - szokták mondani és Csizmadia Csaba is ezt vallja ezúttal. Ugyanaz a kezdőtizenegy fut majd ki a BMTE Stadion gyepére, mint egy hete Balmazújvárosban. Akkor nagyszerű fordítás után 2-1-re nyertünk. Kercsó Bence a 90. percben szerezte meg a győzelmet jelentő gólt.

12:30: Köszöntjük kedves szurkolóinkat! A csapatok már melegítenek, 30 perc múlva kezdődik a mérkőzés!

Összeállítások

BMTE: Balogh P. - Margitics, Vaszicsku, Króner, Gohér - Vass M., Oláh B. - Kercsó, Kovács D., Fekete M. - Pölöskei P.
Csere: Szabó Balázs (k), Vankó, Vég B., Micsinai, Veszelinov, Farkas, Boros
Megbízott vezetőedző: Csizmadia Csaba

Monor: Bozsó - Sági, Fülöp N., Karacs, Szerencsi - Lázár, Ficsor - Bori, Palincsár, Szuhadovszki - Tóth B.
Csere: Paulovicz (k), Barthel, Tóth F., Májer, Szabó T., Bayer, Szabó D.
Vezetőedző: Horváth Dávid